photobucket

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
κατι εγινε με το photobucket και δεν ανοιγει, οποτε εξαφανιστικαν ολες οι φωτο απ το φορουμ...
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
μια απ τα ίδια....
fb πλέον. Μονόδρομος
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Το θεμα ειναι οτι εαν εγινε τετοια μαλακια μονιμα, θα χαθει φωτοπλουτος απο εδω μεσα.....γαμω τα διαολια που μ εχουν πιασει:waiting:
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
μια απ τα ίδια....
fb πλέον. Μονόδρομος
Οχιιιι, Facebook μόνο μεμονωμένες φώτο, αν βάλεις άλμπουμ μετά από κάποια καιρό τα λινκ ακυρώνονται, εμένα στο ταξιδιωτικό που εχω ανεβάσει έχουν χαθεί οι περισσότερες :confused: και πρέπει να τις ανεβάσω πάλι κάπου αλλού :( http://www.advride.gr/threads/Γυροβολιά-Ευρωπαϊτσή-Χανιωτάκια-εντίσιον…το-ταξίδι.5069/

Όλες όμως που έχω ανεβάσει στις διάφορες gallery δεν έχει χαθεί καμία, δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί συμβαίνει αυτό
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
imgur απο καιρο τωρα...:)Το photobucket απο τοτε που αρχισε τις συνδρομες,κοινως αν δεν πλερωσεις δεν...το παρατησα!Ειχα χασει πολλα λινκ απο φωτο απο δαυτο κ εφαγε ακυρο :punch:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Από το πρωί σήμερα στο site του photobucket γράφει το εξής:
Hang In There!
We're down for maintenance, but we'll be back shortly.

Ελπίζω να είναι short το "shortly" τους...
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
imgur απο καιρο τωρα...:)Το photobucket απο τοτε που αρχισε τις συνδρομες,κοινως αν δεν πλερωσεις δεν...το παρατησα!Ειχα χασει πολλα λινκ απο φωτο απο δαυτο κ εφαγε ακυρο :punch:
Δεν έχω χάσει καμία ποτέ από photobucket. Αν δω πως ανεβαίνει το traffic όπως συμβαίνει όταν ανεβάζεις μεγάλο (πολύ μεγάλο) θέμα με πολλές φωτογραφίες όπου θα μπουν πολλοί χρήστες να τις δουν, του δίνω κάνα 2ευρω για 1 μήνα και δεν ξανασχολούμαι.
Για μεμονωμένες φωτογραφίες ανέβαζα στο tinypic.com αλλά και αυτό είναι down για 19 ώρες όπως λέει εδώ: http://www.isitdownrightnow.com/tinypic.com.html :rage:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Δεν έχω χάσει καμία ποτέ από photobucket. Αν δω πως ανεβαίνει το traffic όπως συμβαίνει όταν ανεβάζεις μεγάλο (πολύ μεγάλο) θέμα με πολλές φωτογραφίες όπου θα μπουν πολλοί χρήστες να τις δουν, του δίνω κάνα 2ευρω για 1 μήνα και δεν ξανασχολούμαι.
Δες ΕΔΩ πως μου εσκισε ενα απο τα καλυτερα θεματα που εβαλα εδω το παλιοbucket...:( Γιαννο δε δινω ουτε μισο ευρω!!!Εφοσον εχουμε επιλογες γιατι;...να πα να γ....θουν κλπ κλπ:p
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Δες ΕΔΩ πως μου εσκισε ενα απο τα καλυτερα θεματα που εβαλα εδω το παλιοbucket...:( Γιαννο δε δινω ουτε μισο ευρω!!!Εφοσον εχουμε επιλογες γιατι;...να πα να γ....θουν κλπ κλπ:p
Ψιτ :secret:,στο imageshack ήταν οι συγκεκριμένες φωτογραφίες... ;)
Είσαι όμως γέρος και δικαιολογείσαι... :D :p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ψιτ, στο imageshack ήταν οι συγκεκριμένες φωτογραφίες... ;)
Είσαι όμως γέρος και δικαιολογείσαι... :D :p
κατω το Photobucket...κατω ΚΑΙ το imageshack...στο δι@λο ουλοι τους...:punch:ζητω το αλτσχαϊμερ...εσυ ποιος εισαι;:p
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Από το πρωί σήμερα στο site του photobucket γράφει το εξής:
Hang In There!
We're down for maintenance, but we'll be back shortly.

Ελπίζω να είναι short το "shortly" τους...
Έχει συμβεί και άλλες φορές,θα επανέρθει,ελπίζω ..

Στάλθηκε από το SM-J320F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ξαναφανηκαν .....όλες κανονικά!
Δες ΕΔΩ πως μου εσκισε ενα απο τα καλυτερα θεματα που εβαλα εδω το παλιοbucket...:( Γιαννο δε δινω ουτε μισο ευρω!!!Εφοσον εχουμε επιλογες γιατι;...να πα να γ....θουν κλπ κλπ:p
Ψιτ :secret:,στο imageshack ήταν οι συγκεκριμένες φωτογραφίες... ;)
Είσαι όμως γέρος και δικαιολογείσαι... :D :p
Good...veeery good...
Και παρακαλω ο φιλος απο το Νησι να πεσει να παιρνει 1 καμψη ανα φωτογραφια και να αναφωνει στο τελος εκαστης"Δεν ξαναλεω imageshack"...:D:p...αν κ λογω ηλικιας...δικαιολογειται να κλεψει κ λιγο :laugh::laugh::inlove:..του χαριζω τις τελευταιες φωτο γιατι οντως ηταν απο imageshack(ΥΓ.Γ@μΙ€t@Ι το imageshack :devilish: )
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom