Rally Acropolis 2022 (όποιος είναι για βουνό εδώ)

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Τι έγινε ρε παιδιά πείτε, είδατε καμιά ειδική ή πρόλαβαν και σας αποπλάνησαν τίποτα μουστακαλήδες ταβερνιάρηδες;
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Τι έγινε ρε παιδιά πείτε, είδατε καμιά ειδική ή πρόλαβαν και σας αποπλάνησαν τίποτα μουστακαλήδες ταβερνιάρηδες;
Κ γω τέτοια μαθαίνω.
Ουτε βρούμε δεν άκουσαν...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Για την ιστορία....Φόρτσα Κορέα.
Τα σάρωσε


 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Περιμένουμε αυτόν τον κορυδαλιωτη tc-drift ....να βάλει καμμία φωτό και να μας πει εντυπώσεις από τον αγωνα
Ετοιμάζει σλόγκαν...Κορεατικά - Κινέζικα ..uber alles..!!!!
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Bill θα είμαι Ελάτη στην εκκίνηση αν είστε εκεί μιλάμε το πρωί ... Θα πάμε εκεί τελικά γιατί θα γίνει πόλεμος στο freevillage

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους! Αποστόλη κοιμηθήκαμε στο 7ο περίπου χλμ της διαδρομής Ελάτεια-Ρεγκίνι και το σήμα ήταν ανύπαρκτο.. Φύγαμε με το κλείσιμο της διαδρομής προς Ελάτεια και πήγαν όλα καλά, χωρίς ταλαιπωρία.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους! Αποστόλη κοιμηθήκαμε στο 7ο περίπου χλμ της διαδρομής Ελάτεια-Ρεγκίνι και το σήμα ήταν ανύπαρκτο.. Φύγαμε με το κλείσιμο της διαδρομής προς Ελάτεια και πήγαν όλα καλά, χωρίς ταλαιπωρία.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Αφού δεν έχει ειδική..."Ευρωστίνα - Στενό - Γκούρα".... δεν μας κάνει..!!!!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Καλημέρα σε όλους. Ήταν ένα πολύ ωραίο και ιδιαίτερο rally. Με ανατροπές, πολλές ζημιές μεν αλλά με όμορφες ειδικές διαδρομές αλλά πολύ ζέστη για την εποχή!

Εγώ διανυκτέρευσα παρασκευή βράδυ στην ειδική ΠΥΡΓΟΣ περίπου 5 km πριν τα Μάρμαρα. Εκεί συναντήθηκα με τον mike και την παρέα του απο την Κρήτη ήρθαν οι τρελοί! (χάρηκα φίλε). Σάββατο μετά το πρώτο πέρασμα έφυγα απο εκεί απο κοπάνα με δύσκολο off road κομμάτι για να περάσω μπροστά απο την εκκίνηση της SS9 Περιβόλι και απο άλλη κοπάνα με δύσκολα σημεία να πάω παράλληλα με την ειδική και να βγώ κάπου στο 11kμ αν θυμάμαι καλά. Σάββατο απόγευμα μετά το πέρασμα το 2ο στο Περιβόλι φύγαμε και πήγαμε (ήμουνα με τον γιό μου τον μεγάλο) στο Service park στη Λαμία που κάναμε μια βόλτα και είδαμε αγωνιστικά και ομάδες. Και απο εκεί απόφαση για πορεία προς SS15 Ελάτεια-Ρεγκίνι καθώς σκέφτηκα πώς δεν θέλω να ζήσω θλιβερές στιγμές Ελευθεροχωρίου να γίνει καμιά κόμπλα να χάσω 3 ώρες εκεί στο φεύγα. Ευχαριστώ και τον tasosdr για την πρόταση του να βρεθούμε στο Ελευθεροχώρι αλλά με το αμάξι ήμουν λιγότερο ευέλικτος σε περίπτωση μποτιλιαρίσματος.

Νομίζω μαζί με την υπερειδική στο Ολυμπιακό στάδιο έγινε μια εξαιρετική διοργάνωση και ο κόσμος πήγε πολύ καλά πιστεύω με λίγα μελανά σημεία κάποιοι μπετόβλακες όπως πάντα που έκαναν τα δικά τους όπως το κόψιμο του δέντρου που έγινε viral, τη βόλτα του ανόητου στην ειδική ΄΄τα βουνά είναι ολωνών΄΄ και το αγωνιστικό να του περνάει στο ένα μετρο και διάφορα μικρά όπως σκουπίδια απο δω κι εκεί λίγα ευτυχώς που είδα εγώ.

Θα βάλω αργότερα κάνα βιντεάκι και φωτό και εύχομαι και του χρόνου! Όποιος δεν έχει πάει αξίζει να πάει να ζήσει το κυνήγι του ράλυ στο βουνό
 
Top Bottom