NaxosRally2018-April20th

ZOUZOU

Μέλος
Όνομα
Μαρία
Μοτό
Συνοδοιπόρος του El Gatto.... όπου με παίρνει μαζί....
ελπιζω να βαλεις και την φωτο με θεμα...
ΓΑΤΟΣ - ΑΦΙΣΑ στον τοιχο !!!!:muted::muted::muted::muted::muted::muted::muted::muted::muted: :p:inlove:
ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΚΙ ΕΓΩ....
ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΦΩΤΟ ΠΩΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.....
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
ελπιζω να βαλεις και την φωτο με θεμα...
ΓΑΤΟΣ - ΑΦΙΣΑ στον τοιχο !!!!:muted::muted::muted::muted::muted::muted::muted::muted::muted: :p:inlove:
ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΚΙ ΕΓΩ....
ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΦΩΤΟ ΠΩΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.....
:D Είπαμε...να ανοίξει το action thread πρώτα ,κ μετά οι λεπτομέρειες. ;)

Το μόνο που έχω να πω προς το παρόν ,είναι:
Γάτος - Τοίχος : 0-1 ...:wacky:

Αναμένω του χρόνου ,για τη Ρεβάνςςςςςς !!! :p
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Θα ήθελα να μπει ένα 24ωρο δημοψήφισμα : αν αυτό το μηχανάκι θα δουλεύει και αύριο ; Ναι ή όχι

Θα είχε ενδιαφέρων το αποτέλεσμα




Sent from my iPhone using Tapatalk

Τι κριμα θεε μου....
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Συγχαρητηρια στον Ευθυμη για την αψογη οπως φαινεται διοργανωση του event.
Μπηκε στο παιχνιδι και η ΕΡΤ και διαφημιστικε ο τοπος τους και η χωρα μας γενικοτερα.
Εγω αναμενω και το βιντεο απο τον riemann.....
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μπραβο Ευθυμη για το στησιμο και το τρεξιμο...:)παντα ευχομαι καθε Φετος και καλυτερα...σημαντικο ολο αυτο που κάνεις και για τον τοπο...:yew:Μπραβο κ στα παιδια που συμμετειχαν γιατι η ψυχη καθε μαζωξης ειναι ο κοσμος περα απο τα άλλα... :friendship:
 

Vagos84

Μέλος
Όνομα
Baggelis
Μοτό
SUZUKI DL 650 '07
Αισιως Παρασκευη και το μυαλο είναι ακόμα στη Ναξο... Ουσιαστικά η δέυτερη off-road εξόρμηση μου και παρολο που ήρθα μόνο στη βολτα του Σαββατου, η αδρεναλινη ακομα τρέχει στις φλεβες!!
Ενα τεραστιο ΜΠΡΑΒΟ/ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλα τα παιδια που εργαστηκαν για αυτο το αξιόλογο event!

Ευχαριστω και τους Κωστας/ΚΤΜ, Πετρος/GS (δεν ξερω τα nicknames !), Pelucifer, για τις συμβουλες που μου εδωσαν κατα τη διαρκεια της διαδρομης!

Η Ηelen πισω ειναι σε φαση: Πω ρε φιλε, που μπλεξαμε ????!!!!



και το τρακτερ:



Να ειστε καλα guys! Τα ξαναλεμε!
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
@Vagos84 τα πηγες καταπληκτικά με ένα από τα πιο ακατάλληλα μηχανάκια αλλά η ποδιά έσωσε την κατάσταση , το επόμενο μηχανάκι σου θα είναι σίγουρα πολεμικό μιας και είσαι Ινδιάνος.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Vagos84

Μέλος
Όνομα
Baggelis
Μοτό
SUZUKI DL 650 '07
@Vagos84 τα πηγες καταπληκτικά με ένα από τα πιο ακατάλληλα μηχανάκια αλλά η ποδιά έσωσε την κατάσταση , το επόμενο μηχανάκι σου θα είναι σίγουρα πολεμικό μιας και είσαι Ινδιάνος.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kωστα χάρηκα που τα είπαμε στο νησι και σε ευχαριστώ για τα λογια σου, παίρνω θάρρος για την επόμενη βόλτα! Οσο για το επομενο μηχανακι, λες να τσιμπησω Αφρικανα??:yew:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Kωστα χάρηκα που τα είπαμε στο νησι και σε ευχαριστώ για τα λογια σου, παίρνω θάρρος για την επόμενη βόλτα! Οσο για το επομενο μηχανακι, λες να τσιμπησω Αφρικανα??:yew:
Παντως η Αφρικανα ειναι οτι πρεπει για χωμα ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black

Blue line

Μέλος
Όνομα
Sakis
Μοτό
GS 1200 ADV
KTM EXC300 TPI
Ήθελα και εγώ (ελαφρώς καθυστερημένα) να ευχαριστώ τον Ευθύμη και όλους τους αφανείς τύπους που έτρεχαν δεξιά και αριστερά για να περάσουμε οι υπόλοιποι καλά.
Ήταν η 1η φορά με αυτήν την παρέα και έκανα καινούργιους φίλους, είδαμε για τα καλά την καταπληκτική Νάξο και γενικότερα περάσαμε super.
Έχω κάποιες φωτογραφίες και video που θα ανεβάσω όταν καταφέρω τα συμμαζέψω λίγο.
Μπράβο παίδες άντε και του χρόνου.
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Kωστα χάρηκα που τα είπαμε στο νησι και σε ευχαριστώ για τα λογια σου, παίρνω θάρρος για την επόμενη βόλτα! Οσο για το επομενο μηχανακι, λες να τσιμπησω Αφρικανα??:yew:
Στη θέση σου θα κοιτούσα f800 bmw , Honda AFRICA και ktm 990 από χέρι και αν ήθελα να ασχολουμε με το μηχανάκι όλη την ώρα .
Αλλά βασικά με τα δυο πρώτα


Πιο γραφικός και από τα Ζαγοροχώρια .
 

flash

Μέλος
Όνομα
panagiotis
Μοτό
transalp xlv650
Suzuki drz 400
Στη θέση σου θα κοιτούσα f800 bmw , Honda AFRICA και ktm 990 από χέρι και αν ήθελα να ασχολουμε με το μηχανάκι όλη την ώρα .
Αλλά βασικά με τα δυο πρώτα


Πιο γραφικός και από τα Ζαγοροχώρια .
transalp 650 το ΚΑΛΟ να παρει :p
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
transalp 650 το ΚΑΛΟ να παρει :p
Se agapo, αν είναι η καλή έκδοση με τις μαύρες ζάντες ( το ντακαρισιο ) να το πάρει , αν και σπάνιο μοντέλο .


Πιο γραφικός και από τα Ζαγοροχώρια .
 
Top Bottom