NaxosRally 2020, 03-05 Απριλιου

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Θεού θέλοντος...μέσα... για μια ακόμη απίθανη βόλτα...

Το νησί λέει πολλά και ο κόσμος του άψογος... πέρσι περνούσαμε μέσα από τις
αυλές τους και μας χαιρετούσαν σαν παλιοί φίλοι.....!
 

PanosP

Μέλος
Όνομα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
Yamaha Tenere 700, (x) Honda CRF 250 Rally
Παρών κι εγώ..

Μπορούμε Ευθύμη να έχουμε μία εικόνα για την παρασκευή στις 3 ποιό είναι το πρόγραμμα? Είναι η μέρα άφιξης στη Νάξο και σάββατο είναι η διαδρομή? Για να δούμε τί θα κάνουμε και με άδεια απο την δουλειά. Ξέρουμε τί ώρα φεύγει καράβι κλπ?
Παρασκευή είναι μέρα του "παιδομαζώματος". Οι διαδρομές είναι Σάββατο/Κυριακή...Καράβι έχει νωρίς πρωί και απόγευμα (τουλάχιστον έτσι ήταν πέρυσι)...Πέρυσι χάζευα Rieman, Ευθύμη και λοιπούς την Παρασκευή μεσημέρι στην παραλία που έκαναν ζεσταμα :) οπότε προτιμήστε το πρωινό πλοίο γιατι βόλτες παίζουνε :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

PanosP

Μέλος
Όνομα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
Yamaha Tenere 700, (x) Honda CRF 250 Rally
Ερωτηση σε οσους εχουν ξαναπαει.. Ποιος ειναι ο βαθμος δυσκολιας για τα μεγαλα?
Αν αξίζει τον κόπο μόνο για το ασφάλτινο κομμάτι το βλέπω πολύ σοβαρά.
Αξίζει και για τα 2! Εγώ πέρυσι πήγα χώμα με σχεδόν 0 εμπειρία χώμα....δε λέω..γονάτισα :) αλλά αξίζει πολύ
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Παρών κι εγώ..

Μπορούμε Ευθύμη να έχουμε μία εικόνα για την παρασκευή στις 3 ποιό είναι το πρόγραμμα? Είναι η μέρα άφιξης στη Νάξο και σάββατο είναι η διαδρομή? Για να δούμε τί θα κάνουμε και με άδεια απο την δουλειά. Ξέρουμε τί ώρα φεύγει καράβι κλπ?
Ότι είπε παραπάνω ο PanosP
Παρασκευή ξεκινάει από νωρίς η φαγούρα με διαφορα «εξτραδακια»

Ο βαθμός δυσκολίας είναι ανάλογα με τις καιρικές συνθήκες ως τότε αλλά επισης σίγουρο είναι πως κανεις δε μένει πίσω, όλοι περνάνε ανεξαρτήτως εμπειριας
Εννοείται πως οι χωμάτινοι πρέπει να έχουν καλά χωμάτινα λάστιχα αλλά και όσοι δεν τα φοράτε θα μπορείτε να βάλετε στη Ναξο (κατόπιν συνεννόησης) μιας και θα υπάρχει πλήρης τεχνική υποστήριξη

Πολλές από τις διαδρομές των προηγούμενων χρόνων έχουν τροποποιηθεί αρκετά και για φέτος παίζουν πολλά καινούργια επιπλέον κομμάτια
ενδεικτικά σας λέω πως κάθε Κυριακή ανοίγουμε καινούργια περάσματα στα βουνά με διάσελα, αρχαία μονοπάτια και πολύ φρέσκο χώμα!

Τέλος και το πιο βασικό...
Η βόλτα δε τελειώνει στο βουνο.,.
Κάθε βράδι τα κάνουμε όλα πουτ@να με πάρτι χορό και χαβαλέ μέχρι δακρύων!

Riemann και λοιποί motonomads είναι ήδη σε ετοιμότητα καθως επισης και αρκετοί ακόμη γνωστοί και καταξιωμένοι αθλητές που με την εμπειρία τους θα μας προσφέρουν γνώση και θέαμα!

Σε λίγες μέρες ανεβαίνει και βίντεο preview!

Περισσότερα θα βρείτε επισης σε
YouTube Facebook και Instagram



Παμε γερά!
 

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Και το σκεφτόμουν αυτές τις μέρες!!!Λέω φέτος να κατέβω με το μικρό!!!
Αυτό που δεν εχω καταλάβει,με τα ακτοπολικα τι γίνεται;Εγώ πχ θέλω να πάρω της Πεμπτης το απογευμα.Πως γίνεται η εκπτωση;
 
Τελευταία επεξεργασία:

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Και το σκεφτόμουν αυτές τις μέρες!!!Λέω φέτος να κατέβω με το μικρό!!!
Αυτό που δεν εχω καταλάβει,με τα ακτοπολικα τι γίνεται;Εγώ πχ θέλω να πάρω της Πεμπτης το απογευμα.Πως γίνεται η εκπτωση;
συμπληρώνεις τη φόρμα και μπαίνεις στη λίστα για την εκπτωση
Στο αρχείο που θα λάβεις έχει ολες τις οδηγίες που χρειάζεσαι για να κλείσεις τα εισητηρια, προτάσεις για διαμονή και πολλές άλλες πληροφορίες που θα βοηθήσουν στο σχεδιασμό σου

για οτιδήποτε άλλο χρειαστεί είμαι πάντα διαθεσιμος

;)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
συμπληρώνεις τη φόρμα και μπαίνεις στη λίστα για την εκπτωση
Στο αρχείο που θα λάβεις έχει ολες τις οδηγίες που χρειάζεσαι για να κλείσεις τα εισητηρια, προτάσεις για διαμονή και πολλές άλλες πληροφορίες που θα βοηθήσουν στο σχεδιασμό σου

για οτιδήποτε άλλο χρειαστεί είμαι πάντα διαθεσιμος

;)
Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Εύθυμη με ψήνει πολύ η όλη φάση, αλλά δεν ξέρω αν θα μπορέσω να πάρω άδεια την Παρασκευή... Πόσο "δεσμευτική" είναι η συμπλήρωση της φόρμας??
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Εύθυμη με ψήνει πολύ η όλη φάση, αλλά δεν ξέρω αν θα μπορέσω να πάρω άδεια την Παρασκευή... Πόσο "δεσμευτική" είναι η συμπλήρωση της φόρμας??
Έχει καράβι 17:30 την παρασκευη
Το προλαβαίνεις;

edited...η συμπλήρωση της φόρμας έχει μόνη δέσμευση να ενημερώσεις με μεηλ ή τηλ όταν ξέρεις ότι δεν σου βγαίνει τελικά.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
subscribed για την ασφάλτινη διαδρομή :D:cool:... εκτός και αν έχει βρεθεί και χωμάτινο μέχρι τότε :laugh:
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Τέλος και το πιο βασικό...
Η βόλτα δε τελειώνει στο βουνο.,.
Κάθε βράδι τα κάνουμε όλα πουτ@να με πάρτι χορό και χαβαλέ μέχρι δακρύων!

Θα σκουξ το γρούν....
 
Top Bottom