R 1150 GS (02)

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Το παπί δεν δίνεται.
Δίνεται μόνο για άλλο παπί.
Νομός για εμάς τους παπακιδες :friend:
Ανταλλαγή το παπί με 100 βινύλια από την χρυσή εποχή του ελληνικού λαϊκού πενταγράμμου + κομμάτι από γνήσιο σπασμένο πιάτο από την πίστα της Φαντασίας της δεκαετίας του 80 + αποξηραμένο λούλουδο πίστας σκυλάδικου + αυτόγραφο από Χρήστο Αυγερινό?

 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Δεν μαλωνω.
Θελω να εισαι επιεικης οταν βαλω αγγελια το παπι. :happy:
τα παπιά δεν δίνονται εκτός αν είναι crypton-X που πουλιέται σε τιμή κρυπτονίτη. 3000€ minimum.

Παρόλα αυτά αν όντως έχεις παπί που θες να δώσεις σε ανθρώπινη κατάσταση έχουμε έναν φίλο εδώ που ίσως ενδιαφέρεται..
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ανταλλαγή το παπί με 100 βινύλια από την χρυσή εποχή του ελληνικού λαϊκού πενταγράμμου + κομμάτι από γνήσιο σπασμένο πιάτο από την πίστα της Φαντασίας της δεκαετίας του 80 + αποξηραμένο λούλουδο πίστας σκυλάδικου + αυτόγραφο από Χρήστο Αυγερινό?

Βάλε και λίγο Τόλη Τσιμογιάννη και το πήρες... :secret:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αφιερωμένο στο μάταιο αυτής της αγγελίας ;)

Την μπλουζα 46 την ειδες?
:ha

Την επομενη φορα βαλω τιτλο:
R 1150 GS (03)
:ha:ha
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
:cns:
Ποτέ μην ερωτεύεσαι το ίδιο άτομο την ίδια μηχανή δύο φορές γιατί την δεύτερη φορά ερωτεύεσαι τις αναμνήσεις όχι το άτομο τη μηχανή.

:ha:friendship:
Βαθυστόχαστο λέμε..! Ωραίος..

Βγάζοντας από τη μέση πεζά πράγματα όπως διαθέσιμα χρήματα και τέτοια (μπλιαξ) θα βάλω κι εγώ αυτό από τον φίλο μας τον Barney..

 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Με τόσα km είναι χλωμό έως πολύ χλωμό να πουληθεί μια τέτοια μοτοσυκλέτα.

Ειδικά στην Ελλάδα ο κόσμος δεν αγοράζει μοτοσυκλέτα με πολλά km και προτιμά με λίγα που συνήθως ή έχουν γυρισμένα km ή είναι παρατημένες για καιρό και μετά αρχίζουν τα παρατράγουδα. Βέβαια μιλάμε για μοτοσυκλέτα 21 ετών οπότε πάει αλλού το πράμα.

Η λογική μου λέει να τη δώσω, το συναίσθημα και η γυναίκα λέει " τι πας να κάνεις?" και η αγορά μεταχειρισμένων απλά γελάει ειρωνικά.

Θέλω καιρό τώρα να αγοράσω ένα στριτάκι γυμνό στρογγυλοφάναρο αλλά μάλλον πάω για 4η μοτό αφού δεν μου κάθεται καλά να φύγει το 1150 οπότε για την ώρα θα καταθέσω πινακίδα και άστο να υπάρχει.

Οπότε ας την πάρει την αγγελία το ποτάμι (για άλλη μια φορά).
Γκουχου γκουχου
:cool:
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Γκουχου γκουχου
:cool:
Τα χα πει εγώ...προσφατως..
Ποστ 1578

 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Sorry για το spam στο post, απλά επειδη έχω μπει σε σκέψεις.....
Πόσο θεωρείτε μια μηχανολογικά πλήρη συντηρημένη R1150 GS ADV με Olinhs ανάρτηση καινούργια και 200.000 χλμ , μπορει να πουληθεί ?
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Sorry για το spam στο post, απλά επειδη έχω μπει σε σκέψεις.....
Πόσο θεωρείτε μια μηχανολογικά πλήρη συντηρημένη R1150 GS ADV με Olinhs ανάρτηση καινούργια και 200.000 χλμ , μπορει να πουληθεί ?
Βγάζεις την οχλινς και ότι άλλο εχειςκαι την βάζεις 3 χιλιάρικα.
Αλλιώς αναλόγως
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η αγορά ορίζει τις τιμές.
Αν δεν πέσεις σε άνθρωπο που έχει γνώσεις και ξέρει ακριβώς τι θέλει να ψωνίσει, κοιτάς το car και το βάζεις πάνω-κατω ότι ζητάνε εκεί.

