Offroad με χοντρές και μεγαλούτσικες Κυρίες.Πάνε...;

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Και γενικοτερα ξερετε τι γουσταρω στην ολη φαση? μιας και το φιλοσοφησαμε? οτι βλεπω συνομιληκους μου που ειναι χωμενοι στον καναπε και την κυριακη τους λυσανε ...αντε σε κανενα πλυντηριο να πλυνουν το κουτι και πισω. ποτε δεν συμβιβαστηκα με αυτο και γενικοτερα με αυτο τον τροπο ζωης που δεν τον κατηγορω ουτε τον χλευαζω, απλα γελαω οταν με κοιτουν παραξενα, με την εντουροστολη λασπωμενο μεχρι τα σωβρακα η με τα δερματινα στα 52 μου να λυσαω στα βουνα η στην πιστα παλαιοτερα...με παρεες που εχουν περιεργα μυαλα...ισως και χαλασμενα για τους πολλους..και δεν ειμαι ο ανθρωπος που ανακαλυψε τις 2 ροδες στα 40 του και βγαζει απωθημενα... απο μικρο ηταν χαζο λεει ακομα ο γερος μου και καμαρωνει ματω απο τξς μουστακες του,οταν με βλεπει να πλενω το μηχανακι απο την λασπουρα:yew::friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Και γενικοτερα ξερετε τι γουσταρω στην ολη φαση? μιας και το φιλοσοφησαμε? οτι βλεπω συνομιληκους μου που ειναι χωμενοι στον καναπε και την κυριακη τους λυσανε ...αντε σε κανενα πλυντηριο να πλυνουν το κουτι και πισω. ποτε δεν συμβιβαστηκα με αυτο και γενικοτερα με αυτο τον τροπο ζωης που δεν τον κατηγορω ουτε τον χλευαζω, απλα γελαω οταν με βλεπουν με την εντουροστολη λασπωμενο μεχρι τα σωβρακα η με τα δερματινα στα 52 μου να λυσαω στα βουνα η στην πιστα παλαιοτερα...με παρεες που εχουν περιεργα μυαλα...ισως και χαλασμενα για τους πολλους..και δεν ειμαι ο ανθρωπος που ανακαλυψε τις 2 ροδες στα 40 του και βγαζει απωθημενα... απο μικρο ηταν χαζο λεει ακομα ο γερος μου και καμαρωνει ματω απο τξς μουστακες του,οταν με βλεπει να πλενω το μηχανακι απο την λασπουρα:yew::friendship:
:hailbig::hailbig::hailbig:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Και γενικοτερα ξερετε τι γουσταρω στην ολη φαση? μιας και το φιλοσοφησαμε? οτι βλεπω συνομιληκους μου που ειναι χωμενοι στον καναπε και την κυριακη τους λυσανε ...αντε σε κανενα πλυντηριο να πλυνουν το κουτι και πισω. ποτε δεν συμβιβαστηκα με αυτο και γενικοτερα με αυτο τον τροπο ζωης που δεν τον κατηγορω ουτε τον χλευαζω, απλα γελαω οταν με βλεπουν με την εντουροστολη λασπωμενο μεχρι τα σωβρακα η με τα δερματινα στα 52 μου να λυσαω στα βουνα η στην πιστα παλαιοτερα...με παρεες που εχουν περιεργα μυαλα...ισως και χαλασμενα για τους πολλους..και δεν ειμαι ο ανθρωπος που ανακαλυψε τις 2 ροδες στα 40 του και βγαζει απωθημενα... απο μικρο ηταν χαζο λεει ακομα ο γερος μου και καμαρωνει ματω απο τξς μουστακες του,οταν με βλεπει να πλενω το μηχανακι απο την λασπουρα:yew::friendship:
Σε κάνα πλυντήριο να πλένουν το κουτί του και πίσω...o_O

Μανίτσα μου με έπιασε ένα σύγκρυο σαν το διάβασα..:wacky::wacky:

Απευθείας θυμηθηκα ένα τραγούδι του Σαββόπουλου αλλά σε αυτή την έκδοση..


ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΑ ΜΥΑΛΑ ΌΣΟ ΒΑΣΤΑΜΕ!!!
 

gkpapa

2f4u
Περιοχή
Athens
Όνομα
george
Μοτό
bmw r1200gs
Η οδηγηση τοσο βαριας μηχανης ειναι οντως προκληση. Εχοντας οδηγησει διαφορα μικρα / μεσαια στα βουνα 20 χρονια συμπεραινω οτι ΠΡΕΠΕΙ να εχεις λεφτα για να πληρωνεις το τερας ή αλλιως κανεις τη πλακα σου με το xraki σου το θεικο. Κακα τα ψεματα πεσιμο με πεσιμο εχει διαφορα...στη τσεπη συνηθως. Αυτο λοιπον σε κανει νομιζω πιο εγκρατη στο βουνο και δεν πολυ ρισκαρεις δυστυχως καποιες καταστασεις. Να δηλωσω απεριφραστα οτι θεωρω τον εαυτο μου κοτα που δεν το προσπαθησα το περασματακι αλλα η τσεπη βαραγε δυστυχως alarm και μου εκοψε τη διαθεση.
Σορυ στη παρεα και ελπιζω να μη τους ξανακολησω.
Κατα τα αλλα ηταν γρηγορη/υπεροχη βολτιτσα.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Η οδηγηση τοσο βαριας μηχανης ειναι οντως προκληση. Εχοντας οδηγησει διαφορα μικρα / μεσαια στα βουνα 20 χρονια συμπεραινω οτι ΠΡΕΠΕΙ να εχεις λεφτα για να πληρωνεις το τερας ή αλλιως κανεις τη πλακα σου με το xraki σου το θεικο. Κακα τα ψεματα πεσιμο με πεσιμο εχει διαφορα...στη τσεπη συνηθως. Αυτο λοιπον σε κανει νομιζω πιο εγκρατη στο βουνο και δεν πολυ ρισκαρεις δυστυχως καποιες καταστασεις. Να δηλωσω απεριφραστα οτι θεωρω τον εαυτο μου κοτα που δεν το προσπαθησα το περασματακι αλλα η τσεπη βαραγε δυστυχως alarm και μου εκοψε τη διαθεση.
Σορυ στη παρεα και ελπιζω να μη τους ξανακολησω.
Κατα τα αλλα ηταν γρηγορη/υπεροχη βολτιτσα.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Μην ακουω λαλακιες...μακαρι ολοι οι ανθρωποι να ταν κοτες σαν και σενα...τοτε δεν θα υπηρχε η γνωστη φραση τους μαγκες τους πατησε το τραινο;).Τη συγνωμη δε...δε την δεχομαι...γιατι δεν υφισταται καν τετοιο θεμα...:friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Η οδηγηση τοσο βαριας μηχανης ειναι οντως προκληση. Εχοντας οδηγησει διαφορα μικρα / μεσαια στα βουνα 20 χρονια συμπεραινω οτι ΠΡΕΠΕΙ να εχεις λεφτα για να πληρωνεις το τερας ή αλλιως κανεις τη πλακα σου με το xraki σου το θεικο. Κακα τα ψεματα πεσιμο με πεσιμο εχει διαφορα...στη τσεπη συνηθως. Αυτο λοιπον σε κανει νομιζω πιο εγκρατη στο βουνο και δεν πολυ ρισκαρεις δυστυχως καποιες καταστασεις. Να δηλωσω απεριφραστα οτι θεωρω τον εαυτο μου κοτα που δεν το προσπαθησα το περασματακι αλλα η τσεπη βαραγε δυστυχως alarm και μου εκοψε τη διαθεση.
Σορυ στη παρεα και ελπιζω να μη τους ξανακολησω.
Κατα τα αλλα ηταν γρηγορη/υπεροχη βολτιτσα.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
με συγχωρεις αλλα δεν ειναι θεμα τσεπης! εχω κανει χοντρες παπαριες στο βουνο.σαβουρες.ανηφορια τρελα,τουμπιδια κλπ κλπ.

την κυριακη σε αυτο το στενο περασματακι αν ακουμπαγε αριστερα ο κυλινδρος του boxer σε καποιο απο τα gs αυτοματα μηχανακι και οδηγος θα οδηγουνταν σε μια πτωση 7 με 8 μετρων πανω σε κοφτερα βραχια!

αυτο στο δικο μου βιβλιο σημαινει καλο ταξιδι στην αιωνιοτητα.

εγω με το στενο μονοκυλινδρο περασα απο κει και λερωσα και λιγο το βρακακι φαντασου και κατεβηκα το πηρα περπατητο αμα κανει να φυγει η μηχανη να γλυτωσω το τομαρι μου!

ασχετα αν καθομασταν και το κουβεντιαζαμε πιο πολυ απο αμηχανια κανενας δεν θα δεχοταν να κανετε πως το περνατε. θα ηταν ενα ανοητο ρισκο με τραγικες επιπτωσεις. ουτε χαζα αμερικανακια δεν θα το δοκιμαζαν με gs αυτο!!
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Την επόμενη φορά θα έρθω κι εγώ για να μην φτάσετε ποτέ στο σημείο να αναρρωτηθείτε ΑΝ θα δοκιμάσετε να το περάσετε με τα μεγάλα!:p

Πέρα από την πλάκα... στην επόμενη θα έρθω κι εγώ! Και μην ξαναποστάρετ ώρα εκκίνησης 8:30 νκαι ξεκινήσετε τελικά 9:30 γιατί θα σας κυνηγάω με τον πλάστη!:mad::punch:
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Την επόμενη φορά θα έρθω κι εγώ για να μην φτάσετε ποτέ στο σημείο να αναρρωτηθείτε ΑΝ θα δοκιμάσετε να το περάσετε με τα μεγάλα!:p

Πέρα από την πλάκα... στην επόμενη θα έρθω κι εγώ! Και μην ξαναποστάρετ ώρα εκκίνησης 8:30 νκαι ξεκινήσετε τελικά 9:30 γιατί θα σας κυνηγάω με τον πλάστη!:mad::punch:

Οριστε ρε. Θα εχουμε και γιατρο. εγω θα το τολμησω στην επομενη!!!!!




υγ. κανα συναδελφο με Erickson εχεις?? :pointu::pointu:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Την επόμενη φορά θα έρθω κι εγώ για να μην φτάσετε ποτέ στο σημείο να αναρρωτηθείτε ΑΝ θα δοκιμάσετε να το περάσετε με τα μεγάλα!:p

Πέρα από την πλάκα... στην επόμενη θα έρθω κι εγώ! Και μην ξαναποστάρετ ώρα εκκίνησης 8:30 νκαι ξεκινήσετε τελικά 9:30 γιατί θα σας κυνηγάω με τον πλάστη!:mad::punch:
Κ τοτε να δειτε λερωμενα βρακιά αμα σας κυνηγάει με τον πλαστη τσαντισμενη γυναίκα :D

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Οταν εχετε μεγάλα από πίσω στα χώματα, κόψτε λίγο την καφρίλα και τα παντιλίκια γιατί την επόμενη φορά θα ρθω με το CCM με το κοντό γρανάζωμα που μπαντιλικώνει ασύστολα μέχρι και την 5η με ενα χαδάκι στο γκάζι, θα του εχω και φρέσκο λαστιχάκι μοτοκροσάδικο με κάτι τακουνάρες ναααα και δεν σας σώζει ούτε η Αγία Βαρβάρα, η προστάτιδα του πυροβολικού.
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Οταν εχετε μεγάλα από πίσω στα χώματα, κόψτε λίγο την καφρίλα και τα παντιλίκια γιατί την επόμενη φορά θα ρθω με το CCM με το κοντό γρανάζωμα που μπαντιλικώνει ασύστολα μέχρι και την 5η με ενα χαδάκι στο γκάζι, θα του εχω και φρέσκο λαστιχάκι μοτοκροσάδικο με κάτι τακουνάρες ναααα και δεν σας σώζει ούτε η Αγία Βαρβάρα, η προστάτιδα του πυροβολικού.
Και εμεις θα σου απαντησουμε με τον Moniker ...κτηνωδης δυναμη το κατεμι, με καλο σημαδι ο πανος ..χαχα θα εκτοξευτεις μαζι με το σκατουλι μηχανακι σου μην μας απειλεις λοιπον...
 

PANOS

Μέλος
Περιοχή
Χαϊδάρι
Όνομα
Πάνος
Μοτό
f800gs
xr400r
με συγχωρεις αλλα δεν ειναι θεμα τσεπης! εχω κανει χοντρες παπαριες στο βουνο.σαβουρες.ανηφορια τρελα,τουμπιδια κλπ κλπ.

την κυριακη σε αυτο το στενο περασματακι αν ακουμπαγε αριστερα ο κυλινδρος του boxer σε καποιο απο τα gs αυτοματα μηχανακι και οδηγος θα οδηγουνταν σε μια πτωση 7 με 8 μετρων πανω σε κοφτερα βραχια!

αυτο στο δικο μου βιβλιο σημαινει καλο ταξιδι στην αιωνιοτητα.

εγω με το στενο μονοκυλινδρο περασα απο κει και λερωσα και λιγο το βρακακι φαντασου και κατεβηκα το πηρα περπατητο αμα κανει να φυγει η μηχανη να γλυτωσω το τομαρι μου!

ασχετα αν καθομασταν και το κουβεντιαζαμε πιο πολυ απο αμηχανια κανενας δεν θα δεχοταν να κανετε πως το περνατε. θα ηταν ενα ανοητο ρισκο με τραγικες επιπτωσεις. ουτε χαζα αμερικανακια δεν θα το δοκιμαζαν με gs αυτο!!
Εδω είσαι..περνάς καθιστός κ δεν εχεις φόβο να λερώσεις βρακάκι


Πέρα από την πλακα..το πρόβλημα της βόλτας εξαρχής ήταν η βροχή..κ τελικά κάναμε χλμετρα με μικροπέριπετειες!
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro






Ελα Βαγγο........βρηκα μερικους γκρεμους που εχουμε περασει με τις μπετονιερες!!
Και δεν ειμαστε μαγκες, οπως λες παραπανω.....αλλα παιδακια με περιεργα παιχνιδια:D
Θα μεγαλωσουμε και θα ηρεμησουμε:p
Τις φωτο τις εβαλες για να μας τρομαξεις...:pη...για να γουσταρουμε...:D
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Και εμεις θα σου απαντησουμε με τον Moniker ...κτηνωδης δυναμη το κατεμι, με καλο σημαδι ο πανος ..χαχα θα εκτοξευτεις μαζι με το σκατουλι μηχανακι σου μην μας απειλεις λοιπον...
Τετοια λεγε και αν κανω πλοηγηση...με βλεπω...μονο και ερημο:banghead::banghead::banghead:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τις φωτο τις εβαλες για να μας τρομαξεις...:pη...για να γουσταρουμε...:D
Για να δείτε ότι δεν είμαστε τόσο φλώροι. ....όσο φαινομαστε:p
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Τετοια λεγε και αν κανω πλοηγηση...με βλεπω...μονο και ερημο:banghead::banghead::banghead:
Και εμεις θα σου απαντησουμε με τον Moniker ...κτηνωδης δυναμη το κατεμι, με καλο σημαδι ο πανος ..χαχα θα εκτοξευτεις μαζι με το σκατουλι μηχανακι σου μην μας απειλεις λοιπον...

Ναι καλά σιγά μην με περάσει με την μπετονιερα το 950.

Ποτέ θα έρθετε Λατρευτική είπαμε?
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
μπλα μπλα μπλα μπλα όλοι... πως περνάτε με τις χοντρές αναρωτιέστε!
το θέμα δεν είναι πως περνάνε οι χοντρές, αλλά πως περνάνε οι χοντροί!
Ας το δοκιμάσουμε την άλλη φορά να δούμε !!! (το μόνο που σκέφτομαι αν πέσω είναι πως θα κάνω γκελ καμιά ώρα σαν το ανθρωπάκι της mishelin...) :p:p:p
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Αυτό το video δε το χορταίνω... Μπλέκονται τα μηχανάκια που επέλεξα να ζήσω μαζί τους, τα οδηγούν άτομα που έχουν περισσότερη από την τρέλα πού έχω εγώ, σε μέρη που επιλέγω και προσπαθώ να βρίσκομαι όσο μπορώ... Δε ζηλεύω όμως. Ούτε κι εσείς μη ζηλέψετε. Βγείτε με την παρέα σας βόλτα την Κυριακή και απολαύστε το! Όπου και όπως μπορείτε! Α! και ΜΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ!

 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Αυτό το video δε το χορταίνω... Μπλέκονται τα μηχανάκια που επέλεξα να ζήσω μαζί τους, τα οδηγούν άτομα που έχουν περισσότερη από την τρέλα πού έχω εγώ, σε μέρη που επιλέγω και προσπαθώ να βρίσκομαι όσο μπορώ... Δε ζηλεύω όμως. Ούτε κι εσείς μη ζηλέψετε. Βγείτε με την παρέα σας βόλτα την Κυριακή και απολαύστε το! Όπου και όπως μπορείτε! Α! και ΜΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ!

Οντως...γνωστο και τρομερο βιδεο...ειμαστε πρωτα κολλημενοι με τις μοτο και σε δευτερη μοιρα με τις μαρκες...εδω φωτο με την εν λογω ιστορικη κυρια απο την δουλεια μου...
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Ναι καλά σιγά μην με περάσει με την μπετονιερα το 950.

Ποτέ θα έρθετε Λατρευτική είπαμε?
Σε σχεση με το ccm...μπετονιερα...σε σχεση με το 1150 που ανηκουν στην ιδια κατηγορια...γαζελα:p
 
Top Bottom