pelion/offroad (26/11)

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ήταν τέλεια...!
Η συνέχεια αργότερα...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Ήταν τέλεια
Πολλα συγχαρητηρια στα παιδια που οργανωσαν και χαρτογραφησαν την διαδρομη στο Πηλιο αφου ως γνωστο ειναι ενα βουνο χωρις κομματια με διαρκεια χωματινων χιλιομετρων.
Πραγματικά η βολιωτικη παρέα έφτιαξε μια διαδρομή με ολα τα τερέν συνεχόμενη χιλιομετρικά που μας αποζημίωσε με το παραπάνω.
Χάρηκα που ειδα παλιούς γνωστούς και γνώρισα καινούργιους.
Εις το επανιδειν πάντα ορθιοι
 

b2bstam

Μέλος
Όνομα
matis
Μοτό
???
xt600e
Καλησπερα, η διαδρομη κύλισε με ωραια,ροη ευχαριστα χωρις απροοπτα, και με ωραια παρεα! Χαρηκα που γνωρισα καινουργια ατομα και ανταμωθήκαμε με παλιους γνωστους
Πιστευω να περάσατε πολυ ωραια και να το ευχαριστηθήκατε . πολλα μπραβο για τα παιδια που ηρθαν απο μακρυα το πρωι και φυγανε μετα την βολτα για τα σπιτια τους (πιστευω τι επομενη να κάτσετε να γνωριστουμε καλύτερα).
Αφου εγινε η αρχη, ελπιζω την επομενη φορα να ερθουνε και τα ατομα που δεν μπορεσαν τωρα για να βολταρουμε στο βουνο του πηλιου!

Να ειμαστε ολοι καλα!!!
 

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin
Βολταρα με όλα της τα τερέν και με όλων των ειδών δρόμων από φλαταδουριτσες μέχρι μονοπατια και καλντερίμια!
Χίλια μπράβο Σταμάτη, Άκη και Νίκο!
Ήταν μία διαδρομή που την γούσταρα τρέλα γιατί σχεδόν μετά από κάθε στροφή σε περίμενε και μία έκπληξη!


Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dimitris.kostak

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
GS1200ADV
Πολλά Μπράβο και από μένα στα παιδιά που έτρεξαν, οργάνωσαν την εκδρομή (Νίκος, Άκης, Σταμάτης) , συγγνώμη εάν παραλείπω κάποιον..Εκδρομαρα,ζορικη με τα όλα της.. Απο τα πρώτα χιλιόμετρα έδειξε τι θα ακολουθήσει. Απίστευτα τοπία, πανέμορφο Πήλιο. Χάρηκα πολύ παιδιά για την γνωριμία,τα ξαναλέμε σύντομα!

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Μανα εφτασα!! Ολα καλα!!!

Πολλα συγχαρητηρια στο team που διοργανωσε αυτην την βολταρα!! Εμπειρια δεν εχω απο προηγουμενες βολτες, αλλα δεν νομιζω πως εχει σημασια!! Δεν θα μπορουσα να περιμενω κατι καλυτερο απο τη παρθενικη μου εμφανιση!! Τοπια, παρεα, διαδρομες ολα ηταν σουπερ!!!! Σιγουρα θα τα λεμε συχνα τωρα πια! Παντα τετοια!!
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Μανα εφτασα!! Ολα καλα!!!

Πολλα συγχαρητηρια στο team που διοργανωσε αυτην την βολταρα!! Εμπειρια δεν εχω απο προηγουμενες βολτες, αλλα δεν νομιζω πως εχει σημασια!! Δεν θα μπορουσα να περιμενω κατι καλυτερο απο τη παρθενικη μου εμφανιση!! Τοπια, παρεα, διαδρομες ολα ηταν σουπερ!!!! Σιγουρα θα τα λεμε συχνα τωρα πια! Παντα τετοια!!
Αρχηγός! Πολλές προοπτικές για Χωματάς αν ήταν από τις πρώτες σου βόλτες Τάσο!
Κυρίως γιατί τιμάς τη «μανα» σου!
Χαχα
 

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400
Καλημέρα ! Χθες περάσαμε τέλεια ! Και ένας από τους λόγους ήταν η ωραία παρέα που είχαμε ! Προσωπικά ευχαριστώ όλα τα παιδιά που ήρθαν στην βόλτα μας και ειδικά τα παιδιά που ήρθαν από μακριά ! Χάρηκα που γνώρισα νέα άτομα και είδα γνώριμες φάτσες ! Τα καλά σας λόγια μας δίνουν ώθηση να ξανά οργανώσουμε και του χρόνου βόλτα στο Πηλιο ! Ας κλειδώσει το θέμα και να συνεχίσουμε στο Pelion/offroad story
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Η συνέχεια εδώ...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom