Naxos Adventure Rally 2017

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Ένας μήνας έμεινε!:)
Μέσα στις επόμενες μέρες θα ανεβάσω λίγο υλικό ακόμα από τις διαδρομές για να πάρετε μια ιδέα τι σας περιμένει, για να ψηθούν οι άψητοι και να ροδοκοκκινιστούν οι ψημένοι!:brbq:
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc

Πριν καμία δεκαριά μέρες στο βουνό πάνω από τον Απόλλωνα!
Ο καιρός τέλος Απριλίου θα είναι πολύ καλύτερος βέβαια θεωρητικά. Ωστοσο το τοπίο, οι μυρωδιές και η θέα απλά δεν χωράνε εύκολα σε μια οθόνη!
 

REK

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
BMW ADV GS 1200
αυτα τα κοτρωνια...κατι μου θυμιζουν.... ;) :p

Στάλθηκε από το SM-A500FU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Καλημέρα σε ολους!


Τρεις εβδομάδες έμειναν και όλα είναι έτοιμα να σας υποδεχτούμε και να σουλατσαρουμε τα βουνά και τις ακροθαλασσιές του νησιού παρέα! ;)
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Νασαι καλά @Phoenix
Όλα γινονται στα πλαίσια της ευχάριστης ενασχόλησης με ενα χόμπι και όχι ευτυχώς "δουλειά"
Σκοπος είναι μέσα από όλα αυτά να περνάμε καλά!:)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Νασαι καλά @Phoenix
Όλα γινονται στα πλαίσια της ευχάριστης ενασχόλησης με ενα χόμπι και όχι ευτυχώς "δουλειά"
Σκοπος είναι μέσα από όλα αυτά να περνάμε καλά!:)
Εχεις δικιο δεν ειναι δουλεια!!απλά το χρησιμοποιώ σαν έκφραση ανάδειξης οργανωμένης σκέψης που μετουσιώνεται με κλιμάκωση σε επιτυχημένο αποτελεζμα απο ενα άτομο ;δηλαδη εσενα !
Απο την άλλη προς επιτυχία του σκοπού μάζωξης και διασκέδασης κοζμου αλλα και ανάδειξης ενός τόπου χρειαζεται έμπνευση ενεργεια και για να παραχθεί υπαρχει έργο....
Αρα να στο θέσω πιο σωστά
Πολυ ωραίο έργο θα παίξει στην Νάξο το τριήμερο της Πρωτομαγιάς και πιστεύω οτι οποίος παει θα περάσει υπέροχα !!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εχεις δικιο δεν ειναι δουλεια!!απλά το χρησιμοποιώ σαν έκφραση ανάδειξης οργανωμένης σκέψης που μετουσιώνεται με κλιμάκωση σε επιτυχημένο αποτελεζμα απο ενα άτομο ;δηλαδη εσενα !
Απο την άλλη προς επιτυχία του σκοπού μάζωξης και διασκέδασης κοζμου αλλα και ανάδειξης ενός τόπου χρειαζεται έμπνευση ενεργεια και για να παραχθεί υπαρχει έργο....
Αρα να στο θέσω πιο σωστά
Πολυ ωραίο έργο θα παίξει στην Νάξο το τριήμερο της Πρωτομαγιάς και πιστεύω οτι οποίος παει θα περάσει υπέροχα !!
Νομίζω ότι σε λίγο καιρό θα χρειαστούμε μεταφραστή.....για να σε καταλαβαίνουμε :friend:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Νομίζω ότι σε λίγο καιρό θα χρειαστούμε μεταφραστή.....για να σε καταλαβαίνουμε :friend:
Κάνοντας νταραβερι μαζι σου εχω γινει λιγο αργος και δεν κατάλαβα οτι δεν αποτύπωσα σωστά την σκέψη μου σε γραπτό λογο
Αρα επανατροφοδοτω και παραμετροποιω για βέλτιστη κατανοηςη της άποψης μου
Τι δε καταλαβαίνεις !!!!!!!!!!!!!!!
:hh:
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Τα πολλά φτώχια, είναι λόγια.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι :yew:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Απο Πελλοπονησο θα ανεβει κανενας?
Ήμουν στο παρα Τσακ μετα γυναικός με τούτου και το όχημα σε τρέιλερ φιλε και σε είχα στο μυαλο μου αλλα τελικα δεν θέλει να μετακινηθεί ! Οποτε λεω να παω μονος στην εξερερευνηση των Κρητικών βουνών! Τρίτη πρωι όμως θα ξερω 1000% αν αλλάξει κατι θα εχεις ενημέρωση
 
Top Bottom