New BMW F850GS 2018;

Θάνος.Κ

Σκουτεροtraveller
Περιοχή
Νότια Προάστια Αθηνών forever
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda SH 300i C-Abs
Αμα το σπρωχνει απο τωρα...καηκαμε...:UH::ha:ha

:pointu:

Πέρα απο τη πλάκα ... εν αναμονη για να χω να ονειρευομαι.
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Οι πληροφορίες θέλουν τον κινητήρα των F να αποκτά περισσότερα κυβικά και να ανεβαίνει στα 900. Όπως συμβαίνει και σήμερα, θα υπάρχει μια έκδοση με μικρότερη απόδοση που θα αντικαταστήσει τα F700 και μια full power που θα αντικαταστήσει τα F800. Ο κινητήρας αυτός είναι εντελώς νέος και δεν πρόκειται για μια απλή αύξηση του κυβισμού στον υπάρχοντα. Ακόμα και το γρανάζι της τελικής μετάδοσης έχει αλλάξει θέση και από την δεξιά μεριά, έχει μετακομίσει στην αριστερή.

Εδώ περισσότερες πληροφορίες για τα νέα μοντέλα της εταιρείας που θα παρουσιαστούν στην EICMA.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
μια χαρά!!! μόλις βρήκα πιο μηχανάκι θα πάρω μετά από 10 χρόνια που θα αλλάξω το δικό μου :)

(αν δεν έω πάρει κανένα 800άρι μέχρι τότε....)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
μια χαρά!!! μόλις βρήκα πιο μηχανάκι θα πάρω μετά από 10 χρόνια που θα αλλάξω το δικό μου :)

(αν δεν έχω πάρει κανένα 800άρι μέχρι τότε....)
προς στιγμην ειπα...μ@λακιες λεει...:wtf,:......αλλά οκ...καθησυχασΘηκα στο τελος...:D:crs:
 

Salv92

Μέλος
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
F800GS
Λες και από υποχρέωση προχώρησαν στην ανανέωση μιας πετυχημένης συνταγής. Αφού ο ανταγωνισμός πάει κορδέλα, ακούμπα τα 100 ρε γερμανέ. Γνώμη μου, κάποιος με το 800 δύσκολα θα πάει προς 850. Ή μένει με το τίμιο 800αρι ή πάει προς Αυστρία μεριά :cool:
Πάντως πραγματικά έχω εντύπωση να δω μετά τα τελευταία και όχι μόνο ξεφτιλίκια τους, ποιός θα βιαστεί να αγοράσει πρώτης γενιάς μηχανάκι τους.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εγώ πάλι αδυνατώ να καταλάβω γιατί αλλάζουν μόνο τον κιμητήρα ουσιαστικά?
Μετά από δεκα χρόνια στην παραγωγή, είχαν παράπονα απόδοσης? Μια χαρά τα πάει το 800 σ αυτόν τον τομέα κι είναι και οικονομικό συνάμα. Και ΟΚ, φτιάξατε ένα πιο αποδοτικό μοτέρ και by wire όλα, με όλα τα μπλιμπλίκια...
Αναρτήσεις ρε φιλαράκια, μια από τα ίδια? Σχεδιασμός? Ολόιδιο? Άντε βάλανε το ντεπόζιτο στην κλασσική θέση.... Δηλαδή εκεί πίσω ήταν λάθος τελικά?
Μπερδεύομαι...
Μπορεί να το βλέπω κι όλο λάθος όμως . Δεν ξέρω.
 
Top Bottom