Orbea mx50

Hellmarine

Μέλος
Περιοχή
Ζωγράφου
Όνομα
Δημος
Μοτό
Bmw f800gs
Δυστυχώς το πρόβλημά στο γονατο δεν μου επιτρέπει το ποδήλατο. Εκανε 3 βόλτες στο βουνό και αυτο ηταν. Ισα που στρωσαν τα τακάκια των φρένων..
Αγοράστηκε στα 600€ πριν 2 μηνες. με τα χαρτια του,μια σαμπρελα μια τρομπιτσα και εξωλκεα ελαστικού. Μέγεθος L. Στα 500€ να το χαρεί κάποιος.
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Να ξαναενεργοποιήσω την αγγελία αν ενδιαφέρει καποιον...το πηρα απο το Δήμο εκανα τρεις βόλτες και γω μεχρι που πηρα ηλεκτρικό φίλου.
Σκέφτηκα να το κανω μετατροπή αλλα θα παω σε καινούργιο ηλεκτρικό μαλλον.
Τιμη 400€.


Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Up στα 350 μηπως αδειάσει το σπίτι γιατι θα διώξει εμενα στο τέλος!

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Να ρωτήσω, επειδή δε γνωρίζω, το μέγεθος αυτό γιατι σωματότυπο είναι (βάρος-ύψος);

EDIT: Επίσης βλέπω ότι βγαίνει με δυο διαφορετικές διαστάσεις στο μέγεθος των ζαντών-ελαστικών. Ποια έχει αυτο (27, ή 29);
 
Τελευταία επεξεργασία:

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Να ρωτήσω, επειδή δε γνωρίζω, το μέγεθος αυτό γιατι σωματότυπο είναι (βάρος-ύψος);

EDIT: Επίσης βλέπω ότι βγαίνει με δυο διαφορετικές διαστάσεις στο μέγεθος των ζαντών-ελαστικών. Ποια έχει αυτο (27, ή 29);
29αρι και ύψος απο 1.75 ή 1.78 εως 1.90 αν δεν κανω λαθος

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Βλέπω είμαι στο κάτω όριο του μεγέθους (1,77), επειδή δε γνωρίζω και δεν είμαι ειδικός, αυτό δημιουργεί καποιο πρόβλημα στη χρήση του;
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Βλέπω είμαι στο κάτω όριο του μεγέθους (1,77), επειδή δε γνωρίζω και δεν είμαι ειδικός, αυτό δημιουργεί καποιο πρόβλημα στη χρήση του;
Αλλάζει από εταιρεία σε εταιρεία αλλά γενικά αν το θες για χώμα συνήθως είναι πιο βολικό να είσαι στο μικρότερο μέγεθος, αν είσαι ανάμεσα στα δύο. Παίζει βέβαια και ο σωματοτυπος ρόλο. Τα orbea πάντως πολύ καλά ποδήλατα...
 
Top Bottom