Από την άλλη....για 2-3 χιλιάρικα, την κρατάς.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Αν βγει η ανάρτηση που αποτελεί ατού σε μια τέτοια αγγελία τότε ποιος θα τολμήσει να δει μοτο με 200Κ χιλιόμετρα..;
Άποψη μου να μείνει επάνω κ να παίξεις στα 3500 ακατεβατά κ ότι βγει.
 

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
Αν και λατρης της συγκεκριμενης μοτοσυκλετας
κρινω τις ανωτερω τιμες υπερβολικα αισιοδοξες....

καλως ή κακως τα χλμ ειναι αποτρεπτικα, εκτος και εαν η πραγματικη και οπτικη εικονα της μοτοσυκλετας ειναι εξαιρετικη οποτε πας για ενα +15-20% επι τις μεσης τιμης της αγορας...
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Sorry για το spam στο post, απλά επειδη έχω μπει σε σκέψεις.....
Πόσο θεωρείτε μια μηχανολογικά πλήρη συντηρημένη R1150 GS ADV με Olinhs ανάρτηση καινούργια και 200.000 χλμ , μπορει να πουληθεί ?
Λευτέρη εγώ προσωπικά δεν θα έδινα πάνω από 2000,άντε 2300 λόγω ανάρτησης,για μια μηχανή με τόσα χλμ.Το καλά συντηρημένη είναι μεγάλη κουβέντα γιατί ο καθένας το καλά το εννοει διαφορετικα.
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Λευτέρη εγώ προσωπικά δεν θα έδινα πάνω από 2000,άντε 2300 λόγω ανάρτησης,για μια μηχανή με τόσα χλμ.Το καλά συντηρημένη είναι μεγάλη κουβέντα γιατί ο καθένας το καλά το εννοει διαφορετικα.
Το καλοσυντηρημενα εννοω οτι σε 2 βδομαδες παταω μιζα για μαραμουρες και κυκλο βορειας Ρουμανιας ... χωρις να το σκεφτω μιας και το μηχανακι εχω αλλαξει τα εσωτερικα μηχανηκα μερη του πριν απο 5000χλμ (αξονα - συμπλεκτη- οστηρια - τεντωτηρες κτλ )
Αλλα με βλεπω να το κραταω και να ερχεται και το επομενο απλα γιατι ο λογος που σκεφτομουν να το δωσω είναι γιατι ειναι κριμα να μην συνεχισει να ταξιδευει ....

:friendship::secret:
 
Τελευταία επεξεργασία:

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Το καλοσυντηρημενα εννοω οτι σε 2 βδομαδες παταω μιζα για μαραμουρες και κυκλο βορειας Ρουμανιας ... χωρις να το σκεφτω μιας και το μηχανακι εχω αλλαξει τα εσωτερικα μηχανηκα μερη του πριν απο 5000χλμ (αξονα - συμπλεκτη- οστηρια - τεντωτηρες κτλ )
Αλλα με βλεπω να το κραταω και να ερχεται και το επομενο απλα γιατι ο λογος που σκεφτομουν να το δωσω είναι γιατι ειναι κριμα να μην συνεχισει να ταξιδευει ....

:friendship::secret:
Λευτέρη αν αντέχεις οικονομικα βάστα το.
Ταξιδευτές σαν τα gs1100/1150 δεν βρίσκεις πλέον.
Με τόσα που έχεις βελτιώσει είναι κρίμα να μην το χαρείς.
Σίγουρα έχει πολλά να δώσει ακόμα.
 
Top Bottom