Quiz...ευχαριστο & δυνατο...

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κι εκει που χαζευα στο χαλαρο τη Γερμανιδουλα μου αφου ενεκα 7βδομαδων αναμονης στο γιατρειο με τα ανταλλακτικα και τα αρωματα της ηρθε κ παλι στα χερια μου....και ως γνωστο ειμεθα και ερωτευμενοι αφου δηλαδη γνωστο οτι I lοve my GS....:inlove:και πιναμε κατι μπυρονια με συνοδεια μεζε και λοιπα σεα μεα...

τσαααακ....ερχεται κ καθεται διπλα της Αυστριακια διπλοτεραινιστικη ψηλοκάπουλη μοναροκουκλα...!!!Και να σου τα λογια μεταξυ τους και ρε γνωστη μου φαινεσαι φιλεναδα και καπου σε εχω ξαναδει και...τα γνωστα τα κουτσομπολιστικα...γυναικεεεεες τι περιμενεις...:inlove::p


Ευχαριστα τα νεα...αλλαξε χερια η κουκλα και ενα 990 χαρμα ηρθε στο ΠατρινοΑιγιαλειο παρεακι...:cool::inlove:

Α...ναι...ξεχασα να πω...Ποιανου ητανε και ποιος την πηρε ε...?:hungry::mooning:
Και οι 2 συχνωτιζονται εδω μεσα ειναι ADVe λελοπαιδα και ...τα υπολοιπα μαντεψτε τα...το λεει ο τιτλος αφου...Quiz....αντε βρειτε το να πουμε τα συχαρικια...:D:yew:



Send by mAthosalas' S8-F8 ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σιγά το δύσκολο... @allen του Θανάση ήταν!
Καταπληκτική κατάσταση και όποιος το πήρε, του έκατσε λαχείο, αν και με τα περτικαλι δεν παίζει εύκολα αυτο:D
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Ευχαριστω τον κωστα (mathousala) για την ενωση των 3 αδερφων ψυχων μοτοσυκλετιστων( τι λεω!!!) και καλοιδρωτη η νεα μοτο στον νεο λαρισοπατρινο παλικαρι κωνσταντινο !!! Εχω δουλεια η συνεχεια το βραδυ !!!!

Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Μοτό
Honda XRV 750 Africa Twin
Ευχαριστω τον κωστα (mathousala) για την ενωση των 3 αδερφων ψυχων μοτοσυκλετιστων( τι λεω!!!) και καλοιδρωτη η νεα μοτο στον νεο λαρισοπατρινο παλικαρι κωνσταντινο !!! Εχω δουλεια η συνεχεια το βραδυ !!!!

Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αδερφές ψυχές και παληκάρια γίναμε μαλλια κουβάρια....:yew:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Περα απο το deal λοιπον ηταν επεισοδιακο το αλιβερισι αυτο ,μεχρι και φαγοποτι εγινε με ολα τα κρεατα αγριογουρουνο κ.λ. σαν γαλατες ενα πραγμα! Γιατι ο καλος μοτοσυκλετισμος υπαρχει και στις αγοροπωλησιες μεταξυ των μοτο μας !!!! Υπογραφη θανασης!!!!!!!!!!!


Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Καλοταξιδο και παλι λοιπον! Μαθουσαλα σε περναω ΚΑΙ με τα ποδια !!!

Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Περα απο το deal λοιπον ηταν επεισοδιακο το αλιβερισι αυτο ,μεχρι και φαγοποτι εγινε με ολα τα κρεατα αγριογουρουνο κ.λ. σαν γαλατες ενα πραγμα! Γιατι ο καλος μοτοσυκλετισμος υπαρχει και στις αγοροπωλησιες μεταξυ των μοτο μας !!!! Υπογραφη θανασης!!!!!!!!!!!
ετσι εγγυηση και....γκ@μ!οσαντε ρε...φαγοποτι και αγριογουρουνο κι εμεις εδω χαμου ρε ε...Ωραιοι ειστε...πολυ ωραιοι...χρωστατε μεζε...:tk::haΚαλοταξιδος ο Κωστας και σε καλη μεριά Θαναση...χαρα μου να μπαινω σε τετοιες αγοραπωλήσιες αφου ειστε παιδια εγγυηση :like:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Καλοταξιδο και παλι λοιπον! Μαθουσαλα σε περναω ΚΑΙ με τα ποδια !!!
Μηπως ρε φιλαρακι να αλλαξεις το nickname σε ... #podaratos_kariolis(allen) ? :thinking::ll:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Μοτό
Honda XRV 750 Africa Twin
ΚαλοΤάξιδο το χρέπι:laugh:το Αργαλείο. :friendship:
Τον πρώην τον κατάλαβα από το 1ο πόστ.
Ποιός το πήρε τελικά όμως το κορίτσι ;;;
Και το όνομα αυτού @Dinos MEC , κατά κόσμον Κωνσταντίνος, φίλος-κουμπάρος-αδερφός, θα γίνει αναλυτική φωτοπαρουσίαση του αλισβερισίου,λογικά το απογευματάκι γιατί δεν έχω βρει χρόνο, έχω στοιχεία-φωτό φωτιά....
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Και το όνομα αυτού @Dinos MEC , κατά κόσμον Κωνσταντίνος, φίλος-κουμπάρος-αδερφός, θα γίνει αναλυτική φωτοπαρουσίαση του αλισβερισίου,λογικά το απογευματάκι γιατί δεν έχω βρει χρόνο, έχω στοιχεία-φωτό φωτιά....
Καλοταξιδο το εργαλειο του Ντίνου...!!!
Δώστου χαιρετίσματα...!
Άντε να βγάλετε και την on-off στην Μαμαλή παρέα...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
:like:
Καλοταξιδο και καλολασπωτο το εργαλειο!
Θα σου χαρισει απιστευτες συγκινησεις (καθε ειδους)

(Ρε τα ατιμα τα κατεμια, ολο ζημιες βγαζουνε και ολο πανε και τα παιρνουν! :wacky:)

Μελι εχουνε;;;
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
:like:
(Ρε τα ατιμα τα κατεμια, ολο ζημιες βγαζουνε και ολο πανε και τα παιρνουν! :wacky:)

Μελι εχουνε;;;

Τωρα εγω φταιω παλι;:p
Μιας και μιλαμε για 990..., μεταχειρισμενα δηλαδη...., καποιοι τα δινουν!


Τυχαιο????:ha
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
:like:
Καλοταξιδο και καλολασπωτο το εργαλειο!
Θα σου χαρισει απιστευτες συγκινησεις (καθε ειδους)

(Ρε τα ατιμα τα κατεμια, ολο ζημιες βγαζουνε και ολο πανε και τα παιρνουν! :wacky:)

Μελι εχουνε;;;
Εχει ενδιαφερον να δουμε τι θα αγορασει αυτος που εδωσε το ΚΤΜ....:thinking:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Εχει ενδιαφερον να δουμε τι θα αγορασει αυτος που εδωσε το ΚΤΜ....:thinking:
. Εχει πολυ ζουμι αυτο το post!!!
:ckg:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τωρα εγω φταιω παλι;:p
Μιας και μιλαμε για 990..., μεταχειρισμενα δηλαδη...., καποιοι τα δινουν!


Τυχαιο????:ha
Ναι ρε συ αφου ειναι πολλη η αδρεναλίνη, που να την αντεξεις για πολυ καιρο;; :D

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom