Naxos Adventure Rally 2017

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Ενα μεγάλο μπράβο στον εύθυμη και στην τοπική λέσχη την λε.μο.ν για την διοργάνωση!! Οι διαδρομές απίστευτες με τοπία που σε καθηλώνουν! Όλοι οι διοργανωτές μια παρέα και έτοιμοι να σε βοηθήσουν σε οτι χρειαζόσουν!! Riemann και ορφανός απίστευτοι οδηγοί και απίστευτοι τύποι!

Και του χρόνου το επόμενο!! Μπράβο και παλι μπράβο!!
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Η ΠΝΟ αποφάσισε τελευταία στιγμή, χωρίς να σκεφτεί ότι πολύς κόσμος έχει κάνει έξοδα για να βγει στο Αιγαίο, χωρίς να σκεφτεί
τη ζημιά που κάνει στο τόπο και στα νησιά, ανακοίνωσε απεργία για την 1η Μάη...έδεσε τα καράβια και μας πούλησε, οπότε φύγαμε
μια μέρα νωρίτερα....κρίμα για όλους.

Πάντως περάσαμε πάρα πολύ ωραία...

Το νησί άπαιχτο με πολλές χορταστικές διαδρομές που τα παλικάρια της ΛΕΜΟΝ είχαν σχεδιάσει με προσοχή και αγάπη..

Είδαμε πολλά που αν πας μόνος θέλει αρκετό ψάξιμο και πολύ πιθανόν να μη τα δεις.

Πρέπει να πούμε και για το φαγητό... σε όλα τα μαγαζιά που κάτσαμε οι μερίδες ήταν ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ.

Ο κόσμος παντού ευγενικός και όλοι με μια μια καλή κουβέντα...όχι σαν κάτι άλλα νησιά μας που ΟΛΟΙ αντιμετωπίζονται
σαν τουρίστες που θα αφήσουν χρήμα...

Άντε και του χρόνου λοιπόν...........που θα έρθουμε για τις χωμάτινες διαδρομές...!

Στη Λέσχη Μοτοσυκλετιστών Νάξου και στον Ευθύμη ιδιαίτερα, ένα μεγάλο ευχαριστώ από μας...
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Τοσο αναμεικτα συναισθηματα... τρομερο event, μοναδικη εμπειρια. Ευτυχως που δεν γνωριζα τι θα γινοταν αυτες τις 2 μερες γιατι δεν θα ερχομουν κ θα εχανα!
Ευθυμη τρελανε μας κι αλλο... μπορεις!
Αντε να δω πως γυρναμε στη ρουτινα της πραγματικης μας καθημερινοτητας τωρα..
 

jotor

Μέλος
Περιοχή
κρανίδι
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
990 adventure 2008
και riemann
και ορφανός
και βουνά
και παραλίες
και τρομερή διοργάνωση
και υπέροχοι ντόπιοι
και τρομερό φαγητό
ε δεν νομίζω ότι χρειάζονται και άλλα για να καταλάβουμε όσοι δεν καταφέραμε να έρθουμε ότι χάσαμε! ! ! ένα ακόμη event που πρέπει να προστεθεί στο καλενταρι μας!
μπράβο σε όλους, υπομονή μέχρι το επόμενο!
 

zorro

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Καθε χρονο περιμενα το οδοιπορικο της μοτοπαρεας λεωνιδιου τωρα θα περιμενω και το επομενο adventure rally

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στον Ευθυμη που εκανε τελεια δουλεια και περασαν ολα τα παιδια αψογα!
Πολλοί δούλεψαν για το Naxos Adventure Rally και ακόμα περισσότεροι αυτοί που το στήριξαν είτε με την παρουσία τους είτε με την ουσιαστική συμβολή τους. Είμαι χαρούμενος που όλοι περάσαμε ολοι καλά! Υπάρχει πολύ υλικό και καλά θα κάνετε να αρχίσετε να ανεβάζετε σιγά σιγά τίποτα.... όλα εγώ θα τα κάνω;



 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Καθε χρονο περιμενα το οδοιπορικο της μοτοπαρεας λεωνιδιου τωρα θα περιμενω και το επομενο adventure rally

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Οι κουβέντες που μου μείνανε..
..."Τόσο εύκολο και τόσο δύσκολο"... ;)
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Εγω θα σας τα πω όταν φτάσω στην βάση μου. Εχω αρκετά να γράψω


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom