Newfieφαδα vol.1 Ευβοία edition 7 Μαΐου

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ωραία βόλτα κάνατε και ζήλεψα πολύ, μπράβο ρε Τάσο :ok::ok:
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Κουραστηκα αρκετα στο στραμπουλιχτο και με κυλιομενες πετρες ανεβασμα για το καταφυγιο
Το ειχα ξανακανει παλιοτερα δυο φορες με το τρανσαλπ αλλα αναποδα δηλ κατηφορα και το εβγαλα μια χαρα ανετα Τωρα ισως γιατι μπορει να ειναι πιο χαλια ο δρομος, ισως γιατι ημουν ηδη καπως κουρασμενος, ισως γιατι ηταν ανηφορικο και το crf πιο αδυναμο, δεν ξερω αλλα με ζορισε αυτο το κομματι

Απο το καταφυγιο και μετα ειδικα μεσα στις ρεματιες ηταν λουκουμι!! Και πανεμορφη!

Γενικα ολη η διαδρομη μου αρεσε και παρ ολο που το μεγαλυτερο μερος της το εχω ξανακανει ηταν σαν να περναγα απο κει πρωτη φορα!
Ακομα και τα ασφαλτινα κομματια μου αρεσαν Καποια δε απο αυτα ηταν ιδιαιτερως στριφτερα
 
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
YAMAHA TENERE 700 22
Όποιος θέλει να την κάνουμε και μια ανάποδα ίσως και λίγο κομμένη για να βγει μέχρι το μεσημέρι το δηλώνει. Εγώ είμαι μέσα και αυτή την Κυριακή και την επόμενη.
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Ωραίος!!! Μπράβο! Μάχιμος και κομματάρα!

Έτσι σπο μακρυά εμένα στα πλάνα να μου κάνεις και σιλουέτα! Σαν μυρμίγκι φαίνομαι στην αντιπυρική χαχα
Τι βολτάρες κάνουμε ρε μαγκες!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Την αντιπυρικη... Καλό είναι να την κάνουμε λασπωμένη από Νοέμβρη.:dnl:

Βολταρα.. συμφωνώ με τον αποπανω
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Μιας και αυτην την φορά είχα multi ρόλο, ηταν ανάδρομος ο Ερμής και υπήρξαν και τεχνικά θέματα... το αποτέλεσμα δεν ήταν το επιθυμητό!

Το θέμα είναι οτι περάσαμε καλά!!! Άντε και στο vol 2!!!

Πληροφορίες για την παραλία εκείνη που ξαπλαρατε?θέλω κ εγώ να πάω να τη πέσω εκεί μ ένα καλάμι :yew:υπάρχει τίποτα αντίστοιχο εκεί γύρω?κάτι πιο δύσβατο για να μην κατεβαίνει πολύς κόσμος?
 
Τελευταία επεξεργασία:

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Πληροφορίες για την παραλία εκείνη που ξαπλαρατε?θέλω κ εγώ να πάω να τη πέσω εκεί μ ένα καλάμι :yew:υπάρχει τίποτα αντίστοιχο εκεί γύρω?κάτι πιο δύσβατο για να μην κατεβαίνει πολύς κόσμος?
Μαλλον αυτή αν θυμάμαι καλά, Δημήτρη Παραλία Βύθουρη · Ελλάδα
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Αυτή είναι, ναι πράγματι, ωραία βόλτα έχασα γμτ
Θα την ξανακανουμε κάποια φάση... Εχει αλλη μια πιο ερημικη που πηγαμε, αλλά δεν την θυμάμαι, ο Τάσος 2wheeler την θυμαται - ξέρει σίγουρα...
 
Top Bottom