REVIT SAND μπουφαν

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Καλημέρα σε ολους...Προς πώληση το σετ του τίτλου σε μέγεθος L.Είναι του αδερφού μου (αλλά δυστυχώς δεν μου κάνουν αλλιώς θα τα κρατούσα εγω). Αποτελείται από το revit sand μπουφάν και το revit legacy gore tex παντελόνι.Το μπουφάν είναι πιο πολύ φορεμένο και θέλει ένα φρεσκαρισματακι είναι σε αρίστη κατάσταση λειτουργικά(το μόνο που είδα ήταν ότι λείπει ένα κουμπι από την αδιάβροχη επένδυση αλλά δεν εχει σημασία γιατί εχει φερμουάρ και δεν ενοχλεί).Εχει ολες τις επενδύσεις(αδιαβροχη+θερμικη) φερμουάρ κτλ λειτουργούν και είναι όπως πρέπει(δεν είδα κατι άλλο).Το παντελόνι ως συνήθως δεν είναι τόσο φορεμένο και είναι σε αρίστη κατάσταση και κυρίως εχει το gore tex(ότι καλύτερο για βροχή) και την θερμική επένδυση. Προτιμά να φυγουν ως σετ δεν θέλει να το σπάσει
ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ 200 ευρω (το συζητάει γιατί θέλει να φυγουν αμέσως). Να προσθέσω εδώ ότι τόσο εχει μόνο το παντελόνι τώρα (αυτος είχε αγοράσει 300+ μόνο το παντελόνι) οπότε παρακαλώ με το ''μαλακο'' οι συζητήσεις...Τηλ εξηνταεννια304700δεκαοχτω 'η πμ









 
Τελευταία επεξεργασία:

L3f

Μέλος
Άκυρο το ενδιαφέρον από εμένα το μπουφάν μου είναι μεγάλο φοράω medium εγώ... Ευχαριστώ Άκη για την όλη εξυπηρέτηση...
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Τελικα το σετ εσπασε….το παντελονι θα παει στον Λευτερη...
ΝΕΑ ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ 120 ευρω συζητησιμη
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Καλησπέρα, καλό μήνα , το μπουφαν εξακολουθεί να είναι διαθέσιμο...ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΗ ΤΙΜΗ
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Πουλήθηκε.... μπορεί να κλειδώσει. Ευχαριστώ το φόρουμ για τη φιλοξενία της αγγελίας
 
Top Bottom