Quiz...ευχαριστο & δυνατο...

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ρε ΤΙ παιδια ειστε εσεις!!! Ολοκληρη ιστορια !!! Σας αγαπω οπως η μαρια αλιφερη (αλλα σε αντρικη μορφη ,για να μην παρεξηγηθουμε). Το θεμα ειναι οτι εχω καταθλα μαζι με τις μελλοντικες επιλογες μου!!!

Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
2 μέρες πρίν την δημοσίευση του Quizzzzzzzz ,ήταν που μου λεγες στο τηλ.:
"Τέλος ,τ'αποφάσισα ,ΔΕΝ το πουλάω."

Φίλε Θανάση ,μ'αρέσεις ,γιατί είσαι πολύ σταθερός χαρακτήρας. :ha
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
2 μέρες πρίν την δημοσίευση του Quizzzzzzzz ,ήταν που μου λεγες στο τηλ.:
"Τέλος ,τ'αποφάσισα ,ΔΕΝ το πουλάω."

Φίλε Θανάση ,μ'αρέσεις ,γιατί είσαι πολύ σταθερός χαρακτήρας. :ha
Κατάλαβα ότι θα το πουλούσε εντός του 2018 στον Παρνωνα.....
Και τότε όμως, έλεγε ότι δεν το πουλάει (δεν ήταν και πολύ πειστικός.... :) )
:p:laugh:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Αδελφια !!!Αλητες !!! Πουλια!!! Με καταλαβατε !!! Με αρεσε πολυ αυτο το μακανακι αλλα υπηρχαν καποιοι λογοι που το εδωσα. !!

Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Αδελφια !!!Αλητες !!! Πουλια!!! Με καταλαβατε !!! Με αρεσε πολυ αυτο το μακανακι αλλα υπηρχαν καποιοι λογοι που το εδωσα. !!

Ειπα οτι αν το πουλησω (φιλε και αγαπημενε γατε ) δεν θα το δωσω φθηνα!!!



Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Μην βιαζεστε !!!!!!!! Υπαρχει ανυσηχια μεσα μου!!!!!!!!

Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Για να λέει ο άνθρωπος ότι έχει ανησυχία, βράζει το αίμα του, οπότε το GS το αποκλείουμε...:disgust:

:p:p
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Σας καλω να συζητησουμε ενα θεμα ,γιατι στο advride.gr μπορει να μην εχω κολλητους ,αλλα εχω φιλους που βοηθουν σε οτι χρειαστω και επισης ειναι ολοι μοτοσυκλετιστες!!!!! Επειδη η ζωη ειναι μικρη και επειδη ΔΕΝ θα μεινω χωρις μοτο τελικα!!! Και οτι γινει! Εχω τεραστιο διλλημα για το ποια σπο τις 2 κουκλες να διαλεξω ! Να ανοιξω αλλο θεμα Η συνεχιζω?

Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Σας καλω να συζητησουμε ενα θεμα ...Επειδη η ζωη ειναι μικρη και επειδη ΔΕΝ θα μεινω χωρις μοτο τελικα!!! Και οτι γινει! Εχω τεραστιο διλλημα για το ποια σπο τις 2 κουκλες να διαλεξω ! Να ανοιξω αλλο ή συνεχιζω
Συνεχισε εδω...θες κ 20 θεματα για να παρεις ΜπεμΒε...τρομαρα σου...δεν ηξερες δε ρωταγες???:UH:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Σας καλω να συζητησουμε ενα θεμα ,γιατι στο advride.gr μπορει να μην εχω κολλητους ,αλλα εχω φιλους που βοηθουν σε οτι χρειαστω και επισης ειναι ολοι μοτοσυκλετιστες!!!!! Επειδη η ζωη ειναι μικρη και επειδη ΔΕΝ θα μεινω χωρις μοτο τελικα!!! Και οτι γινει! Εχω τεραστιο διλλημα για το ποια σπο τις 2 κουκλες να διαλεξω ! Να ανοιξω αλλο θεμα Η συνεχιζω?

Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
για βάλε τα μωρά που λες..., να πάρουμε κι εμείς λίγο μάτι ;)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κάτσε να ετοιμάσω φλόκο θυέλλης γιατί προβλέπεται καταιγίδα...:D
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
BMW 1200 2012(2 εκκεντροφορους )Τριβαλιτσο ,ανετο ,ομορφο ,αξιοπιστο , service φθηνα και καλο δικτυο!!!! KTM 1190 R. ,χωρις βσλιτσες και λοιπα ,δυνατο , γκαζουκλα ,ομορφο ( οχι πολυ),αερας , αναρτησεις και οδηγηση που συγκλονιζει , δικτυο απελπισια και service ακριβο με ανταλλακτικα που πλεον αργουν!! Εγω ειμαι τυπος που δεν τρεχω γενικα απολαμβανω ,αλλα γινομαι και λιγο καγκουρας ,αδρεναλινη αγαπη μου!


Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
BMW 1200 2012(2 εκκεντροφορους )Τριβαλιτσο ,ανετο ,ομορφο ,αξιοπιστο , service φθηνα και καλο δικτυο!!!! KTM 1190 R. ,δυνατο , γκαζουκλα ,ομορφο ( οχι πολυ),αερας , αναρτησεις και οδηγηση που συγκλονιζει , δικτυο απελπισια και service ακριβο με ανταλλακτικα που πλεον αργουν!! Εγω ειμαι τυπος που δεν τρεχω γενικα απολαμβανω ,αλλα γινομαι και λιγο καγκουρας ,αδρεναλινη αγαπη μου!


Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πρέπει να περάσεις κι από το 1190, για να καταλήξεις οριστικά στο μονόδρομο ;)
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Πρέπει να περάσεις κι από το 1190, για να καταλήξεις οριστικά στο μονόδρομο ;)
Εσυ τεκνοβρουτε που πηρες μηχανη fun με 21 τροχο?

Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Να πάρεις το 1190 τώρα και να καταλήξεις στο gs μετά .

Όλοι κάποια στιγμή με gs θα καταλήξουμε ή ένα τυχαίο μηχανάκι που μου έρχεται αυτη τη στιγμή είναι το τρανσαλπ .




My next bike is a Gs

TOUKATI RIDER
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εσυ τεκνοβρουτε που πηρες μηχανη fun με 21 τροχο?

Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Eγώ κύριε. Μάλιστα :)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κλασσικό δίλημμα.

Νομίζω ότι μεγαλύτερο ρόλο στην αίσθηση της δύναμης παίζει η ροπή του κινητήρα, και εκεί οι δύο μοτό είναι στα ίδια επίπεδα.
Δηλαδή αυτή η "γκαζούκλα" του 1190, δεν ξέρω αν κάνει την τόσο μεγάλη διαφορά που να αποτελέσει κριτήριο επιλογής.
'Εχω ανοίξει στο Σχιστό (στα καγκούρικά μου χρόνια) με 1200gsa (εγώ με cb1000r) και ο τύπος μέχρι τα 150 ήταν δίπλα μου.

Επίσης, φίλε Θανάση αν έχεις σκοπό να κρατήσεις μηχανάκι για χρόνια, τότε η μπέμπα είναι μονόδρομος. Το 1190 πίστεύω ότι αν και θα σε κάνει να αμαρτάνεις καθημερινά, κάποια στιγμή ίσως σε κουράσει.
Αν θέλεις να κάνεις τη γκ@βλα σου και σε 4-5 χρονάκια να σκατζάρεις εργαλείο για ταξιδάκια και χαλαρουίτα, τοτε go for it για τον περτικαλί δαίμονα.
 
Top Bottom