New Africa, prototype...and true adventure...As Honda says...

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Όταν κλικάρω επάνω, είναι αυτό το αποτέλεσμα
Και εγώ κανονικά από κινητό.
Ένας τύπος είναι που κάνει μ@λαγκένιες και τρώει τα μούτρα του.

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Που πάνε και μπλέκουν ρεεεειιιιιι


Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ο ίδιος είναι! Απλά με το KTM γίνεται, με το Honda.... :p

Πάντως τι σου κάνει η αδρεναλίνη, είδες πως το σήκωσε;
Ναι το γνωρίζω ότι είναι ο ίδιος μουρλός...:wacky:
 

tasosdr

Μέλος
Περιοχή
νεα μακρη
Όνομα
tasos
Μοτό
Husqvarna te630
Honda forza 350
Honda vision 110
στην τούμπα γυρνάει για λίγο το κεφάλι του να κοιτάξει την κάμερα....για λίγο και χάνει αμέσως τον έλεγχο
 
Reactions: STF

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ρώτησα σήμερα, σε άλλον, πιο ομιλητικό ντίλερ.

Ακόμα δεν υπάρχει τιμοκατάλογος για αξεσουάρ, κοιτάζουν ξένους και "στο περίπου" δίνουν τιμές.

Επίσης ακόμα δεν υπάρχουν αρκετά μηχανάκια, έφεραν κάποια που είχαν προ-παραγγείλει οι έμποροι, τα οποία πίστευαν ότι θα δώσουν και "κανονική" τροφοδοσία θα έχει από 15 Ιανουαρίου και μετά, εκτιμάει.

Μου είπε επίσης ότι στην 1000 έχουν και καλή έκπτωση στο μηχανάκι και το χρηματοδοτικό με άτοκο διακανονισμό, για να φεύγει το στοκ. Στο 1100 δεν τους επιτρέπει ο αντιπρόσωπος να δώσουν έκπτωση ακόμα.

Επίσης WTF τα τεστ ράιντ είναι DCT. Ρε φίλε μου καλέ ΔΕΝ ΘΕΛΩ να πάρω ξένο μηχανάκι για τεστ με το γαμοκιβώτιο του σατανά και να μην ξέρω τι να κάνω με το χέρι μου, αν ήθελα σκούτερ θα πήγαινα αλλού και αρχίζει το "ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΥΤΕΡ είναι..." μπλα μπλα μπλα το οποίο εντάξει γνωστό τα έχουμε διαβάσει άπειρες φορές αλλά ποιός νοιάζεται τι είναι ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ. Με το ζόρι "για να το μάθει ο κόσμος" και μιά ιδέα για το μοτέρ θα πάρετε έτσι και αλλιώς.
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κάναμε αλλού την συζήτηση "γιατί μεγάλα on-off" και για την χρήση τους. Οι γνώστες της Αγγλικής ας έχουν σε σελιδοδείκτη αυτό το πολύ όμορφα γραμμένο ταξιδιωτικό που θα μπαίνει σταδιακά, όσο έχει χειμώνα και δεν μπορεί να βγάλει το μηχανάκι έξω. Από εικόνα φτωχό (ελπίζω στην συνέχεια να βάλει λίγες παραπάνω) αλλά από περιγραφή λουκούμι. Με Άφρικα 1000. Ο op θα μπορούσε να αποτελεί διαφήμιση του "τουριστικό χώμα με το μεγάλο".

Two Brothers September MABDR Ride
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Μου φαίνεται στην φωτό του εξώφυλλου έχει επάνω τις εργοστασιακές πλαστικές πλαϊνές βαλίτσες από το προηγούμενο μοντέλο

Οπότε θα κουμπώνουν στο παλιό και οι μεταλλικές givi που δίνει η Honda για το καινούργιο... ;)

Κάποιος κάπου πιο πάνω το ρώταγε...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τα πλαστικά της ουράς έχουν αλλάξει μαζί με το υποπλαίσιο, δεν ξέρω αν είναι ίδια τα σημεία αγκύρωσης. Λογικό ακούγεται αν έχουν κάνει τέτοια πονηριά βέβαια, οικονομία στα αξεσουάρ.

Για το καινούριο κάπου είχα διαβάσει ότι είναι τούρατεκ (κάπου 1300 ευρώ με τις βάσεις) οι μεταλλικές πλαϊνές. Μου αρέσει που έρχονται "κολλητά" και δεν έχουν τα τεράστια κενά που αφήνουν άλλων εταιρειών, μεγαλώνοντας το πλάτος. Δεν μου αρέσει που δύο ντίλερ μου είπαν για στραβωμένα πίσω υποπλαίσια στο προηγούμενο, λόγω πτώσης με τον σκελετό των βαλιτσών επάνω.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Eγω απο κανα δυο φωτο που εχω δει βλεπω οτι οι μεταλλικες ειναι οι Givi Outback, λιγο διαφορετικες και τροποποιημενες για τη Χοντα, οι οποιες πιανουν φυσικα σε καγκελα Givi. Το μεγαλο συν των Χοντεικων Outback εναντι των κλασσικων του εμποριου ειναι οτι στη μερια της εξατμισης εχουν εγκοπη στη βαλιτσα για να "χωνεύει" την εξατμιση οπως τα BMW.
 

Vourk

eat pasta, ride fasta
Περιοχή
Σαλαμίνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CRF1000L
Εδώ η χοντα έβγαλε μηχαναρα με οθόνη να παίζεις ανγκρι μπερντ στο κοντέρ στο αντί για το κινητό στα φέρι μποτ και υπάρχει κόσμος που θέλει να πουλήσει το 990 του για να πάρε μπεμβε!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εδώ η χοντα έβγαλε μηχαναρα με οθόνη να παίζεις ανγκρι μπερντ στο κοντέρ στο αντί για το κινητό στα φέρι μποτ και υπάρχει κόσμος που θέλει να πουλήσει το 990 του για να πάρε μπεμβε!
Όλοι εκεί θα καταλήξετε μόλις ψοφήσει η φτερούγα σας
Ο jocker-t ειδε το πορτοκαλί φως το αληθινόν
 
Top Bottom