Pirelli scorpion Rally str VS Pirelli mt 90 σε KTM 950 /990 adventure.

Takisg

Μέλος
Περιοχή
Κόρινθος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Husaberg fe 550 2006
Τα βρηκες Ελλάδα ή απο εξωτερικό?
Από ότι βλέπω αυτά είναι 19-17. Για 21-18 μου είχαν δώσει ημερομηνία 6 Μάη που πήγε 30 Μάη και θα δούμε αν θα πάρουν και άλλο αβάτζο
 
Reactions: Gus

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Από ότι βλέπω αυτά είναι 19-17. Για 21-18 μου είχαν δώσει ημερομηνία 6 Μάη που πήγε 30 Μάη και θα δούμε αν θα πάρουν και άλλο αβάτζο
Ναι το ειδα, απλά ρώτησα αν τα πηρε απο αυτον που έστειλα και αν ήταν νορμαλ η τιμη γιατι σε αλλα λάστιχα που ειδα ηταν λιγο ακριβός, εγω το μπροστά που δεν έβρισκα 90-90/21 το πηρα απο τον pneus center, γιατι δεν μπορούσα να περιμένω ποτε θα το βρω εδώ, ο λαστιχας που πηγα δεν ειχε απάντηση για το πότε, γενικα υπάρχει θέμα με τα ελαστικά εδω και καιρό...
 
Reactions: Gus

Gus

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Sutzouki
Τα βρηκες Ελλάδα ή απο εξωτερικό?
Μετά από μια σειρά email σε διάφορες ιστοσελίδες ανα την Ευρώπη καθώς και από το ebay, στάθηκε αδύνατο να βρω αυτό που θέλω σε λογικά φρέσκο (έως έτους το πολύ) όλοι μου δίνανε ¨εγγύηση" 0 -36 μήνες παραγωγή με ποιο συνήθεις 18 μήνες ++ πριν DOT. Βέβαια το κόστος αρκετά φθηνότερο όπου με δωρεάν μεταφορικά π.χ το σύνολο έφτανε τα 275, ενώ εδώ είναι 350.
Λόγω του ότι δεν θα μπούνε άμεσα, με φρέσκο DOT η αγορά έγινε απο εδώ με δωρεάν τοποθέτηση όταν με το καλό...... οπότε τα καβάτζωσα για το φθινόπωρο βλέποντας ότι η κατάσταση έχει γίνει πολύ περίεργη σε χρόνους παράδοσης, κόστους αλλά και επιλογής.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom