Revit air 50 νουμερο

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Χαρίζεται και ο λόγος είναι ότι βαρέθηκε η κυρά λενη να με βλέπει με δαυτο και μου πήρε καινούργιο.
Είναι με πολλά χλμ φορτωμενο,.αλλά δεν υπάρχει σκισιμο εκτός ότι κάποια σήματα έχουν εξαφανιστεί.

Παραλαβή Πειραιά ή χολαργο
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Νομίζω ότι όποιος βαζει κατι σε αυτή την ενότητα, δεν το βαζει για να τα μπράβο κλπ
Και εγώ γράφω μπράβο όπου βλέπω προσφορά, αλλά όταν προσφέρω κάτι εγώ, αισθάνομαι άβολα.

Τις σκέψεις μου γραφω;)
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Χαρίζεται και ο λόγος είναι ότι βαρέθηκε η κυρά λενη να με βλέπει με δαυτο και μου πήρε καινούργιο.
Είναι με πολλά χλμ φορτωμενο,.αλλά δεν υπάρχει σκισιμο εκτός ότι κάποια σήματα έχουν εξαφανιστεί.

Παραλαβή Πειραιά ή χολαργο
επειδη δεν βλεπω ''σπασιμο΄΄ σε αγκωνες - καρπο - μεση και επειδη πρεπει να γραψω κατι .....

χαζεψα με τις καλοδουλεμενες πλατες σου και την μαρμαρινη κορμοστασια σου...o_Oo_Oo_O:inlove:
 

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
επειδη δεν βλεπω ''σπασιμο΄΄ σε αγκωνες - καρπο - μεση και επειδη πρεπει να γραψω κατι .....

χαζεψα με τις καλοδουλεμενες πλατες σου και την μαρμαρινη κορμοστασια σου...o_Oo_Oo_O:inlove:
E...ναι

ειναι πολυ ομορφος ανδρας!!!!

;)
 

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
Καλησπέρα.. ευχαριστώ πολύ φίλε Κώστα!

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
επειδη δεν βλεπω ''σπασιμο΄΄ σε αγκωνες - καρπο - μεση και επειδη πρεπει να γραψω κατι .....

χαζεψα με τις καλοδουλεμενες πλατες σου και την μαρμαρινη κορμοστασια σου...o_Oo_Oo_O:inlove:
Το "μαρμάρινη κορμοστασιά" εξυπακούεται λόγω επαγγέλματος ή είναι τυχαία αναφορά??
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Σε ευχαριστω πολυ Κωστα για το μπουφανακι! Πολυ ωραιο, και χιλια μπραβο για τη κινηση! ΥΓ το domi τα σπαει..
και ο ιδιος τα ΄΄σπαει΄΄ ...
τον αδικεις....

:p

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Χαρίζεται και ο λόγος είναι ότι βαρέθηκε η κυρά λενη να με βλέπει με δαυτο και μου πήρε καινούργιο.
Είναι με πολλά χλμ φορτωμενο,.αλλά δεν υπάρχει σκισιμο εκτός ότι κάποια σήματα έχουν εξαφανιστεί.

Παραλαβή Πειραιά ή χολαργο
Τούμπανο ο μπάρμπα Κώστας...μαρμαροκολωνα!!!
 
Top Bottom