R1200 GS 2004

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY


Όταν αποφασισω να γίνω κακός άνθρωπος θα ρίξω επάνω ένα σετακι Michelin pilot power rs και θα βγω στη γύρα για GS..! Προς το παρόν φοράω τουριστικά για να είναι δίκαιο.. Χαχαχαχαα
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650


Όταν αποφασισω να γίνω κακός άνθρωπος θα ρίξω επάνω ένα σετακι Michelin pilot power rs και θα βγω στη γύρα για GS..! Προς το παρόν φοράω τουριστικά για να είναι δίκαιο.. Χαχαχαχαα
Πολυ ομορφο μηχανακι....ειδικα στο λευκο...!!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr


Όταν αποφασισω να γίνω κακός άνθρωπος θα ρίξω επάνω ένα σετακι Michelin pilot power rs και θα βγω στη γύρα για GS..! Προς το παρόν φοράω τουριστικά για να είναι δίκαιο.. Χαχαχαχαα
Κούκλα..
 

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Κούκλα ο Τίγρης αλλά σε μια εβδομάδα μέσα πουλήθηκαν και τα 2 μοντέλα 2018 που είχε το car (10χιλ πάρα κάτι και τα 2).
Άρα άκυρο..

Στα 10χιλ για μοντέλο 2018 παίρνεις "πολύ" μηχανή. Τα Ride wire μοντέλα κοιτάω. Τώρα έχει ένα ασημί πολύ καλό αλλά ιδιώτης.

Στάλθηκε από το BAH2-W19 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Κούκλα ο Τίγρης αλλά σε μια εβδομάδα μέσα πουλήθηκαν και τα 2 μοντέλα 2018 που είχε το car (10χιλ πάρα κάτι και τα 2).
Άρα άκυρο..

Στα 10χιλ για μοντέλο 2018 παίρνεις "πολύ" μηχανή. Τα Ride wire μοντέλα κοιτάω. Τώρα έχει ένα ασημί πολύ καλό αλλά ιδιώτης.

Στάλθηκε από το BAH2-W19 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εγώ πήρα το αντρικό με ντιζα γκάζι και χωρίς traction του 2014..:hungry::hungry:

Τις πρώτες μέρες πήγα να κεράσω κάτι παρκαρισμένα γιατί μπήκε η ρόπαλα μέσα και είδα την ουρά να θέλει να γίνει μούρη!
 
Top Bottom