R1250 GSA

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Μια χαρά κάνει εφόσον τα μαρσπιε είναι στην κατάλληλη θέση και ύψος για τα clipons...εντάξει για τα υπόλοιπα δεν ξερω. επίσης νομίζω ότι είναι αεροελαιόψυκτο και οχι 1250 αλλά to 2048 δε νομίζω να παίζει ρόλο γιατί μπορεί οι κινητηρες εσωτερικης καυσης να εχουν απαγορευτεί για τα ιδιωτικα οχήματα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μια χαρά κάνει εφόσον τα μαρσπιε είναι στην κατάλληλη θέση και ύψος για τα clipons...εντάξει για τα υπόλοιπα δεν ξερω. επίσης νομίζω ότι είναι αεροελαιόψυκτο και οχι 1250 αλλά to 2048 δε νομίζω να παίζει ρόλο γιατί μπορεί οι κινητηρες εσωτερικης καυσης να εχουν απαγορευτεί για τα ιδιωτικα οχήματα.
Αυτό λες?
Το 2048 θα κάνουμε advtroffy γύρω από τα καζάνια του βελζεβουλη
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μια χαρά κάνει εφόσον τα μαρσπιε είναι στην κατάλληλη θέση και ύψος για τα clipons...εντάξει για τα υπόλοιπα δεν ξερω. επίσης νομίζω ότι είναι αεροελαιόψυκτο και οχι 1250 αλλά to 2048 δε νομίζω να παίζει ρόλο γιατί μπορεί οι κινητηρες εσωτερικης καυσης να εχουν απαγορευτεί για τα ιδιωτικα οχήματα.
Φτάνει.. 1800 θέλατε??



Advphone....
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κάτσε να το σκεφτούμε. Πόσα κιλά είναι το R18, βάλε και τα πλαστικά και τα ηλεκτρονικά, ξαφνικά το Τ1200 και το Βρακί Εξπλόρερ 1200 είναι μπαλαρίνα και ρυθμική γυμναστική αντίστοιχα.

Στο μάτι ευχάριστο είναι, όπως και τα σημερινά. Άντε παιδιά μου να βγει αυτό να το πάρετε και να πάρουμε εμείς 1250 ράλι.
 

Noobas

Μέλος
Όνομα
Ioannis
Μοτό
Benelli trk502x
Εχω κλείσει το 1250 gsa και θα το έχω τέλη γενάρη. Μπορεί κάποιος να μου στείλει κανα λίνκ για εξαρτήματα και απαράιτητα αξεσουάρ που ο ίδιος θεωρεί για να ξεκινήσω τις παραγγελίες δεδομένου οτι με την κατάσταση στις ταχυμεταφορές θα χρειαστεί κανα 20 ήμερο?
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Αυτό θα πει άλμα 750 κυβικών...μόλις δει το Πουλί Phoenix το μήνυμά σου θα εμφανιστούν τα λινκ αυτόματα...με τηλεμεταφορά...Καταρχας καλορίζικο αλλά γραψε λιγες παραπάνω πληροφορίες για το τι εχει ηδη πάνω η μηχανή για να κατατοπιστούν όσοι θελουν να σου προτείνουν...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εχω κλείσει το 1250 gsa και θα το έχω τέλη γενάρη. Μπορεί κάποιος να μου στείλει κανα λίνκ για εξαρτήματα και απαράιτητα αξεσουάρ που ο ίδιος θεωρεί για να ξεκινήσω τις παραγγελίες δεδομένου οτι με την κατάσταση στις ταχυμεταφορές θα χρειαστεί κανα 20 ήμερο?
Καλοταξιδοι να είστε.
Ίσως είναι από τα ελάχιστα μηχανάκια, που δεν χρειάζεται κανένα έξτρα.
Φαντάζομαι έχεις πάρει πλαϊνές βαλίτσες.
 

Noobas

Μέλος
Όνομα
Ioannis
Μοτό
Benelli trk502x
Καλοταξιδοι να είστε.
Ίσως είναι από τα ελάχιστα μηχανάκια, που δεν χρειάζεται κανένα έξτρα.
Φαντάζομαι έχεις πάρει πλαϊνές βαλίτσες.
Λεω να βάλω το τριβάλιτσο της bmw.
Αυτα που λέω σε πρώτη φάση είναι συναγερμός οπωσδήποτε (θα συνοδευτεί με ασφάλεια κλοπής) , βάση κινητού, επέκταση σταντ και προστασία λεντ προβολέα. Για την οποία έχω απορία τί είναι καλύτερο το κάγκελο ή το πλέξι γκλάς? Ιδεα δεν έχω ας μου απαντήσουν οι gsακηδες.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λεω να βάλω το τριβάλιτσο της bmw.
Αυτα που λέω σε πρώτη φάση είναι συναγερμός οπωσδήποτε (θα συνοδευτεί με ασφάλεια κλοπής) , βάση κινητού, επέκταση σταντ και προστασία λεντ προβολέα. Για την οποία έχω απορία τί είναι καλύτερο το κάγκελο ή το πλέξι γκλάς? Ιδεα δεν έχω ας μου απαντήσουν οι gsακηδες.
Αν εννοείς την σιτα, όταν λες κάγκελο, να σκεφτείς ότι έχει απώλεια στον φωτισμό.
Καλύτερα πλεξιγκλας
Επέκταση σταντ, είναι πολύ χρήσιμη, ιδίως σε κατηφόρες και δύσκολα εδάφη.
 

Noobas

Μέλος
Όνομα
Ioannis
Μοτό
Benelli trk502x
Αυτό θα πει άλμα 750 κυβικών...μόλις δει το Πουλί Phoenix το μήνυμά σου θα εμφανιστούν τα λινκ αυτόματα...με τηλεμεταφορά...Καταρχας καλορίζικο αλλά γραψε λιγες παραπάνω πληροφορίες για το τι εχει ηδη πάνω η μηχανή για να κατατοπιστούν όσοι θελουν να σου προτείνουν...
Η μηχανή έχει αυτά που τη βγαζει η BMW. καγκελα κινητήρα και ρεζερβουαρ προβολακια στα καγκελα και πισω τις σιδεριες για τις πλαινες της bmw. Έχει και την προεγκατασταση για το gps που όμως δεν νομίζω να μπορώ να "κουμπώσω πάνω" το κίνητο οπότε θέλω και βάση για κινητό.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Υπάρχει ένα ωραίο αξεσουάρ που κουμπώνει κινητό στην βάση της bmw και δουλεύει όπως το navi, με λειτουργικό και τον τροχό. Δεν θυμάμαι πως το λένε, αλλά αξίζει αν το βρεις.


Edit, το λένε wunderlinq
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Η μηχανή έχει αυτά που τη βγαζει η BMW. καγκελα κινητήρα και ρεζερβουαρ προβολακια στα καγκελα και πισω τις σιδεριες για τις πλαινες της bmw. Έχει και την προεγκατασταση για το gps που όμως δεν νομίζω να μπορώ να "κουμπώσω πάνω" το κίνητο οπότε θέλω και βάση για κινητό.
Αν το αγόρασες καινούργιο από Ελλάδα ,νομίζω οτι το 3βάλιτσο είναι μέσα στο "πακέτο" του ADV.

Aν δεν εχεις σκοπό να αγοράσεις BMW Navi ,το παρακάτω μαραφέτι κουμπώνει πάνω στην βάση προεγκατάστασης ,και σου προσφέρει όλα τα κομφόρ για στήριξη κ φόρτιση k χρήση smart-phone
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Οι βαλίτσες δεν είναι πακέτο, μόνο οι βάσεις.

Πολύ ωραίο το κινέζικο!
Ναι ,ΟΚ ,αλλά είναι το σύνηθες promo-"Δώρο" του εμπόρου ,σαν δέλεαρ προτίμησής του από τον υποψήφιο πελάτη ,για μια τόσο ακριβή πώληση.
Οσοι γνωρίζω τουλάχιστον που πήραν ADV καινούργιο ,πήραν κ το 3βάλιτσο "Δώρο"
 

Noobas

Μέλος
Όνομα
Ioannis
Μοτό
Benelli trk502x
Αν το αγόρασες καινούργιο από Ελλάδα ,νομίζω οτι το 3βάλιτσο είναι μέσα στο "πακέτο" του ADV.

Aν δεν εχεις σκοπό να αγοράσεις BMW Navi ,το παρακάτω μαραφέτι κουμπώνει πάνω στην βάση προεγκατάστασης ,και σου προσφέρει όλα τα κομφόρ για στήριξη κ φόρτιση k χρήση smart-phone
Καινουργιο το παιρνω..δεν περιλαμβανεται τοντριβαλιτσο. Μονο οι βασεις
 

Noobas

Μέλος
Όνομα
Ioannis
Μοτό
Benelli trk502x
Ναι ,ΟΚ ,αλλά είναι το σύνηθες promo-"Δώρο" του εμπόρου ,σαν δέλεαρ προτίμησής του από τον υποψήφιο πελάτη ,για μια τόσο ακριβή πώληση.
Οσοι γνωρίζω τουλάχιστον που πήραν ADV καινούργιο ,πήραν κ το 3βάλιτσο "Δώρο"
Τριβαλιτσο δωρο βαζουν στο μ9ντελο 19 με 20 η δινουν 1500 ευρω εκ0τωση. Εγω περιμενω του 21 το μοντελο με τα λενντ πακετο φωτισμου. Δεν υπαρχει εκπτωση σ αυτο. Υπαρχει δηλαδη μονο μετρητα αν το κανεις αλλα οχι 1500 ευρω
 
Top Bottom