RevIT Defender pro Gtx sand black.

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
Πωλείται το εν λόγω μπουφάν σε κατάσταση καινούργιου νούμερο large φορεμένο μια φορά ,πούλησα την μηχανή και κάθεται στην ντουλάπα ,είναι goretex αγορασμενο από motoraraid τιμή 350 ευρώ.


Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
ΣΟΡΡΥ για τις φωτογραφιες ,ειναι απο το λαπ τοπ ,το μπουφαν το εχω στο σπιτι στην Αθηνα και δεν υπηρχε δυνατοτητα φωτογραφιας.
 

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
Θα στείλω κλειδια να το πάρει ένας φίλος από το σπίτι και θα ενημερώσω.Περιοχη Καλλιθέα.

Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
Up καθώς μετα από δοκιμή συντροχου δεν έκανε το νούμερο.

Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

BlackArrow

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι Αττικής
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Honda Africa CRF1000 DCT ( Η πρώην )
KTM 1190 Adventure
Πωλείται το εν λόγω μπουφάν σε κατάσταση καινούργιου νούμερο large φορεμένο μια φορά ,πούλησα την μηχανή και κάθεται στην ντουλάπα ,είναι goretex αγορασμενο από motoraraid τιμή 350 ευρώ.


Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλησπέρα υπάρχει ακόμα ? αν ναι το νούμερο σε τι ύψος κιλά αντιστοιχεί γιατί δεν έχω εικόνα καθόλου για τα revit. Και στο site της Revit αναφέρει μόνο νούμερο τύπου 48-50-52.
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Δεν έχει size chart στο site της revit? Εγω ειμαι 1.84 και 96 kg και φοραω xl...Σε νουμερο 54 νομιζω...
 
Τελευταία επεξεργασία:

BlackArrow

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι Αττικής
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Honda Africa CRF1000 DCT ( Η πρώην )
KTM 1190 Adventure
Δεν έχει size chart στο site της revit? Εγω ειμαι 1.84 και 96 kg και φοραω xl...Σε νουμερο 54 νομιζω...
Δεν βρήκα την αντιστοιχία των νούμερων . Εγώ πχ σε dainese είμαι 48 σε δερμάτινο το οποίο μου είναι τέρμα εφαρμοστό, σε Nordcode είμαι Μ.

Σε revit όπως τα δα είμαι στο 50. Θεωρείτε Medium ή Large?
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Δεν βρήκα την αντιστοιχία των νούμερων . Εγώ πχ σε dainese είμαι 48 σε δερμάτινο το οποίο μου είναι τέρμα εφαρμοστό, σε Nordcode είμαι Μ.

Σε revit όπως τα δα είμαι στο 50. Θεωρείτε Medium ή Large?
σε revit μπορει να εισαι και σμολ εχουν πιο φαρδια γραμμη
 
Top Bottom