pelion/offroad (26/11)

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

b2bstam

Μέλος
Όνομα
matis
Μοτό
???
xt600e
Ηθελα πολύ να ανέβω στην πατρίδα και στο λατρεμένο Πήλιο, αλλά δυστυχώς μαζεύω τα ηλεκτρικά στο drz και δεν θα είμαι έτοιμος !
Δεν πειράζει ρε Αλέξανδρε να είμαστε καλά και όποτε ανέβεις κάνουμε μια βολτιτσα
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Καλησπέρα από όσο ξέρω δεν έχουν πολλά ξενοδοχεία στο Βόλο κλειστά πάρκινγκ η με φύλαξη ! Σίγουρα έχει αυτό Domotel Xenia Volos - Αναζήτηση Google αλλά είναι υπαίθριο . Εγώ θα σου πρότεινα η να βρεις κάποιο Airbnb με Παργκινγκ (το πιο πιθανόν θα είναι πιλοτή) η να μείνεις κέντρο κ να το αφήσεις σε κάποιο Παργκινγκ ! Αν σκέφτεσαι να μείνεις προς πορταρια γνωρίζω ενα ξενοδοχείο που έχει κλειστό Γκαραζ !
IoannisB: το υπαιθριο παρκινγκ του Ξενια ειναι ασφαλες αλλα το ξενοδοχειο ακριβο, ειναι παντως εξαιρετικο (εχω μεινει αρκετες φορες στο παρελθον). Αλλα ενα αλλο λιγοτερο ακριβο ξενοδοχειο στο οποιο εχω μεινει επισης αρκετες φορές και εχω αφησει με ασφαλεια τη μηχανη ειναι το Volos Pallace. Σ'αυτο μπορεις ν'αφησεις τη μηχανη δεξια διπλα στην κεντρικη πορτα του ξενοδοχειου, και καθως φαινεται απο τη ρεσεψιον δεν υπαρχει προβλημα. Αλλα το συγκεκριμενο ξενοδοχειο εχει και υπογειο παρκινγκ, απλα εγω δεν ασχοληθηκα καθως θεωρησα οτι εκει μπροστα διπλα στην κεντρικη πορτα δεν υπηρχε προβλημα. Πληροφοριακα, εχω την ιδια μηχανη με σενα απο πλευρας "επικινδυνοτητας" (CRF1000).
 
Τελευταία επεξεργασία:

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
IoannisB: το υπαιθριο παρκινγκ του Ξενια ειναι ασφαλες αλλα το ξενοδοχειο ακριβο, ειναι παντως εξαιρετικο (εχω μεινει αρκετες φορες στο παρελθον). Αλλα ενα αλλο λιγοτερο ακριβο ξενοδοχειο στο οποιο εχω μεινει επισης αρκετες φορές και εχω αφησει με ασφαλεια τη μηχανη ειναι το Volos Pallace. Σ'αυτο μπορεις ν'αφησεις τη μηχανη δεξια διπλα στην κεντρικη πορτα του ξενοδοχειου, και καθως φαινεται απο τη ρεσεψιον δεν υπαρχει προβλημα. Αλλα το συγκεκριμενο ξενοδοχειο εχει και υπογειο παρκινγκ, απλα εγω δεν ασχοληθηκα καθως θεωρησα οτι εκει μπροστα διπλα στην κεντρικη πορτα δεν υπηρχε προβλημα. Πληροφοριακα, εχω την ιδια μηχανη με σενα απο πλευρας "επικινδυνοτητας" (CRF1000).
Αυτά μου ήρθαν και μένα στο μυαλό για πάρκινγκ Γιώργο αν και δεν έχω μείνει ποτε, απλά είναι λίγο τσιμπημένα γιαυτο και δίστασα να τα προτείνω.
 

b2bstam

Μέλος
Όνομα
matis
Μοτό
???
xt600e
Καλημερα! οποιος θα ερθει αυριο στο σημειο συνάντησης και θελει καφεδακι να εχει παρει ηδη διοτι εκει δεν εχει τπτ!
οποιος ερθει απο περιφερειακο εχει εδω

39°22'28.5"N 22°57'28.0"E

( εαν δεν θελει STATE ) στρίβει αριστερα στα φαναρια και παει εδω JULIO · Iolkou 261, Volos 383 33, Griekenland που εχει και σαντουιτς!

οποιος ερθει μεσα απο βολο εχει πολλα

Με το καλο να τα πουμε και καλους δρομους σε ολους-ες
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δυστυχώς μας χτύπησε την πόρτα αυτός ο κοβιδιος και δεν θα τα καταφέρω να χαϊδεψω αυτόν τον μουσατο Ασιάτη.
Περάστε καλά και θα τα πούμε σύντομα.

Βγάλτε φωτό και βιδεο....ρεμαλια
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν πειραζει Κωστα!
Εννοητε πως προεχει η υγεια!
Περαστικα σου, λοιπον!!
Δεν κόλλησα ακόμα ...ο γιος έχει από εχθές και είναι αυτός που θα δούλευε σήμερα και αύριο για να ερχόμουν πάνω.
Δεν νομίζω να την γλυτώσω, γιατί είμαστε πολλές ώρες μαζί.
 

Varonos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
BMW F 650 GS Dakar
Δεν κόλλησα ακόμα ...ο γιος έχει από εχθές και είναι αυτός που θα δούλευε σήμερα και αύριο για να ερχόμουν πάνω.
Δεν νομίζω να την γλυτώσω, γιατί είμαστε πολλές ώρες μαζί.
Περαστικά στον υιό και σε όσους απο την οικογένεια κολλήσουν (δυστυχώς)
Καλή διασκέδαση σε όσους πάνε στην εκδρομή στο φανταστικό Πήλιο!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλημέρες!


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλημέρα Παλικάρια, καλή βόλτα!
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Παιδιά αυτή δεν ήταν μια απλή βόλτα!
Το σημερινό θα έπρεπε να έχει χαρακτήρα μεγάλου event. Ολη η διαδρομή ένα όνειρο που όποιος δεν την έχει κάνει και θα την δει μόνο σε φωτογραφίες, δεν θα το καταλάβει.
Συγχαρητήρια στα παίδια που το διοργάνωσαν .
Πιο πολλα μπράβο στο Νικόλα και στο Θανάση που με μάζεψαν απο χάμω 2 φορές . Και στους υπόλοιπους που γνώρισα ελπίζω να τα ξαναπούμε.

τα πιο δύσκολα 90χλμ που έχω κάνει.Ατέλειωταα…
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom