Motovloggers κλπ ομορφιες

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Γελοίος ο τύπος. Καρφιλα, μαγκιά, κλανιά. Το μισό βιβλίο του ΚΟΚ παραβάσεις. Ωραίος αναβάτης...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
E ναι, άλλαξε και μηχανικό τελευταία... άσε που έλεγε και μαλακίες αλλά τεσπά (άκου προσγειώνεται πιο καλά από ότι με το καθαρόαιμο, χα χα χα).
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
E ναι, άλλαξε και μηχανικό τελευταία... άσε που έλεγε και μαλακίες αλλά τεσπά (άκου προσγειώνεται πιο καλά από ότι με το καθαρόαιμο, χα χα χα).
Τον Λιβανά ειχε καποτε για μηχανικο!
 
Τελευταία επεξεργασία:

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
E ναι, άλλαξε και μηχανικό τελευταία... άσε που έλεγε και μαλακίες αλλά τεσπά (άκου προσγειώνεται πιο καλά από ότι με το καθαρόαιμο, χα χα χα).
Χωρις να θελω να τον υποστηριξω,ειπε οτι (αυτος)προσγειωνεται πιο ομορφα απ οτι προσγειωνεται(αυτος ) με το καθαροαιμο.Λοιπον ,τον πιστευω ,ειναι αρχαριος και προφανως πηδαει με λιγα,το καθαροαιμο οσο πιο σιγα πας τοσο πιο περιεργα συμπεριφερεται και σε σχεση και με την περιορισμενη εμπειρια και κριση του ειμαι σιγουρος οτι ειναι ειλικρινης και δεν ψευδεται για να εκθειασει το τενερε.
Τωρα οσο για το καφρος και καγκουρας ...ναι το παρατραβαει,Αλλα για καποιο μυστηριο λογο δεν μπορω να θυμωσω με πιτσιρικαδες καγκουρες,ελπιζω μονο να του πανε ολα καλα και να προλαβει να γερασει.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
moto vlogger είναι που μας ζητάει να κάνουμε subscribe και like για να τον "βοηθήσουμε". Όσο για το αν θέλει να εκθειάσει το Tenere ή όχι... άσε με να έχω τη δική μου άποψη. Άλλο είμαι Yamaha-κιας, άλλο αναμεταδίδω κοτσάνες, ειδικά αν η ματαιοδοξία μου περιλαμβάνει να γίνω γνωστός moto vlogger.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Δυστηχως οι περισσότεροι Έλληνες motovlogers είναι για τον πέον καβάλα.
Τι να πεις...
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Δυστηχως οι περισσότεροι Έλληνες motovlogers είναι για τον πέον καβάλα.
Τι να πεις...
Άσχετα από το αντικείμενο που καταπιάνεται κανείς το κλειδί στην επιτυχία είναι να κατέχεις πραγματικά καλά αυτό που θέλεις να παρουσιάσεις. Δεν αρκεί να κρατάς μια κάμερα. Αν οι γνώσεις σου είναι σε υψηλό επίπεδο, έχεις το χάρισμα της μεταδοτικότητας και "γράφεις" στη κάμερα τότε ναι, μπορείς να γίνεις πετυχημένος σε αυτό που κάνεις. Αλλιώς απλά εκτίθεσαι και μπορεί και να γίνεις γνωστός αλλά ταυτοχρόνως γραφικός.

Όσο άσχετος και να είσαι, όσο και να γουστάρεις το Tenere 700 (ομοίως και εγώ), όσο και να το νιώθεις έτσι επειδή δεν έχεις πλούσια εμπειρία, δε μπορείς να λες on camera ότι "περνάει καλύτερα" ή "προσγειώνεται καλύτερα" από το καθαρόαιμο. Το ελάχιστο που πρέπει να έχεις είναι μια βασική αντίληψη. Τέλος πάντων, πολύ ασχοληθήκαμε.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Σε ένα βαθμό συμφωνώ και εγώ για τις γνώσεις που λέτε, αλλά αν δεν έχει γνώσεις στο τέλος θα το καταλάβουν οι συνδρομητές στο κανάλι και άλλοι θα μείνουν άλλοι θα φύγουν. Εμένα αυτό που με εξοργίζει είναι ο τρόπος οδήγησης που παρουσιάζουν εντός πόλης. Το βίντεο σου το βλεπουν και πιτσιρικάδες που αύριο θα θέλουν να καβαλήσουν. Θα έπρεπε αυτός πρώτος να δείχνει το σωστό τρόπο και όχι να είναι οδηγός του "Τι να μην κάνεις στην πόλη". Απαράδεκτος, όπως και οι υπόλοιποι που έχω δει, δεν είναι μόνο αυτός.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Σε ένα βαθμό συμφωνώ και εγώ για τις γνώσεις που λέτε, αλλά αν δεν έχει γνώσεις στο τέλος θα το καταλάβουν οι συνδρομητές στο κανάλι και άλλοι θα μείνουν άλλοι θα φύγουν. Εμένα αυτό που με εξοργίζει είναι ο τρόπος οδήγησης που παρουσιάζουν εντός πόλης. Το βίντεο σου το βλεπουν και πιτσιρικάδες που αύριο θα θέλουν να καβαλήσουν. Θα έπρεπε αυτός πρώτος να δείχνει το σωστό τρόπο και όχι να είναι οδηγός του "Τι να μην κάνεις στην πόλη". Απαράδεκτος, όπως και οι υπόλοιποι που έχω δει, δεν είναι μόνο αυτός.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ναι Στέφανε, αυτό είναι διαφορετικό θέμα και έχεις απόλυτο δίκιο.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Εμενα μπορει να μου εξηγησει καποιος τι σχεση εχει το ABS με τη σαβούρα, που λέει το βλαμμένο;
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Εμενα μπορει να μου εξηγησει καποιος τι σχεση εχει το ABS με τη σαβούρα, που λέει το βλαμμένο;
Αυτο θα μας το εξηγησει λογικα, σε αλλο βιντεο :p!!!!

