Revit sand 3

kostas82

Μέλος
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Μοτό
790 Adv R
Για λογαριασμό καλού φίλου

Πωλείται μπουφάν Revit Sand 3. Μεγεθος Μ. Έχει αγοραστεί φέτος το Μάιο με απόδειξη από γνωστό ελληνικό κατάστημα. Δεν έχει πάει ποτε χώμα, δεν έχει φαει βροχή, δεν έχει πλυθεί ποτε, όλες οι επενδύσεις αφόρετες και δίνεται και το back protector αφόρετο και αυτό.

Τιμή:375
Περιοχή: Λάρισα






 

BlackArrow

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι Αττικής
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Honda Africa CRF1000 DCT ( Η πρώην )
KTM 1190 Adventure
UP νέα τιμή για το φόρουμ στα 350€
Καλησπέρα υπάρχει ακόμα ?
Επειδή δεν έχω εικόνα από Revit για τα νούμερά της, μήπως θα μπορούσες να με βοηθήσεις με τα ύψος/κιλά αναβάτη ?
 

kostas82

Μέλος
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Μοτό
790 Adv R
Είναι διαθέσιμο ακόμα & ο φίλος μου είναι 1.73 και 80 κιλά.Του είναι αρκετά καλά ίσως λόγω κιλών να προτιμούσε ένα τικ μεγαλύτερο στη μέση αλλά εννοείτε δεν είναι αυτός ο λόγος που το δίνει.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Γιατί το δίνει αν επιτρέπεται. Καθαρά για εγκυκλοπαιδικους λόγους. Έχω το ίδιο σε αυτό το χρωματισμό και το βρίσκω απίθανο. Οι αεραγωγοί είναι φανταστικοί και μπορείς να τους ανοιγοκλείνεις ακόμα και οδηγώντας.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

kostas82

Μέλος
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Μοτό
790 Adv R
Δεν του αρέσει πως καθέται πάνω του και θα ήθελε κάτι σε πιο στενή γραμμή.Προσωπικά νομίζω το "ψυρίζει" πολύ γιατί κατά τ αλλά είναι ικανοποιημένος και από τους αεραγωγούς αλλά και από την ποιότητα.Από εμφάνιση σκίζει θα έλεγα όπως και τα περισσότερα της revit
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Ως κάτοχος κ γω ομολογώ πως πρόκειται για ενα εξαιρετικής ποιότητος, κατασκευής κ τεχνογνωσίας ρουχο με πολύ καλή εφαρμογή ανά μέγεθος.
Απ τα πιο δίκαια λεφτά που χω δώσει για μότο εξοπλισμό.
 

Potis

Μέλος
Περιοχή
Athens
Όνομα
Panos
Μοτό
Adventure 950
Για το μέγεθος μπορώ να επιβεβαιώσω ότι σε μιντιουμ φοράω και εγώ το ίδιο μπουφάν και είμαι 1,74 και 80 κιλά και μου είναι τέλειο.
 
Top Bottom