New BMW F850GS 2018;

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Εντελει υπαρχει θεμα με το 850 και αν ναι σε τι κλιμακα και σε ποιο σημειο διοτι δεν εχω καταλαβει
Είναι ακριβότερο από το παλιό ,πιό αργό ,με χειρότερες αναρτήσεις ,με χειρότερη κάλυψη αέρα ,με προβληματικούς εκκεντροφόρους από γέννα ,κ το "πατάει" σε όλους τους τομείς κ το Αφρικα.

Τι δεν καταλαβαίνςςςςςςςςςςς...:trt:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Είναι ακριβότερο από το παλιό ,πιό αργό ,με χειρότερες αναρτήσεις ,με χειρότερη κάλυψη αέρα ,με προβληματικούς εκκεντροφόρους από γέννα ,κ το "πατάει" σε όλους τους τομείς κ το Αφρικα.

Τι δεν καταλαβαίνςςςςςςςςςςς...:trt:
Δεν το πιστευω !!!!!!
Σε λιγο θα μου βγσλεις οτι και το τρανσαλπ ειναι καλυτερο απο το 850
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Δεν το πιστευω !!!!!!
Σε λιγο θα μου βγσλεις οτι και το τρανσαλπ ειναι καλυτερο απο το 850
Ε ναι, να το "πατάει" και το Άφρικα πάει πουλί... ουπς... "πολύ" ήθελα να πω...

:friend:
 
Τελευταία επεξεργασία:

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Δεν το πιστευω !!!!!!
Σε λιγο θα μου βγσλεις οτι και το τρανσαλπ ειναι καλυτερο απο το 850
Λίγα με το τρανσαλπ , αν έχει μαύρες ζάντες και είναι δικαβαλο - τριβαλιτσο , γκάζι καρύδι , φυσικά και είναι καλύτερο !


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Λίγα με το τρανσαλπ , αν έχει μαύρες ζάντες και είναι δικαβαλο - τριβαλιτσο , γκάζι καρύδι , φυσικά και είναι καλύτερο !
Φυσικα και ειναι καλυτερο....απο το Transalp 400 :trt:
 

bros400pgm

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Kosmas
Μοτό
Aprilia
Φυσικα και ειναι καλυτερο....απο το Transalp 400 :trt:
Και από παπί 50αρι είναι καλύτερα.
Θυμάμαι ακόμα την έπαρση του αλλουνου με το ΤΑ650 που προκάλεσε σε κόντρα έναν φίλο με smt950 στο Δομοκό. Τρελό πάρτι στήσαμε. Κρίμα που την έκαναν και από εκείνο το φόρουμ...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
κα η εκδίκηση της BMW στο χώμα....... Ρουμάνοι μέρος 2


με νικητή έκπληξη το συγκριτικό...
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Το εχω γραψει στο παρελθον
Το γραφω ακομα μια φορα
Με αυτο το μοντελο βλεπουμε μια στροφη της bmw απο τον μποξερ στο δυκυλινδρο εν σειρα με συμβατικο πηρουνι
Θα δουμε στο μελλον ειμαι σιγουρος το 1200 gs εν σειρα
Βεβαια ο μποξερ θα υπαρχει σαν σημα κατατεθεν και θα διατειθετε αλλα ο εν σειρα θα ειναι η συνεχεια η εξελιξη
Βλεπουμε αυτην την στιγμη οτι το 850 εχει τις επιδοσεις του απερχομενου 1200 gs με μικροτερη καταναλωση κλπ κλπ
Αυτα !!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μυστακιοφόρε αυτές τις πρωτοποριακές, προοδευτικές και επαναστατικές ιδέες εξέφρασε κάποτε και κάποιος στην πόρσε, το εργοστάσιο εξέλιξε την 928 για να αντικαταστήσει την 911 και δεν χρειάζεται να πούμε την συνέχεια.

