New Suzuki 'DR' Big ! { The return of the King }

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Μακάρι δε λες τίποτα. Πάντοτε μου άρεσε, ειδικά η πρώτη έκδοση, το BIG 750 στο άσπρο-πορτοκαλί χρώμα.

Η ένσταση μου είναι στα κυβικά, πολύ το ανεβάζουν στα 1200.
Ο δεύτερος κύλινδρος καλοδεχούμενος, τα κιλά πολλά. Αν ήταν 800άρι στα 210 κιλά πλήρες υγρών θα ήταν μια χαρά (κυρίως λόγω του 21" τροχού εμπρός που δείχνει πως δε θα είναι μια αμιγώς μηχανή τουρισμού).
 

MotoADVTales

Ο Μαστροχαλαστής
Περιοχή
Χαλκιδικη
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
XRV 750 RD07A
Μακάρι δε λες τίποτα. Πάντοτε μου άρεσε, ειδικά η πρώτη έκδοση, το BIG 750 στο άσπρο-πορτοκαλί χρώμα.

Η ένσταση μου είναι στα κυβικά, πολύ το ανεβάζουν στα 1200.
Ο δεύτερος κύλινδρος καλοδεχούμενος, τα κιλά πολλά. Αν ήταν 800άρι στα 210 κιλά πλήρες υγρών θα ήταν μια χαρά (κυρίως λόγω του 21" τροχού εμπρός που δείχνει πως δε θα είναι μια αμιγώς μηχανή τουρισμού).
Αν καταλαβα καλα στα 1000 θα ειναι.
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Παίζει αρκετά χρόνια σαν φωτοσοπια αυτό , δεν νομίζω οτι ιδρώνει το αυτί του ιάπωνα Σουτζούκι
 
Τελευταία επεξεργασία:

Coyote

Μέλος
Όνομα
Τάσος
Μοτό
Varadero C-ABS 2010
Μακάρι δε λες τίποτα. Πάντοτε μου άρεσε, ειδικά η πρώτη έκδοση, το BIG 750 στο άσπρο-πορτοκαλί χρώμα.

Η ένσταση μου είναι στα κυβικά, πολύ το ανεβάζουν στα 1200.
Ο δεύτερος κύλινδρος καλοδεχούμενος, τα κιλά πολλά. Αν ήταν 800άρι στα 210 κιλά πλήρες υγρών θα ήταν μια χαρά (κυρίως λόγω του 21" τροχού εμπρός που δείχνει πως δε θα είναι μια αμιγώς μηχανή τουρισμού).
Καθόλου καλοδεχούμενος δεν είναι, τον μπίκουλα και βόλτα να μην τον κάνεις είναι χρήσιμος για άλλα πράγματα. Πχ αν θες να βγάλεις κανένα σφράγισμα τον βάζεις μπροστά στο ρελαντί και κάθεσαι στο διπλό σταντ. Εναλλακτικά κάνει και για τα ψωμάκια στη μέση που κάνουμε, με τις δονήσεις σιγά σιγά εξαφανίζονται. .
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Καθόλου καλοδεχούμενος δεν είναι, τον μπίκουλα και βόλτα να μην τον κάνεις είναι χρήσιμος για άλλα πράγματα. Πχ αν θες να βγάλεις κανένα σφράγισμα τον βάζεις μπροστά στο ρελαντί και κάθεσαι στο διπλό σταντ. Εναλλακτικά κάνει και για τα ψωμάκια στη μέση που κάνουμε, με τις δονήσεις σιγά σιγά εξαφανίζονται. .
:ha
 

VISION

Μέλος
Όνομα
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 1090
Εχεις ανέβει σε DR του 1990 και μετα?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μια που δεν τόλμησε η Ζούκι, το κάνουν άλλοι. Εκτός από τον γνωστό χεσλερ, υπάρχει και αυτός ο Γάλλος, δεν έχω δει τιμές για το Κιτ όμως.


Η κατηφόρα είναι μπόνους...


 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν τρελάθηκε στο χώμα. Δεν είναι φαν του σωστού περιοδικού μάλλον, είναι και Άγγλος που ξέρουμε τι σημαίνει, είναι και κουλός και δεν τα οδηγεί και πολύ, τι τα θες.





Είναι και ανορθόγραφο το αγόρι. Έφαγε ένα R.
 
Top Bottom