Polisport χουφτες 3 σετ

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλησπερα παιδες, δινω δυο σετακια μιας που τα εχω και καθονται χωρις βιδες χωρις βασεις.... 15 ευρω το σετ, μονο παραλαβη απο νοτια προαστια...

Ευχαριστω πολυ


#xrv_world_explorer
 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Τι κανεις ξυπνιος τετοια ωρα.....;;;;;

#xrv_world_explorer
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Επειδη τελικα τιποτα δεν χανετε..... Οποιος θελει καποια χουφτα απο τις παραπανω εχω και βασεις για ολα τα τιμονια..... Μου σημειωνει στην φωτο ποια θελει και του τα δινω μαζι.... Σημερα θα προστεθει αλλο ενα σετ polisport


#xrv_world_explorer
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ενδιαφέρον για τις άσπρες λοιπόν (άσπρο πράσινο το kawa), μιας και βρέθηκαν οι βίδες :happy: !!!
Στείλε πμ που να σε συναντήσω, να δούμε ότι μπαίνουν κιόλας :rolleyes:! Θα έρθω με τον μικρό..... πυραυλο :inlove:
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Νικολα χαρηκα πολυ... Μακαρι να τα πουμε και σε βολτα.....


Χαρηκα πολυ για την γνωριμια!!!!

#xrv_world_explorer
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Και εγώ χάρηκα Αποστολή.
Αν και δεν μου κάνανε οι χούφτες σου (είναι για μικρά παιδιά βλέπεις αυτό το μεκανακι :laugh:) εξελίχθηκε σε ωραια «απόδραση» :happy: από την καραντίνα (καραντίνα.... λέμε τωρα:laugh:)
 

maddog

Μέλος
Περιοχή
ΞΑΝΘΗ
Όνομα
κωνσταντινος
Μοτό
BMW gs1250 HP
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.εαν υπάρχουν οι χούφτες θα ήθελα εάν γίνεται να μου στείλεις ένα σετ.θα προτιμούσα τις άσπρες.δυστυχως είμαι μακριά για να έρθω να τις παραλάβω.ευχαριστώ.Καλά Χριστούγεννα.

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.εαν υπάρχουν οι χούφτες θα ήθελα εάν γίνεται να μου στείλεις ένα σετ.θα προτιμούσα τις άσπρες.δυστυχως είμαι μακριά για να έρθω να τις παραλάβω.ευχαριστώ.Καλά Χριστούγεννα.

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλησπερα και συγνωμη για την καθυστερηση... Λογο δουλειας δεν προλαβα, και δεν ειμαι, σε θεση να παω σε μεταφορικη η κατι αλλο δυστυχως γιατι ειμαι ολη μερα στο τρεξιμο.... Αν εχεις καποιον που μπορει, να τις αραλαβει στειλε μου ποιες θες και τις εχεις

#xrv_world_explorer
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Καλησπερα Αποστολη.Υπαρχουν ακομα οι πρωτες μαυρες χουφτες?
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Καλησπέρα Αποστόλη. Υπάρχουν ακόμα κάποιες από τις μαύρες χούφτες;
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Τώρα είσαι και τι παραπάνω μηνημα... Όλες υπάρχουν. Παιδια

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Καλησπέρα Αποστόλη.Αν υπάρχουν οι άσπρες ενδιαφέρομαι..Απλά είμαι επαρχία κ θα κατέβω Αθήνα μέσα σε 10 ημέρες.Αν υπάρχουν και δεν υπάρχει πρόβλημα να περιμένεις..θα τα πούμε από κοντά.Σ ευχαριστώ .
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλησπέρα Αποστόλη.Αν υπάρχουν οι άσπρες ενδιαφέρομαι..Απλά είμαι επαρχία κ θα κατέβω Αθήνα μέσα σε 10 ημέρες.Αν υπάρχουν και δεν υπάρχει πρόβλημα να περιμένεις..θα τα πούμε από κοντά.Σ ευχαριστώ .
Οκ οπότε γυρίσεις χτυπά τηλεφωνο

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Turtle καλολασπωτες οι χούφτες και αχριαστες , χάρηκα για το μίνι διάλειμμα και που τα είπαμε.....


Διαθέσιμες οι μαύρες χωρίς την επέκταση και οι λευκές!!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kranomitros

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναι
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KTM 890 Adventure R
Ενδιαφέρομαι για τις λευκες Αποστόλη. Ποτε θα έρθεις στον Αντώνη στο κόκκινο μύλο για καφέ;

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ενδιαφέρομαι για τις λευκες Αποστόλη. Ποτε θα έρθεις στον Αντώνη στο κόκκινο μύλο για καφέ;

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Καλησπέρα μου έχει πει ο Koutalianos ότι της θέλει.... Αλλά μέχρι σεμπτεμβρη δεν προλαβαίνω να ξεμυτησω από την περιοχή μου λόγο δουλειας

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom