R1250 GSA

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εγω γνωρίζω 3 με 4 τέτοιες περιπτώσεις... Που βέβαια μπροστά στις πωλήσεις που έχει είναι λίγες, αλλά σίγουρα θα υπάρχουν αρκετές που δεν γνωρίζουμε.
Δεν ξέρω γιατί δεν γράφουν ζημιές οι κατοχοι.
γιατί ο THE KING δεν χαλάει, ξεκουράζεται.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Βέβαια ,εχει δίκιο ο Αμυρού ,
του 15 δεν είναι το shiftcam βέβαια, ούτε είναι 1250.
Ολα αυτά αφορούν τα 1200άρια ,2015-16 βαριά 2017 ,κ Ουχί τα 1250.
Να ανακεφαλαιώσουμε λοιπόν.
Μετά τα '10-'12...
Κοιτάμε 1250 ,2018 κι έπειτα ,κ τίποτ'άλλο! :)
Κατά προτίμηση το 1250 ΗΡ. :inlove:
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Βέβαια ,εχει δίκιο ο Αμυρού ,

Ολα αυτά αφορούν τα 1200άρια ,2015-16 βαριά 2017 ,κ Ουχί τα 1250.
Να ανακεφαλαιώσουμε λοιπόν.
Μετά τα '10-'12...
Κοιτάμε 1250 ,2018 κι έπειτα ,κ τίποτ'άλλο! :)
Κατά προτίμηση το 1250 ΗΡ. :inlove:
Αν ανοίξεις το πρώτο link που έβαλα 5ο - 6ο ποστ γράφει ένας με 1250 RT για το ίδιο πρόβλημα!
Πιάνεται ή όχι επειδή δεν είναι GS ??
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αν ανοίξεις το πρώτο link που έβαλα 5ο - 6ο ποστ γράφει ένας με 1250 RT για το ίδιο πρόβλημα!
Πιάνεται ή όχι επειδή δεν είναι GS ??
1200 του 2017 και εκείνο ρε μανμου, λίγο να μαζέψουμε το πράγμα γιατί εντάξει πενφέ όλοι ξέρουμε τι ρδέλα είναι αλλά δικαίωμα ε, να τα λέμε σωστά τουλάχιστον.




WORNOUT CAM LOBE
Hey all. Have 2017RT with 51k miles. Right front intake cam lobe wore down about 3-4mm. Rest are all still in spec. Was good at 25k—last check. Anyone had similar problem?
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Βέβαια ,εχει δίκιο ο Αμυρού ,

Ολα αυτά αφορούν τα 1200άρια ,2015-16 βαριά 2017 ,κ Ουχί τα 1250.
Να ανακεφαλαιώσουμε λοιπόν.
Μετά τα '10-'12...
Κοιτάμε 1250 ,2018 κι έπειτα ,κ τίποτ'άλλο! :)
Κατά προτίμηση το 1250 ΗΡ. :inlove:
Και είναι και πρόσφατο....
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Ποστ νο 7

 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Επειδή πάω να μαρίναρω το κοτόπουλο για το φούρνο... Ρίξτε μια ματιά (λέμε τώρα,) και σε αυτό!!!


Υ.γ έχω ιταλικό μην με παρεξηγήσετε ε....
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Αν ανοίξεις το πρώτο link που έβαλα 5ο - 6ο ποστ γράφει ένας με 1250 RT για το ίδιο πρόβλημα!
Πιάνεται ή όχι επειδή δεν είναι GS ??
Ε...ΟΧΙ ρε φίλε...δεν το ανοίγω...σε καταγγέλω...γιατί είσαι ΠεΝΦέ Hater ,κι είσαι "βαλτός" να μας χαλάσεις το "Όνειρο"!! :ha


Σε περίπτωση που δεν φτάνει η γελαστή φατσούλα--> ΠΛΑΚΑ κάνω ,ΟΚ.?. :ok:


Και βασικά ,αν ισχύουν όντως όλα αυτά σε ευρεία κλίμακα ,κ όχι 1 στα 1000 ,τότε...
...μέσα στα επόμενα 10 χρόνια ,θα γίνει το δικό μου συλεΧτικό ,κ πάνω που θα το'χω βαρεθεί ,θα το πουλήσω ακριβότερα απ'ότι το πήρα.
Οπως τα HP2-Εnduro σήμερα δηλαδίς.
Κι ο Αμυρού θα φωνάζει πάλι οτι πουλάμε ακριβά ,αλλά στα τέτοια μου ,αφού εκείνος με τη διπλή αγορά που έκανε φέτος ,θα ξαναπάρει μοτό σε 20 χρόνια πάλι ,οπότε...
δεν χάνω κ τον "πελάτη". :friend:
:bmw:Rullezzzzzzzzz
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κι ο Αμυρού θα φωνάζει πάλι οτι πουλάμε ακριβά ,αλλά στα τέτοια μου ,αφού εκείνος με τη διπλή αγορά που έκανε φέτος ,θα ξαναπάρει μοτό σε 20 χρόνια πάλι ,οπότε...
δεν χάνω κ τον "πελάτη". :friend:
:bmw:Rullezzzzzzzzz
O Αμυρού δεν ξαναγοράζει μεταχειρισμένο γραικό γιατί παπούτσι από τον τόπο σου και ας είναι 30% πάνω από όλο τον υπόλοιπο πλανήτη δεν τα δούλεψα για να τα πετάω έτσι, μπορώ να τα φάω με πολύ καλύτερο τρόπο. Και... δεν έχω τελειώσει με το ιδανικό γκαράζ, οπότε μη το λες.

Αλλά να είδες, και σε XR είχαν μαλακά 'κεντροφόρια και τεντωτήρες κάτι λίγα, ποιός νοιάζεται τώρα εντάξει, όσο δουλέψει σωστά εγώ θα είμαι χαρούμενος; Ναι λέμε, let the good times roll, let h8rs h8.
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Ε...ΟΧΙ ρε φίλε...δεν το ανοίγω...σε καταγγέλω...γιατί είσαι ΠεΝΦέ Hater ,κι είσαι "βαλτός" να μας χαλάσεις το "Όνειρο"!! :ha


Σε περίπτωση που δεν φτάνει η γελαστή φατσούλα--> ΠΛΑΚΑ κάνω ,ΟΚ.?. :ok:


Και βασικά ,αν ισχύουν όντως όλα αυτά σε ευρεία κλίμακα ,κ όχι 1 στα 1000 ,τότε...
...μέσα στα επόμενα 10 χρόνια ,θα γίνει το δικό μου συλεΧτικό ,κ πάνω που θα το'χω βαρεθεί ,θα το πουλήσω ακριβότερα απ'ότι το πήρα.
Οπως τα HP2-Εnduro σήμερα δηλαδίς.
Κι ο Αμυρού θα φωνάζει πάλι οτι πουλάμε ακριβά ,αλλά στα τέτοια μου ,αφού εκείνος με τη διπλή αγορά που έκανε φέτος ,θα ξαναπάρει μοτό σε 20 χρόνια πάλι ,οπότε...
δεν χάνω κ τον "πελάτη". :friend:
:bmw:Rullezzzzzzzzz
Το κάνω επίτηδες να πέσει η τιμή να πάρω 2 :fun:fun:fun:fun:fun
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το κάνω επίτηδες να πέσει η τιμή να πάρω 2 :fun:fun:fun:fun:fun
φιλαράκι το πλι δεν θέλει μαρινάδα τριάντα μιλισεκόντ, να ξέρεις ότι από εμένα δεν περνάς στον επόμενο γύρο.
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
φιλαράκι το πλι δεν θέλει μαρινάδα τριάντα μιλισεκόντ, να ξέρεις ότι από εμένα δεν περνάς στον επόμενο γύρο.
Έχω φίλο μάγειρα με tiger 1050 se!! Θα σέβεστε!!! :allk::allk:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έχω φίλο μάγειρα με tiger 1050 se!! Θα σέβεστε!!! :allk::allk:
τους γλεντούσα με το fazer γιατί είναι γλήγοροι, τώρα απλά δεν αναγνωρίζω την ύπαρξη τους. Ούτε σαν μάγειρες, το βλέπω ότι στηρίζουν όλοι κλαρινογκαμπρό από Ζοφριά Βαρθαλίτη απόψε :p
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
τους γλεντούσα με το fazer γιατί είναι γλήγοροι, τώρα απλά δεν αναγνωρίζω την ύπαρξη τους. Ούτε σαν μάγειρες, το βλέπω ότι στηρίζουν όλοι κλαρινογκαμπρό από Ζοφριά Βαρθαλίτη απόψε :p
Δεν βλέπει master... Είναι στημένα... Και είναι και γρήγορος!!!! :yew::yew::yew:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν βλέπει master... Είναι στημένα... Και είναι και γρήγορος!!!! :yew::yew::yew:
όλοι που είχαν TDM και πήραν tiger 1050 αυτό πιστεύουν. χαλάμε χατήρια εμείς; δεν χαλάμε.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
δηλαδή μάλλον δεν είχε ποτέ μηχανάκι με τριψήφιο αριθμό ίππων στην ρόδα. check.


εντάξει παιδιά, ας πούμε πάλι πόσο χάλια είναι οι πενφέ να χαρούν οι τριουμφάδες που δεν καίνε πιά λάδι και δεν τρυπάνε πιστόνια έχουν αξιόπιστες μοτοσικλέτες.
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
δηλαδή μάλλον δεν είχε ποτέ μηχανάκι με τριψήφιο αριθμό ίππων στην ρόδα. check.


εντάξει παιδιά, ας πούμε πάλι πόσο χάλια είναι οι πενφέ να χαρούν οι τριουμφάδες που δεν καίνε πιά λάδι και δεν τρυπάνε πιστόνια έχουν αξιόπιστες μοτοσικλέτες.
Η αλήθεια είναι ότι αυτοί καλώς ή κακώς το έφτιαξαν....
Και δεν έχω τίποτα να του πω όταν μου κολλάει για τον ανόρθωτη από SH300 που έβαλα στο CapoNord :eek::eek::eek::eek:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Να σου πω τώρα, πάνω στην φάση "ο μπαμπάς μου είναι καλύτερος από τον δικό σου" βρίζεις και λες Χόντα, αυτό είναι το επίπεδο σας όμως εσάς με τα Απρίλια.
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Να σου πω τώρα, πάνω στην φάση "ο μπαμπάς μου είναι καλύτερος από τον δικό σου" βρίζεις και λες Χόντα, αυτό είναι το επίπεδο σας όμως εσάς με τα Απρίλια.
Εγώ δε ξέρω τίποτα.... Από παιδί από εδώ μέσα το πήρα και αυτός τώρα έχει KTm !! Δε φταίω εγώ η τσέπη μου φταίει!!! :cry::cry::cry:
 
Top Bottom