Off Road Aprilia (stickers)

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Βρήκα κάπου ξεχασμένα, τα εικονιζόμενα Αυτοκόλλητα.
Είναι 20 τεμάχια.
Όποιος θέλει κάποια ,ας το πει εδώ.

Παρακαλώ μόνο ,μη με μπλέξετε με αποστολές κλπ ,γιατί αφ'ενός δεν έχει νόημα το κόστος, αφ'εταιρου δεν έχω το χρόνο για να ασχοληθώ.

Ιδανικά, θα τα δώσω σε κάποιον ( XR Maniac pes alevri ) να τα φέρει σε κάποιο καφέ η χωματαδα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

paramedic

Μέλος
Περιοχή
Αττική
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Aprilia ETV 1000 Caponord RRR
Συμμετοχή για 4 κομμάτια η όσο πιο πολλά μπορείς να δώσεις γιατί έχουμε και φίλους ιταλόπληκτους εκτός από εμένα!
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Συμμετοχή για 4 κομμάτια η όσο πιο πολλά μπορείς να δώσεις γιατί έχουμε και φίλους ιταλόπληκτους εκτός από εμένα!
No problemo...πάρτα κ όλα (αν δεν ενδιαφερθεί κάποιος άλλος) κ μοίρασέ τα στους φίλους Aprilia-νούς. :ok:
:biker2:
 

jojo72

Gira, il mondo gira.....
Περιοχή
Τρίπολη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Caponord ETV 1000
Παιδιά έχετε και εμένα υπόψη σας, όποιος πάρει τα αυτοκόλλητα και τα μοιράσει, διότι λόγω απόστασης θα μπορώ να έρθω ξανά Αθήνα σε κάνα δυο βδομάδες.... Τέσσερα με έξι τουλάχιστον θα ήθελα και εγώ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

jojo72

Gira, il mondo gira.....
Περιοχή
Τρίπολη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Caponord ETV 1000
Τελικά τι έγινε με τα αυτοκόλλητα; Θα τα πάρει όλα ο Θοδωρής ή θα μοιραστούν αναλόγως τη ζήτηση;
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Τελικά τι έγινε με τα αυτοκόλλητα; Θα τα πάρει όλα ο Θοδωρής ή θα μοιραστούν αναλόγως τη ζήτηση;
Αφού εκδήλωσες ενδιαφερον ,φυσικά δε θα τα έπαιρνε όλα.

Κι επειδή ,απ ότι φαίνεται ,είστε μόνον εσείς οι δυό που ενδιαφέρεστε ,πάρτε τα μισά ο καθείς ,να το κλείνουμε το θέμα
 

jojo72

Gira, il mondo gira.....
Περιοχή
Τρίπολη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Caponord ETV 1000
Αφού εκδήλωσες ενδιαφερον ,φυσικά δε θα τα έπαιρνε όλα.

Κι επειδή ,απ ότι φαίνεται ,είστε μόνον εσείς οι δυό που ενδιαφέρεστε ,πάρτε τα μισά ο καθείς ,να το κλείνουμε το θέμα
Δεν το εννοούσα έτσι, ότι δηλαδή θα τα πάρει όλα για προσωπική χρήση αλλά αν θα τα πάρει ένα άτομο και να τα μοιράσει όπως προείπες.
Εξάλλου με το Θοδωρή πέρα από μέλη σε άλλο site, Apriliaνό, ήμασταν κάποτε και... "γείτονες" (με την ευρεία έννοια). :)
Θα μιλήσουμε μέσω π.μ. για τα περεταίρω.
 

paramedic

Μέλος
Περιοχή
Αττική
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Aprilia ETV 1000 Caponord RRR
Εγώ όποτε θέλετε κανονίζουμε ένα μέρος που βολεύει και παραλαμβάνω όσα υπάρχουν διαθέσιμα.
 

jojo72

Gira, il mondo gira.....
Περιοχή
Τρίπολη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Caponord ETV 1000
Συναντήθηκα με τον Κώστα προχθές στο "λημέρι" του και πήρα τα μισά αυτοκόλλητα. Τις ευχαριστίες μου για μια ακόμη φορά και όποιος σύντροχος Apriliaνός εδώ μέσα, που βρίσκεται Πελοπόννησο, θέλει και αυτός κάποιο αυτοκόλλητο ας επικοινωνήσει μαζί μου, θα μου περισσέψουν πιστεύω 3-4....
 
Top Bottom