pelion/offroad (26/11)

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μεγάλες πιθανότητες να ανέβω ασφάλτινος διπλός για τα τσίπουρα και για το κέρασμα του todor για το εργαλείο.
Ριζότο με μανιτάρια.

Ανέβασμα Παρασκευή από ευβοια.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Μεγάλες πιθανότητες να ανέβω ασφάλτινος διπλός για τα τσίπουρα και για το κέρασμα του todor για το εργαλείο.
Ριζότο με μανιτάρια.

Ανέβασμα Παρασκευή από ευβοια.
Τεράστια πιθανότητα να μην ακολουθήσω δυστυχώς στην ασφάλτινη λόγω ακαδημαϊκών προβλημάτων, ωστόσο το βράδυ θα κεράσω για το εργαλείο που θα θαυμάσετε live
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Καλημέρα! Να πω και εγώ την σκέψη μου.
Η διαδρομή είναι πραγματικά πολύ όμορφη παιδιά, ο καιρός είναι ιδανικός και οι βροχές που ρίχνει αυτή τη βδομάδα είναι ότι πρέπει για να ενισχύσει και την δυσκολία και την ικανοποίηση που θα πάρουμε από τη βόλτα.
Δεν υπάρχει βαρετό κομμάτι από την αρχή μέχρι το τέλος. Η άσφαλτος που υπάρχει μέσα είναι ούτε μισό τσιγάρο δρόμος, όποτε τα 90 χιλιόμετρα σε όποιον φαίνονται λίγα είναι καθαρό χωμα με πολύ λίγες φλαταδουρες, αλλά με άπλετη λάσπη, στρωμένο γλιστερό φύλλο, λίγη πέτρα και αρκετά μονοπάτια στενουτσικα μέσα από ρεμματα. Έχουν μπει και στενά καλντερίμια και παρακάμψεις δρόμων μέσα από τα χωριά για όποιον θέλει και «χωράει» προς το τέλος της διαδρομής και γενικά θεωρώ πως ο Σταματης b2bstam και ο Ακης blast κάναν φοβερή δουλειά στην χαρτογράφηση μιας και θεωρώ όπως φαίνεται και από τον χάρτη, κάλυψαν όλο το βουνό και περιμετρικά αλλά και υψομετρικά. Το ανεβαίνουμε και το κατεβαίνουμε 2 φορές.
Ο λόγος που το γράφω το σεντόνι είναι γιατί θέλω να Μαζευτείτε όσο πιο πολλοί γίνεται γιατί είναι πραγματικά κρίμα να μην έχετε εμπειρία από το πηλιο αυτή την εποχή και να την μοιραστείτε μαζί μας.
Προσωπικά είμαι ευχαριστημένος ήδη και δεν θεωρώ τα νούμερα συμμετοχών ένδειξη επιτυχίας η αποτυχίας, αλλά όσο περισσότεροι τόσο καλύτερα ισχύει στην παρούσα φαση και στο χωμα αλλά και στα τσιπουρα.
Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον και εύχομαι να σας δω από κοντά ξανά.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Νικόλα μου σας ευχαριστούμε καταρχήν προκαταβολικά για όλον σας τον κόπο και την αγάπη!!

Προσωπικά με δυσκόλεψε αρκετά το μικρό διάστημα που αφήσατε,σκάρτες 20 μέρες από την ανακοίνωση και δυστυχώς το δίπτυχο οικογένεια/οικονομικός προγραμματισμός κάνει δύσκολο ένα 2ημερο ταξίδι in such a short notice που λένε στο χωριό μου..

Αν μπορείτε την επόμενη φορά minimum 1 μήνας πριν παρακαλώ να κάνουμε καλύτερο προγραμματισμό!

Δεν υπάρχει αποτυχημένη βόλτα εδώ, μόνο εκτίμηση για την προσφορά και τη αλληλεγγύη! Οι 2 Αθηναίοι που στέλνουμε μεταξύ άλλων Aldebaran και XR Maniac αρκούν εξάλλου για να σας καταστρέψουν το σαβκο δεν ξέρω πόσο χειρότερα μπορεί να πάει το πράγμα..:roflmao::roflmao:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Νικόλα μου σας ευχαριστούμε καταρχήν προκαταβολικά για όλον σας τον κόπο και την αγάπη!!

Προσωπικά με δυσκόλεψε αρκετά το μικρό διάστημα που αφήσατε,σκάρτες 20 μέρες από την ανακοίνωση και δυστυχώς το δίπτυχο οικογένεια/οικονομικός προγραμματισμός κάνει δύσκολο ένα 2ημερο ταξίδι in such a short notice που λένε στο χωριό μου..

Αν μπορείτε την επόμενη φορά minimum 1 μήνας πριν παρακαλώ να κάνουμε καλύτερο προγραμματισμό!

Δεν υπάρχει αποτυχημένη βόλτα εδώ, μόνο εκτίμηση για την προσφορά και τη αλληλεγγύη! Οι 2 Αθηναίοι που στέλνουμε μεταξύ άλλων Aldebaran και XR Maniac αρκούν εξάλλου για να σας καταστρέψουν το σαβκο δεν ξέρω πόσο χειρότερα μπορεί να πάει το πράγμα..:roflmao::roflmao:
Εγώ θα ανέβω για να χαϊδεψω το μούσι του Τοντόρ.....
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
:panda:
Εγώ θα ανέβω για να χαϊδεψω το μούσι του Τοντόρ.....
Αν υπήρχε #metoo για παρενόχληση σε ενήλικες μουσατους και στυλατους αντβετσουραδες θα ήσουν στη Τατιάνα τώρα να σε περνάει γενεές.. Ε ρε qatar που σας χρειάζεται..
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Νικόλα μου σας ευχαριστούμε καταρχήν προκαταβολικά για όλον σας τον κόπο και την αγάπη!!

