Newfieφαδα vol.1 Ευβοία edition 7 Μαΐου

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Με τη σειρά μου να ευχαριστήσω τα παιδιά για τον χρόνο που αφιέρωσαν να βγάλουν τη διαδρομή
Mastoras
D347H81
Δημήτρης Χαλκίδα
@Πετρος 1
p1lotos
2wheeler

Η διαδρομή ήταν εξαιρικής ομορφιάς και την έχω κρατήσει να την ξανακάνω με παραλιάρες το καλοκαίρι.
Περάσαμε πολύ ωραία αν και δεν έμεινα για το φαγητό μετά γιατί έπρεπε να φύγω νωρίς.

Και στην επόμενη! :friendship:
 

loumex

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λουκάς
Μοτό
BMW F800GS 2010
BETA RR-S 125 2011
Καλησπερα κι απο εμενα, εγώ ακολουθησα τον φίλτατο Θωμά (με το παλιό του GS!) στο πρώτο μέρος γιατί για κάποιον λόγο ήμουν εξαντλημένος και επέστρεψα.

Ιδού το βίντεο από το πρώτο αυτό μέρος.

Στην επόμενη καλύτερα.

 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Ελα πάμε τα βίδεα!!! Γιατι το δικό μου θα αργήσει λιγο...


Ειπα και εγω, θα βολτάρουμε παρέα!! Αλλα την κοπάνησες!!
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Μπράβο σε όλους σας :friendship:

(Επειδή δεν μπόρεσα να έρθω, κάποια στιγμή θα πάω να την κάνω την διαδρομή. Αν επιθυμεί και κάποιος άλλος θα χαρώ να πάμε παρέα.)
Ειναι πολλοι που θέλουμε να την ξανακάνουμε!!! Ριξε φωνη!!
 

loumex

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λουκάς
Μοτό
BMW F800GS 2010
BETA RR-S 125 2011
Νομίζω επιβάλεται να την κάνουμε ανάποδα, με λίγο πιο χαλαρό τέμπο ή και σπαστά!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εύγε
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Καλησπερα κι απο εμενα, εγώ ακολουθησα τον φίλτατο Θωμά (με το παλιό του GS!) στο πρώτο μέρος γιατί για κάποιον λόγο ήμουν εξαντλημένος και επέστρεψα.

Ιδού το βίντεο από το πρώτο αυτό μέρος.

Στην επόμενη καλύτερα.

Λουκ ωραίο βιντεάκι ωραίες οι ατάκες που έγραψες.

Εσύ όμως που ήσουν πιο αργός, σε εισαγωγικά, απολαμβανες τις ομορφιές της φύσης.
Δες την άλλη όψη την θετική.:)
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μπράβο στα παιδιά που έτρεξαν για την βόλτα.
Η φύση στα πιο παράλια είναι εξίσου όμορφη.

Πάντα τέτοια!!!!
Τάσο 2wheeler δεν μπορούσα καπάκι από trophy να ξανά κάνω κοπάνα.

Καλό κορίτσι η Γεωργία αλλά..... :laugh:


Τελικά Δημήτρης Χαλκίδα το είχαμε κάνει κουβέντα στην Κρήτη, υπάρχει τελικα δρόμος από Πήλι - Βλαχία χώμα? Γιατί νομίζω άσφαλτο το πήγατε η κάνω λάθος?
 
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
YAMAHA TENERE 700 22
Μπράβο στα παιδιά που έτρεξαν για την βόλτα.
Η φύση στα πιο παράλια είναι εξίσου όμορφη.

Πάντα τέτοια!!!!
Τάσο 2wheeler δεν μπορούσα καπάκι από trophy να ξανά κάνω κοπάνα.

Καλό κορίτσι η Γεωργία αλλά..... :laugh:


Τελικά Δημήτρης Χαλκίδα το είχαμε κάνει κουβέντα στην Κρήτη, υπάρχει τελικα δρόμος από Πήλι - Βλαχία χώμα? Γιατί νομίζω άσφαλτο το πήγατε η κάνω λάθος?
Πολύ σωστά ΛΕΩΝΙΔΑΣ. πήγαμε από άσφαλτο από Πήλι στην Βλαχία.Υπάρχει και χωμάτινη διαδρομή που και πάλι όμως θα πρέπει να μπεις στην άσφαλτο για να φτάσεις Βλαχία. Περίμενα να σε δω στην βόλτα,αλλά οκ πήρα απάντηση.
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Πολύ σωστά ΛΕΩΝΙΔΑΣ. πήγαμε από άσφαλτο από Πήλι στην Βλαχία.Υπάρχει και χωμάτινη διαδρομή που και πάλι όμως θα πρέπει να μπεις στην άσφαλτο για να φτάσεις Βλαχία. Περίμενα να σε δω στην βόλτα,αλλά οκ πήρα απάντηση.
Ενα κομμάτι μπορούσε να γινει χωματινο, 5 6 χιλιομετρα απο τα 15 της ασφαλτου. Νομιζο αλλο δεν υπάρχει
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Πολύ σωστά ΛΕΩΝΙΔΑΣ. πήγαμε από άσφαλτο από Πήλι στην Βλαχία.Υπάρχει και χωμάτινη διαδρομή που και πάλι όμως θα πρέπει να μπεις στην άσφαλτο για να φτάσεις Βλαχία. Περίμενα να σε δω στην βόλτα,αλλά οκ πήρα απάντηση.
Να είμαστε καλά, να γίνονται βόλτες κ θα τα πούμε άλλη φορά.
Έχει πολλά ακόμα η Εύβοια να βγούνε στο χάρτη. :)
 
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
YAMAHA TENERE 700 22
Ενα κομμάτι μπορούσε να γινει χωματινο, 5 6 χιλιομετρα απο τα 15 της ασφαλτου. Νομιζο αλλο δεν υπάρχει
Σωστά!Και υπάρχει και ένα μεγαλύτερο χωμάτινο κομμάτι που ανεβαίνει στο βουνό και ξανά κατηφορίζει.Κανένα από τα δύο δεν έχω κάνει εγώ, είναι απλά πληροφορίες. Κάποια στιγμή θα το ψάξουμε και αυτό.
 

Christos:)

Μέλος
Περιοχή
Κηφισιά - Λούτσα τα Σ/Κ
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Yamaha XT660Z Tenere

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Μιας και αυτην την φορά είχα multi ρόλο, ηταν ανάδρομος ο Ερμής και υπήρξαν και τεχνικά θέματα... το αποτέλεσμα δεν ήταν το επιθυμητό!

Το θέμα είναι οτι περάσαμε καλά!!! Άντε και στο vol 2!!!

 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μιας και αυτην την φορά είχα multi ρόλο, ηταν ανάδρομος ο Ερμής και υπήρξαν και τεχνικά θέματα... το αποτέλεσμα δεν ήταν το επιθυμητό!

Το θέμα είναι οτι περάσαμε καλά!!! Άντε και στο vol 2!!!

Ομορφιές ομορφιές!!!!!
 

antonis68

Μέλος
Περιοχή
Σαλαμίνα
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Suzuki Freewind 650 02
Μιας και αυτην την φορά είχα multi ρόλο, ηταν ανάδρομος ο Ερμής και υπήρξαν και τεχνικά θέματα... το αποτέλεσμα δεν ήταν το επιθυμητό!

Το θέμα είναι οτι περάσαμε καλά!!! Άντε και στο vol 2!!!

Τέλειο το αποτέλεσμα!!
Ρε συ στο 1.10 του βίντεο πήγα πνιγώ με τον καφέ.. χαχαχα
 
Reactions: STF
Top Bottom