NaxosRally 2020, 03-05 Απριλιου

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
δηλωση συμμετοχης μολις ολοκληρωθηκε....

τα λεμε στις 3-4-5-6 απριλη στη Ναξο...

efthymis :friendship::friendship::friendship::2ob:
μολις εκλεισα και 3 διανυκτερευσεις ...
κομπλε απο διαμονη...

αντε να ανοιξει και η λιστα με τα ακτοπλοικα , να πληρωθουν και αυτα....

και μετα υπομονηηηηηηη....:wtng:
 

TOUFast_950

Μέλος
Όνομα
dimitris
Μοτό
KTM 950 adv
Απανταχού καυλες Καλημέρα. Θα ήθελα να δηλώσω παρόν και να παραθέσω μερικές οδηγίες.

Το rally θα διεξαχθεί με ευθύνη και σύνεση.

Με τη δήλωση ενδιαφέροντος μπαίνετε αυτόματα στη λιστα ανωνύμων αλκοολικων ενω παράλληλα εχετε 25% έκπτωση στις συνεδρίες του club αυτογνωσία απεξάρτηση.

Ο βάθμος δυσκολίας είναι μέτριος αλλα εκθετικά ανάλογος της προηγούμενης βραδιάς, δηλαδή στα δυο μπουκαλια ολα είναι σιαδια.

Απαγορεύονται οι οδηγοί που δεν έχουν ταλέντο στις τούμπες.

Υστερα απο συνεργασία με το Instagram το naxos adventure rally ζήτησε και κατοχύρωσε τα official hashtag του event τα οποια θα είναι #thakopskapistrtomplar
#omanoulamparasoltsa

Ηταν δικαιο και έγινε πράξη

Kind regards and sincerely yours
Η σκούπα της καρδιάς σας

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Gus

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Sutzouki
Λέω να έρθω για βολτίτσα και εγώ.... να δω και την Νάξο αλλά θα το σιγουρέψω αργότερα.... κατά Μάρτι...
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Τον επομενο μηνα θα δω αν μπορεσω να ερθω τελικα και εγω, βλεπω τα βιντεο καθε χρονο και εχει μπει στο bucket list το naxos rally!
Αν τα καταφερω τελικα, η ερωτηση ειναι μια : Ηonda AX-1 η Tiger 800 απλο?
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Ευθύμη για την έκπτωση των δικάβαλων ξέρουμε τίποτα?
Πέρσι μπήκε τελευταία στιγμή και αρκετοί τη χάσανε.
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Ευθύμη για την έκπτωση των δικάβαλων ξέρουμε τίποτα?
Πέρσι μπήκε τελευταία στιγμή και αρκετοί τη χάσανε.
οι δικαβαλοι δηλώνονται στη φόρμα στις σημειώσεις ή σαν συμμετεχοντες και έχουν την ίδια έκπτωση κανονικά. Και περισυ έτσι ήταν.
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Έχω ήδη δηλώσει συμμετοχή απο τις πρώτες ώρες, αλλά όταν ήρθε το μέιλ χλώμιασα λίγο...
Α) δεν έχω 150χλμ αυτονομία που λέει και
Β) δεν έχω πινακίδες να δηλώσω στο DRZ που θέλω να έρθω....το εχω απινακιδοτο...να το καναμε κι αυτό hashtag? #apinakidotokaiadegeia
:thinking:
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Έχω ήδη δηλώσει συμμετοχή απο τις πρώτες ώρες, αλλά όταν ήρθε το μέιλ χλώμιασα λίγο...
Α) δεν έχω 150χλμ αυτονομία που λέει και
Β) δεν έχω πινακίδες να δηλώσω στο DRZ που θέλω να έρθω....το εχω απινακιδοτο...να το καναμε κι αυτό hashtag? #apinakidotokaiadegeia
:thinking:
στο μεηλ φίλε νιτζα γράφω τα τυπικά-αυτονόητα και τα περί ευθυνων
Αν συμβεί οτιδήποτε (πχ στην καλύτερη σε σταματήσουν για έλεγχο κλπ) θα ισχύει ότι ισχύει σε κάθε βόλτα που πας με αυτο :mooning:


Εγώ δεν είμαι φυσικά αστυνομία να σε ελέγξω αλλά αν γίνει το οτιδήποτε το έχω πει από πριν σε όλους και όλοι έχουν υπογράψει ότι είναι υπεύθυνοι. Συνηθως όλα πάνε καλά.. αφού ομως έχεις μηχανάκι πινακιδωμενο δε βρίσκω λόγο να «ρισκάρεις»
Γιατί δεν είσαι μόνο εσυ, αν πχ πέσεις πάνω σε κάποιον τι θα γίνει; (ασφάλιση) είναι καθαρά ομως δικό σου θέμα και του καθενός ξεχωριστά εν προκειμένω. safety first λοιπόν, ειδικά όταν δεν παίζουμε μόνοι μας

Σχετικά με την αυτονομία θα τα βολέψουμε με κανα μπετονακι που θα το χρειαστούν αρκετοί ούτως η άλλως

Κατα τα αλλά να ξέρεις
#kaitoecxtispinakidestoudetisforaeiPote
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
στο μεηλ φίλε νιτζα γράφω τα τυπικά-αυτονόητα και τα περί ευθυνων
Αν συμβεί οτιδήποτε (πχ στην καλύτερη σε σταματήσουν για έλεγχο κλπ) θα ισχύει ότι ισχύει σε κάθε βόλτα που πας με αυτο :mooning:


Εγώ δεν είμαι φυσικά αστυνομία να σε ελέγξω αλλά αν γίνει το οτιδήποτε το έχω πει από πριν σε όλους και όλοι έχουν υπογράψει ότι είναι υπεύθυνοι. Συνηθως όλα πάνε καλά.. αφού ομως έχεις μηχανάκι πινακιδωμενο δε βρίσκω λόγο να «ρισκάρεις»
Γιατί δεν είσαι μόνο εσυ, αν πχ πέσεις πάνω σε κάποιον τι θα γίνει; (ασφάλιση) είναι καθαρά ομως δικό σου θέμα και του καθενός ξεχωριστά εν προκειμένω. safety first λοιπόν, ειδικά όταν δεν παίζουμε μόνοι μας

Σχετικά με την αυτονομία θα τα βολέψουμε με κανα μπετονακι που θα το χρειαστούν αρκετοί ούτως η άλλως

Κατα τα αλλά να ξέρεις
#kaitoecxtispinakidestoudetisforaeiPote
Νταξ ρε φιλαρακι...πινακιδες θα βρεθουν :yew: το πολύ πολύ να μου δωσεις του 1290...ποιος θα καταλαβει τη διαφορα :pointu:
 
Top Bottom