New Africa, prototype...and true adventure...As Honda says...

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Αυτα ήταν φθηνά και πούλησαν...
Λεω οτι δεν αμφιβαλλω οτι θα πουλησει στους πουλμουρ. Στην ουσια ομως σε αυτους που θα το χρησιμοποιησουν γιατι να μην προσφερει ευκολια;
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Και τα TDM και τα Vstrom πουλησαν. Και;
δεν με κατάλαβες.

στο βίντεο του απλού, το δείχνει σε φάση "εντούρο/ντακάρ/funbike"


στο βίντεο του AS το δείχνει σε φάση "τουρισμός σε κάθε πιθανό οδόστρωμα"
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λεω οτι δεν αμφιβαλλω οτι θα πουλησει στους πουλμουρ. Στην ουσια ομως σε αυτους που θα το χρησιμοποιησουν γιατι να μην προσφερει ευκολια;
Όταν φτάνεις να δώσεις 20000 θα κάτσεις και θα αναλύσεις τον ανταγωνισμό.
Ε κάπου εκεί μάλλον γίνεται μονόδρομος η κατασταση :p
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Δεν ξέρω τι λέτε, πάντως στο Σοφικό που οδήγησα το τωρινό αντβ Άφρικα μαρεσε απρόσμενα πολύ.
Ενώ το f850gs ήταν παροπλισμένο καθώς είχε μπει σε safe mode.:cool:
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
δεν με κατάλαβες.

στο βίντεο του απλού, το δείχνει σε φάση "εντούρο/ντακάρ/funbike"


στο βίντεο του AS το δείχνει σε φάση "τουρισμός σε κάθε πιθανό οδόστρωμα"
Ναι μια χαρα καταλαβα. Και ξαναρωταω, που το κακο σε ενα "εντούρο/ντακάρ/funbike" να εχει επιλογη για σαμπρελα ή οχι ωστε να μην σπας κουταλες και δαχτυλα για να αλλαξεις το πισω Ε09 στη μεση του ντακαρ?
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Κατά την ταπεινή μου γνώμη, Iσως θα ήταν καλύτερα να έχει δύο εκδόσεις, μια πιο χωμάτινη 21-18 με λιτά ηλεκτρονικά προσαρμοσμένα σε ον και οφ χρήση και πιο κατάλληλες ρυθμίσεις στις αναρτήσεις για σκληρή χρήση, κάγκελα, προστασίες κτλ και μια πιο σπορτ Τούρινγκ με όλα πάνω αλλά με 19-17 τροχούς, πιο άνετη σέλα, άλλη ζελατίνα κτλ.

Νομίζω θα ήταν πιο εύκολο να επιλέξει κανείς.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κατά την ταπεινή μου γνώμη, Iσως θα ήταν καλύτερα να έχει δύο εκδόσεις, μια πιο χωμάτινη 21-18 με λιτά ηλεκτρονικά προσαρμοσμένα σε ον και οφ χρήση και πιο κατάλληλες ρυθμίσεις στις αναρτήσεις για σκληρή χρήση, κάγκελα, προστασίες κτλ και μια πιο σπορτ Τούρινγκ με όλα πάνω αλλά με 19-17 τροχούς, πιο άνετη σέλα, άλλη ζελατίνα κτλ.

Νομίζω θα ήταν πιο εύκολο να επιλέξει κανείς.
Και το 850 που έρχεται??
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Από 14.499 ευρώ στη Γαλλία από 13.049 λίρες στην Αγγλία και 14990 στην Ιταλία...Στην ελλάδα τη βλέπω πάνω από 15.000 σίγουρα...
Και η μαύρη ματ εκδοση πολύ δυνατή...
Οι τιμές αυτές καλύτερες σε σχέση με το προηγούμενο προϊόν. Ας είναι καλά ο ανταγωνισμός.

Πάντως οι Γιαπωνέζοι έχουν αρχίσει και ρίχνουν πολύ ξύλο! Τέτοιες μηχανές πριν από 5 χρόνια ήταν μη πραγματοποιήσιμες φαντασιώσεις.
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Στην "απλή" , απότι φαίνεται στην παραπάνω φωτογραφία, αφαίρεσαν ακόμα και τις αναμονές στα πλαστικά της ουράς για το κούμπωμα των πλαινων βαλιτσών της Honda....
Πλήρης διαχωρισμός ρόλων εκτός και αν έχουν αλλάξει το σύστημα και στην "χοντρή"
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Στην "απλή" , απότι φαίνεται στην παραπάνω φωτογραφία, αφαίρεσαν ακόμα και τις αναμονές στα πλαστικά της ουράς για το κούμπωμα των πλαινων βαλιτσών της Honda....
Πλήρης διαχωρισμός ρόλων εκτός και αν έχουν αλλάξει το σύστημα και στην "χοντρή"
To εχουν αλλαξει, Givi Trekker Outback παίρνουν πλεον.
 
Top Bottom