REVIT AIRWAVE (L) (ΠΩΛΗΘΗΚΕ)

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Πωλείται το καλοκαιρινό μπουφάν του τίτλου σε μέγεθος Large. Τιμή 100,00€

Ελάχιστα φορεμένο και σε υπεράριστη κατάσταση (σχεδόν βιτρίνας), το δίνω γιατί τελικά ήταν λάθος το μέγεθος για μένα.
O σωματότυπος μου ήταν μεταξύ Large και Xlarge και οι προστασίες καθόντουσαν πολύ πιο καλά στο συγκεκριμένο νούμερο. Ήλπιζα ότι μια μέρα θα γίνω κι εγώ Large αλλά έγινα... XLarge και το έφαγε το ντουλάπι.

Έχει εξαιρετικό εξαερισμό και έτοιμες τοποθετημένες (αλλά αφιαρούμενες) προστασίες σε ώμους και αγκώνες, ενώ δέχεται ως έξτρα και προστασία στη πλάτη. Επίσης έχει φερμουάρ χαμηλά στη πλάτη με αναμονή που μπορείς να ράψεις σε οποιοδήποτε παντελόνι θέλεις. Πολύ προσεγμένη κατασκευή με ενισχύσεις στα σημεία που εφάπτονται με τις μασχάλες για να μη σε "κόβει" και να μη φθείρεται. Μπορείς να ρυθμίσεις το φάρδος σε λαιμό, μανίκια (ψηλά και χαμηλά) και διαθέτει 2 τσέπες εσωτερικά (μία με φερμουάρ και μία με σκρατς) και άλλες 2 τσέπες εξωτερικά με φερμουάρ.

Τι φωτογραφίες τις βάζω τυπικά (δεν είναι καλές). Μόλις φτιάξει λίγο ο καιρός θα βάλω φωτεινότερες γιατί νομίζω πως το αδικούν.





 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Το μπουφάν πωλήθηκε εκτός forum. Παρακαλώ να διαγραφτεί. Ευχαριστώ για τη φιλοξενία της αγγελίας.
 
Top Bottom