Ο Boxer ήταν/είναι/θα είναι η BMW, τέλος. Τα υπόλοιπα υπάρχουν για να γεμίζουν κενά στην αγορά. Θεωρώ πως έχασαν τον στόχο φτάνοντας το "μικρό" στα ίδια κιλά με το "μεγάλο" και πολύ μακριά του σε αναρτήσεις και δύναμη. Έπρεπε το 850 να είναι στην χειρότερη περίπτωση στα 220/230 το ADV όπως το 800 και όχι τόσο πολύ ακριβότερο. Βέβαια πιο πιθανό είναι, επειδή δεν βλέπουμε να κάνει λάθη η motorrad τελευταία, να ξέρουν καλύτερα από εμένα το ποιός θα αγοράσει αυτές τις μοτοσικλέτες και γιατί, οπότε αυτό που εγώ καταλαβαίνω ως σωστό στην κατηγορία να είναι λάθος για το ταμείο. Λίγοι μήνες ως το τέλος της χρονιάς, θα δούμε αν σπάσουν ακόμα ένα ρεκόρ πωλήσεων και φέτος.
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Το εχω γραψει στο παρελθον
Το γραφω ακομα μια φορα
Με αυτο το μοντελο βλεπουμε μια στροφη της bmw απο τον μποξερ στο δυκυλινδρο εν σειρα με συμβατικο πηρουνι
Θα δουμε στο μελλον ειμαι σιγουρος το 1200 gs εν σειρα
Βεβαια ο μποξερ θα υπαρχει σαν σημα κατατεθεν και θα διατειθετε αλλα ο εν σειρα θα ειναι η συνεχεια η εξελιξη
Βλεπουμε αυτην την στιγμη οτι το 850 εχει τις επιδοσεις του απερχομενου 1200 gs με μικροτερη καταναλωση κλπ κλπ
Αυτα !!
Μυστακιοφόρε αυτές τις πρωτοποριακές, προοδευτικές και επαναστατικές ιδέες εξέφρασε κάποτε και κάποιος στην πόρσε, το εργοστάσιο εξέλιξε την 928 για να αντικαταστήσει την 911 και δεν χρειάζεται να πούμε την συνέχεια.

Ο Boxer ήταν/είναι/θα είναι η BMW, τέλος. Τα υπόλοιπα υπάρχουν για να γεμίζουν κενά στην αγορά. Θεωρώ πως έχασαν τον στόχο φτάνοντας το "μικρό" στα ίδια κιλά με το "μεγάλο" και πολύ μακριά του σε αναρτήσεις και δύναμη. Έπρεπε το 850 να είναι στην χειρότερη περίπτωση στα 220/230 το ADV όπως το 800 και όχι τόσο πολύ ακριβότερο. Βέβαια πιο πιθανό είναι, επειδή δεν βλέπουμε να κάνει λάθη η motorrad τελευταία, να ξέρουν καλύτερα από εμένα το ποιός θα αγοράσει αυτές τις μοτοσικλέτες και γιατί, οπότε αυτό που εγώ καταλαβαίνω ως σωστό στην κατηγορία να είναι λάθος για το ταμείο. Λίγοι μήνες ως το τέλος της χρονιάς, θα δούμε αν σπάσουν ακόμα ένα ρεκόρ πωλήσεων και φέτος.




BMW unveils new self-balancing electric motorcycle concept amid rumored talks with Lit Motors
 

Spirtas

Μέλος
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW R1200GS LC
Τώρα όλα τα Μοντέλα 2019, έχουν 3 χρόνια εργοστασιακή εγγύηση
βλέπω στη σελίδα του f850gs, του s1000xr και άλλων μοντέλων αλλά όχι στη σελίδα του 1200.
Αυτό είναι ζημιάρικο.....!!!:p
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
σΚατεμάκηδες ρπμ, τι περιμένεις να πουν καλή κουβέντα για τα γερμανά τριτοξάδερφα...
 
Top Bottom