Τον βλεπω να στηνει καμμια ¨κοντρα¨ με φιλαρακι του με καθαροαιμο και να...... τον περναει απο πανω κιολας!!!!! :oh:
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Εμενα μπορει να μου εξηγησει καποιος τι σχεση εχει το ABS με τη σαβούρα, που λέει το βλαμμένο;
Καμία είναι η απάντηση. Αλλά άντε να του εξηγήσεις.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
:ΚΟΥΙΖ:Βρειτε αν το abs εχει σχεση(δλδ προξενησε) την πτωση.(Διαρκεια του κουιζ 24 ωρες)

Ενημερωθητε και ξαναδειτε καλα το βιντεο πριν απαντησετε!!!
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
:ΚΟΥΙΖ:Βρειτε αν το abs εχει σχεση(δλδ προξενησε) την πτωση.(Διαρκεια του κουιζ 24 ωρες)

Ενημερωθητε και ξαναδειτε καλα το βιντεο πριν απαντησετε!!!
Δε νομίζω ότι έχει σχέση. Έχει ταχύτητα και κλίση η μηχανή πριν τη στροφή (δεν ξερω αν στεκεται καλά πάνω της ο αναβάτης) και μόλις αναπηδά ο εμπρός τροχός σε κάποια ανωμαλία, χάνει το μπροστινό. Αυτό καταλαβάινω, εξάλου ένα βίντεο είναι, δε μπορώ να είμαι σίγουρος.
 

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Ο συγκεκριμενος vlogger ειναι μεγαλος μπακαλιαρος, τι ψαχνετε. Απορω πως και ασχοληθηκε ο Χελιωτης μαζι του! Για τον προηγουμενο μαστορα του τον Λιβανα δε το συζηταω καν. Βασιλιας των μπακαλιαρων!
 

GogosLux

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Tuono APRC V4 1000 / KTM 1290 SAE
Ο συγκεκριμενος vlogger ειναι μεγαλος μπακαλιαρος, τι ψαχνετε. Απορω πως και ασχοληθηκε ο Χελιωτης μαζι του! Για τον προηγουμενο μαστορα του τον Λιβανα δε το συζηταω καν. Βασιλιας των μπακαλιαρων!
+1000, Λογικα οπως και το ειπε λογο Yamaha προώθησης κλπ κλπ
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
moto vlogger είναι που μας ζητάει να κάνουμε subscribe και like για να τον "βοηθήσουμε". Όσο για το αν θέλει να εκθειάσει το Tenere ή όχι... άσε με να έχω τη δική μου άποψη. Άλλο είμαι Yamaha-κιας, άλλο αναμεταδίδω κοτσάνες, ειδικά αν η ματαιοδοξία μου περιλαμβάνει να γίνω γνωστός moto vlogger.
Ένα παλικάρι που ξεκίνησε από το στρογγυλόφανάρο που είχε και ''πείραζε'' να βγάλει 0.4 ακόμα άλογα και ''έφτασε'' να δοκιμάζει και tracer και tenere !! Το 99% των subscribers του είναι 13-16 χρονών που τρέφονται από ''φίδια'' και urban legends και διαιωνίζουν την άγνοια!!!

Δυστυχώς αν θέλεις να δεις πραγματικά άξιους moto vloger θα πρέπει να ξέρεις καλά αγγλικά!!!

Εγώ αν ήμουν στη Yamaha θα έβγαζα το βίντεο του Ryan (fortnine) με υπότιτλους παρά να δώσω το μηχανάκι το κακόμοιρο στον συγκεκριμένο για ''δοκιμή ''!!
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Ένα παλικάρι που ξεκίνησε από το στρογγυλόφανάρο που είχε και ''πείραζε'' να βγάλει 0.4 ακόμα άλογα και ''έφτασε'' να δοκιμάζει και tracer και tenere !! Το 99% των subscribers του είναι 13-16 χρονών που τρέφονται από ''φίδια'' και urban legends και διαιωνίζουν την άγνοια!!!

Δυστυχώς αν θέλεις να δεις πραγματικά άξιους moto vloger θα πρέπει να ξέρεις καλά αγγλικά!!!

Εγώ αν ήμουν στη Yamaha θα έβγαζα το βίντεο του Ryan (fortnine) με υπότιτλους παρά να δώσω το μηχανάκι το κακόμοιρο στον συγκεκριμένο για ''δοκιμή ''!!
Πραγματικά, τι ωραίο κανάλι (Fortnine) και φοβερά βίντεο με γνώση, όχι π@π@ρια. Κάθε βίντεο έχει κάτι να πει.
 
Top Bottom