Προσωπικά με δυσκόλεψε αρκετά το μικρό διάστημα που αφήσατε,σκάρτες 20 μέρες από την ανακοίνωση και δυστυχώς το δίπτυχο οικογένεια/οικονομικός προγραμματισμός κάνει δύσκολο ένα 2ημερο ταξίδι in such a short notice που λένε στο χωριό μου..

Αν μπορείτε την επόμενη φορά minimum 1 μήνας πριν παρακαλώ να κάνουμε καλύτερο προγραμματισμό!

Δεν υπάρχει αποτυχημένη βόλτα εδώ, μόνο εκτίμηση για την προσφορά και τη αλληλεγγύη! Οι 2 Αθηναίοι που στέλνουμε μεταξύ άλλων Aldebaran και XR Maniac αρκούν εξάλλου για να σας καταστρέψουν το σαβκο δεν ξέρω πόσο χειρότερα μπορεί να πάει το πράγμα..:roflmao::roflmao:
Βαγγέλη φίλε είναι πολλά που
Νικόλα μου σας ευχαριστούμε καταρχήν προκαταβολικά για όλον σας τον κόπο και την αγάπη!!

Προσωπικά με δυσκόλεψε αρκετά το μικρό διάστημα που αφήσατε,σκάρτες 20 μέρες από την ανακοίνωση και δυστυχώς το δίπτυχο οικογένεια/οικονομικός προγραμματισμός κάνει δύσκολο ένα 2ημερο ταξίδι in such a short notice που λένε στο χωριό μου..

Αν μπορείτε την επόμενη φορά minimum 1 μήνας πριν παρακαλώ να κάνουμε καλύτερο προγραμματισμό!

Δεν υπάρχει αποτυχημένη βόλτα εδώ, μόνο εκτίμηση για την προσφορά και τη αλληλεγγύη! Οι 2 Αθηναίοι που στέλνουμε μεταξύ άλλων Aldebaran και XR Maniac αρκούν εξάλλου για να σας καταστρέψουν το σαβκο δεν ξέρω πόσο χειρότερα μπορεί να πάει το πράγμα..:roflmao::roflmao:
Βαγγέλη φίλε είναι πολλά που κουβεντιάσαμε και εμείς μεταξύ μας,που θα μπορούσαν να διευκολύνουν περισσότερους από σας που είστε μακριά να προγραμματίσετε καλύτερα, το κουβεντιάζαμε από το Μάιο για την διαδρομή, αλλά λίγο η δυσκολία του βουνού να ενωθεί λίγο η τελειομανία, αρρώστιες οικογένειες κτλπ μας πήγαν παραπίσω. Θα μπορούσε να έχει γίνει από το Σεπτέμβριο. Θα πω όμως με καθαρή συνείδηση ότι καλύτερα που δεν έγινε βιαστικά, γιατί πραγματικά βγήκε διαδρομή καθαρό απόσταγμα από παρά πολλά σκαουτ και βόλτες τα τελευταία χρόνια.
Η διαδρομή είναι ανεβασμένη έτσι κι αλιως όποτε οποίος θέλει να την κάνει μπορεί και σε δικό του χρόνο. Απλά ήθελα να υπογραμμίσω ότι πραγματικά αξίζει.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Εγώ θα ανέβω για να χαϊδεψω το μούσι του Τοντόρ.....
Θα σου έρθω Σάββατο βράδυ για αλλαξογενειάδες, θα έχουμε πιεί κι όλας... :inlove::inlove::inlove::inlove:

Ο καπετάνιος θα έρθει για το πεινιρλι....

Μια χαρά θα φάμε όλοι ;):ll:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Θα σου έρθω Σάββατο βράδυ για αλλαξογενειάδες, θα έχουμε πιεί κι όλας... :inlove::inlove::inlove::inlove:

Ο καπετάνιος θα έρθει για το πεινιρλι....

Μια χαρά θα φάμε όλοι ;):ll:
Το πεινιρλί θα είναι με την παραγγελία για το φαί γιατί ζαλίζεται όσο περιμένει στη ταβέρνα. Θα μας τον προσέχετε!!
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Καλησπέρα παιδιά επειδή σκέφτομαι να ανέβω και ψάχνω λίγο το κομμάτι της διαμονής για ΠΣ αναχωρηση Κυριακή.έχετε να προτείνετε κάποιο μέρος να έχει και παρκινκ;
 

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400
Καλησπέρα παιδιά επειδή σκέφτομαι να ανέβω και ψάχνω λίγο το κομμάτι της διαμονής για ΠΣ αναχωρηση Κυριακή.έχετε να προτείνετε κάποιο μέρος να έχει και παρκινκ;
Καλησπέρα από όσο ξέρω δεν έχουν πολλά ξενοδοχεία στο Βόλο κλειστά πάρκινγκ η με φύλαξη ! Σίγουρα έχει αυτό Domotel Xenia Volos - Αναζήτηση Google αλλά είναι υπαίθριο . Εγώ θα σου πρότεινα η να βρεις κάποιο Airbnb με Παργκινγκ (το πιο πιθανόν θα είναι πιλοτή) η να μείνεις κέντρο κ να το αφήσεις σε κάποιο Παργκινγκ ! Αν σκέφτεσαι να μείνεις προς πορταρια γνωρίζω ενα ξενοδοχείο που έχει κλειστό Γκαραζ !
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom