Quiz...ευχαριστο & δυνατο...

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
καλοταξιδη η διπλοέκκεντρη ;)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Η σειρα εχει περιστερα και μετα παρασκευα(boxergarage)!!!


Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ετσι σε θελω...ΠΟΡΩΜΕΝΟ ΚαΤεΜα...:friend:προχωρα αγορι μου δωσε πονο...ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟΣ ΡΕΕΕΕΕ...:yes:
ΥΓ.Την επομενη φορα που θα εχεις διλημμα να πουλησεις ή οχι...στειλε ενα SMS...και που ξερεις...κι αν σου κατσει?...:secret::p
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Βρε παλιοκατεμιδες και μαθουσαλες θαν.Κωσ. ΟΕ ποιος σας ειπε οτι ειμαι πορωμενος με τα KTM ? Απλα αν με ρωτησεις ποια ειναι τα λατρεμενα μηχανηματα που ειχες ποτε θα πω κτμ 990 και bmw 1200 !!! Σιγουρα υπαρχουν ανωτερα ( κατα πολυ ) απο αυτα ,αλλα εγω κρινω απο αυτα που ειχα στην κατοχη μου!!!



Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Ευχαριστω !!! Τωρα δεν σε παταω εισαι ποιο ελαφρης ! Εκτος καιαν τα στησουμε με εκεινο τον ιαπωνα ,πως λεγεται να δεις????!!!!!
καλοταξιδη η διπλοέκκεντρη ;)
Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Βρε παλιοκατεμιδες και μαθουσαλες θαν.Κωσ. ΟΕ ποιος σας ειπε οτι ειμαι πορωμενος με τα KTM ? Απλα αν με ρωτησεις ποια ειναι τα λατρεμενα μηχανηματα που ειχες ποτε θα πω κτμ 990 και bmw 1200 !!! Σιγουρα υπαρχουν ανωτερα ( κατα πολυ ) απο αυτα ,αλλα εγω κρινω απο αυτα που ειχα στην κατοχη μου!!!



Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Να πορωνόμαστε με αυτά που έχουμε και "φτάνουμε" και όχι με τα κρεμαστάρια...;)
(κατά την λαϊκή παροιμία...):yew:
Και πάλι καλοτάξιδη...!!!:bmw:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ευχαριστω !!! Τωρα δεν σε παταω εισαι ποιο ελαφρης ! Εκτος καιαν τα στησουμε με εκεινο τον ιαπωνα ,πως λεγεται να δεις????!!!!!

Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
με τον Ιάπωνα (γιαπωνέζα μάλιστα, για να ξέρουμε τι λέμε...) σε πάω μία 0-400. Μετρημένη απόσταση, ούτε μέτρο παραπάνω ;) Είναι και 15 άλογα κάτω στο στο στρόφαλο και μόνο 10 κιλά πιο ελαφριά. Όλα υπέρ σου ;) Όποτε θες, στα μαρμαρένια αλώνια :cool:
Και το άλλο (που με πάταγες και καλά με το άσπρο το ακατανόμαστο που έδωσες) είχες την ευκαιρία όταν έκανα τον άλλονε με το περτικαλί να κλαίει :p:p:p:p
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Στο στο ρεταρεις? Φοβηθηκες εεε? Πουλακι μου γιαπωνεζικο!!!
με τον Ιάπωνα (γιαπωνέζα μάλιστα, για να ξέρουμε τι λέμε...) σε πάω μία 0-400. Μετρημένη απόσταση, ούτε μέτρο παραπάνω ;) Είναι και 15 άλογα κάτω στο στο στρόφαλο και μόνο 10 κιλά πιο ελαφριά. Όλα υπέρ σου ;) Όποτε θες, στα μαρμαρένια αλώνια :cool:
Και το άλλο (που με πάταγες και καλά με το άσπρο το ακατανόμαστο που έδωσες) είχες την ευκαιρία όταν έκανα τον άλλονε με το περτικαλί να κλαίει :p:p:p:p
Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Ευχαριστω μαν!!!
Είπαμε..... Μονόδρομος και καλοτάξιδο το εργαλλλλλλειο!
Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Στο στο ρεταρεις? Φοβηθηκες εεε? Πουλακι μου γιαπωνεζικο!!!

Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
διόρθωσε για να καταλάβω:cool:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
διόρθωσε για να καταλάβω:cool:
Στο στο στροφαλο !!! Αγαπη μην θυμωνεις!!!

Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Στο στο στροφαλο !!! Αγαπη μην θυμωνεις!!!

Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Στο Θανάση μου να θυμώσω ?:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
BTW τι λαστιχάκια έβαλες;;;
Και πότε πας πετσάκια να σε δούμε από κοντά;
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Εβαλα dunlop max και πετσακιας με ξεπεταξε γρηγορα! ( ωραιοι τυποι)!!! Θα τα πουμε σε καφε θοδωρη φιλια!!!

Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Καλοταξιδη η βαυαρεζα Θαναση και επισης NJOY! :ok::cool:
Γιατι αντρεπεσαι...μην Αντρεπεσαι...πες το...οχι βαυαρεζα...ΧΟΝΤΡΗ...:pointu:...απο την αφρατη και ελαφρια ΚΑΙ Κ@ΥΛΕΡΗ...στη ΧΟΝΤΡΗ και πομωνα...πεστα...γιατι αντρεπεσαι?:ha
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Φιλε και αδερφε μαθουσαλα ,την χοντρη την θελουν (για καποιο λογο) μονο οι ΑΝΤΡΕΣ. Γιαυτο με εξατμισεις ,φιλτρα , και λ.π. ασχολουνται μονο τα παιδακια ! Ακου αλυσιδα εν ετη 2018 ! Χα! Χα! Χα!

Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Μετα απο μια 2ετη σχεση με μια λευκη ,δυνατη ,εμορφη ,ελκυστικη γκομενα εεεεε! μοτοσυκλετα ηθελα να πω (ktm 990),εφτασε η στιγμη να καταληξω σε αυτην που εχει μεγαλα βυζια ,διαχρονικη παρουσια και οδηγηση αεροπλανου β' παγκοσμιου πολεμου!!!! Καλοριζικη και ετοιμη για τα παντα!!!


Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Μετα απο μια 2ετη σχεση με μια λευκη ,δυνατη ,εμορφη ,ελκυστικη γκομενα εεεεε! μοτοσυκλετα ηθελα να πω (ktm 990),εφτασε η στιγμη να καταληξω σε αυτην που εχει μεγαλα βυζια ,διαχρονικη παρουσια και οδηγηση αεροπλανου β' παγκοσμιου πολεμου!!!! Καλοριζικη και ετοιμη για τα παντα!!!


Στάλθηκε από το BV6000S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλορίζικη!
 
Top Bottom