NaxosRally2018-April20th

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Επειδη δεν τα λεει ολα ο Ναξιωτης.....σας βαζω τον συνονοματο Καπετανιο που κανει τα κοντραμπατα στο Κουφονησι!
Ο Καπεταν "πρασινος" ειναι το καλυτερο τιμονι στις φουρτουνες και στο αμοργιανο περασμα!
Το περασμα ειναι σπανιο να το περασεις μπουνατσα, οποτε βαλτε μεσα τα βασανα σας και πεταχτε τα στο νερο, να γλυτωσετε:p

 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Εσυ δεν έχεις παντόφλα στο σπίτι οπως όλοι εμείς;;;;
Πρέπει να κλέψεις αλλονού από τη Σαλαμίνα;

ΥΓ.εχω κλείσει παντόφλα, μένουν δυο έγγραφα που χρειαζόμαστε για την απόβαση!
Ειμαι #skliro_agori εγω ρε ....:cool:
δε νιωθω από παντόφλες...
Και το χει καταλαβει και το κορίτσιμ ... γιαυτο με κυνηγάει πλεον με κοτρώνια ...:hungover:
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Ευθυμη πες μας στο περιπου λίγο το προγραμμα.
Σαν πέρσι? Παρασκευη αφιξη, ΣΚ βολτα, Δευτερα αποχαιρετισμός?
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Ευθυμη πες μας στο περιπου λίγο το προγραμμα.
Σαν πέρσι? Παρασκευη αφιξη, ΣΚ βολτα, Δευτερα αποχαιρετισμός?
Καλημέρα!
Το προγραμμα έχει ως εξης,
Παρασκευή 20/4 το βράδυ (20:00) μαζευόμαστε για μια πρώτη γνωριμία, ρακές καλωσορίσματος, παρουσιασεις κλπ κλπ.

Σάββατο πρωί (21/4) από τις 8:30 μαζευόμαστε και δημιουργούνται τα δυο γκρουπ της πρωτης βόλτας (ασφάλτινο-χωμάτινο) και ξεκινάμε. Επιστροφη στην πόλη το σούρουπο και βράδυ Σαββάτου κάνουμε ένα cocktail party.

Κυριακή (22/4) το πρωί στις 9 εκκίνηση δεύτερης διαδρομής, με αρκετά χλμ ως τη νότια Νάξο, από εκεί απόβαση στο κουφονησι όπου κάνουμε το γύρο του πανέμορφου νησιού και επιστροφή στη Νάξο και την Χώρα το απόγευμα.
Το βράδυ της Κυριακής θα γίνει το αποχαιρετιστήριο πάρτι, απονομες αναμνηστικών, κλπ και από Δευτέρα πρωί παίρνει ο καθενας το δρόμο του.

Επαναλαμβάνω πως υπάρχει έκπτωση με τα πλοία της μπλου σταρ -40% και οι εγγραφές γίνονται έγκαιρα εδώ
www.naxosadventurerally.com
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Ευθύμη μήπως ξέρεις αν φέτος θα είναι ανοιχτό το camping?
Γιατί στο προηγούμενο event ήταν κλειστό.
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Ευθύμη μήπως ξέρεις αν φέτος θα είναι ανοιχτό το camping?
Γιατί στο προηγούμενο event ήταν κλειστό.
Θα ρωτήσω αν και δεν ειναι απαραίτητο να πας σε οργανωμένο κάμπινγκ εφόσον γουστάρεις σκηνή κλπ. Μπορεις να στήσεις σε παραλία εκείνη τη περίοδο χωρίς θέματα.
Βασικά με τις τιμές την δωματίων να ξεκινάνε απο 10-15 ευρω δεν ξερω κιολας αν αξίζει να κουβαλάς, στήνεις-ξεστηνεις σκηνή.
 

syggelakis bynight

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
Honda xlv 600 transalp
KTM 950 Adventure S
Σχεδον ετοιμος και γω !!! Θα ηθελα να μαθω την ανταποκριση του πλοιου απο Παρο για Ναξο και το αντιστροφο . Υπολογιζω την Παρασκευη 20/04 κατα τις 12.00 να βρησκομαι στον Παρο , καθως και την Τριτη 24/4 πρεπει 14.45 να ειμαι επισης στην Παρο με καποιο τροπο . Θα κανω χρηση του 1+1 της cosmote , vst
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Σχεδον ετοιμος και γω !!! Θα ηθελα να μαθω την ανταποκριση του πλοιου απο Παρο για Ναξο και το αντιστροφο . Υπολογιζω την Παρασκευη 20/04 κατα τις 12.00 να βρησκομαι στον Παρο , καθως και την Τριτη 24/4 πρεπει 14.45 να ειμαι επισης στην Παρο με καποιο τροπο . Θα κανω χρηση του 1+1 της cosmote , vst
Καλημέρα Μιχαλιό
Εδώ είσαι



Ξάσου
 
Top Bottom