rieju-aventura

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Όλα τα άλλα 500ρια έχουν 19-17 τροχούς και μικρές διαδρομές στις αναρτήσεις πλην του Maverick .

Αυτό έχει 21-18 και 190 διαδρομή που είναι αρκετή για χώματα.

Έρχεται σφήνα και ποντάρει σε αυτά που ήθελε ο κόσμος να έχει το cb500x αλλά η χόνδα δεν τους τα έδωσε.

Η τιμή αν είναι 8000 είναι αλμυρή αλλά εξαρτάται από την ποιότητα των αναρτήσεων και των τροχών που είναι tubeless. Και αυτό είναι κάπως παράδοξο γιατί το πλασάρουν ως χωμάτινο μασίνι.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Το θεωρώ υπερβολικό 500 κυβικά με 39 λίτρα βενζίνης , θα μου πεις βάζω όσο θέλω ....
8000 χιλιάρικα !!!
Πολλά τα λεπτά !!!!!, και ο ανταγωνισμός μεγάλος
Αυτή η Q motors η οποία αναφέρθηκε παραπάνω νομίζω ότι έχει μηχανάκι 650.σε σε με v motor σε χαμηλότερη τιμή από το ισπανικό .....
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
 

xarri8

Μέλος
Όνομα
Haris
Μοτό
Ktm 1090 adv r
africa twin 750
αυτό που δεν μου αρέσει εμένα είναι ο αντιπρόσωπος. πόσο θα κρατήσει Ελλάδα? Μετά αντε βρές ανταλλακτικά.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
αυτό που δεν μου αρέσει εμένα είναι ο αντιπρόσωπος. πόσο θα κρατήσει Ελλάδα? Μετά αντε βρές ανταλλακτικά.
Ο αντιπρόσωπος είναι γνωστή φάτσα στο χώρο του εντούρο και τα Rieju πάνε καλά αφού κάποιοι επιλέγουν τέτοια αφού δεν υπάρχουν πια τα παλιά gasgas αλλά ΚΤΜ σε κόκκινο χρώμα.
Επίσης καλύπτει με ανταλλακτικά και κόσμο με τα παλιότερα gasgas γιατί ταιριάζουν αρκετά περιφερειακά. Και ο Σπύρος είναι σπαθί που λέμε, ότι έχουμε χρειαστεί μας έχει βοηθήσει.
Έτσι ξεκίνησε και η αντιπροσωπεία των Βeta πριν καμμιά δεκαριά χρόνια και συνεχίζει μια χαρά απ όσο ξέρω.

Τέλος να γράψω πως φίλος με 390 adv περιμένει ανταλλακτικό από την ελληνική αντιπροσωπεία πάνω από 6 μήνες. Και έχει ξενερώσει πολύ ενώ του αρέσει πολύ το 390. Και είναι καλοπροαίρετος ανθρώπος. Ευτυχώς δεν έχει ακινητοποιηθεί η μοτό.

Τώρα τι θα γίνει στο μελλον κανείς δεν ξέρει. Και σίγουρα ένα μεγάλο όνομα δίνει στον αγοραστή μεγαλύτερη σιγουριά αλλά στην ελληνική αγορά έχουν δει πολλά τα μάτια μας. Ευτυχώς που υπάρχει το internet.
 

xarri8

Μέλος
Όνομα
Haris
Μοτό
Ktm 1090 adv r
africa twin 750
Ο αντιπρόσωπος είναι γνωστή φάτσα στο χώρο του εντούρο και τα Rieju πάνε καλά αφού κάποιοι επιλέγουν τέτοια αφού δεν υπάρχουν πια τα παλιά gasgas αλλά ΚΤΜ σε κόκκινο χρώμα.
Επίσης καλύπτει με ανταλλακτικά και κόσμο με τα παλιότερα gasgas γιατί ταιριάζουν αρκετά περιφερειακά. Και ο Σπύρος είναι σπαθί που λέμε, ότι έχουμε χρειαστεί μας έχει βοηθήσει.
Έτσι ξεκίνησε και η αντιπροσωπεία των Βeta πριν καμμιά δεκαριά χρόνια και συνεχίζει μια χαρά απ όσο ξέρω.

Τέλος να γράψω πως φίλος με 390 adv περιμένει ανταλλακτικό από την ελληνική αντιπροσωπεία πάνω από 6 μήνες. Και έχει ξενερώσει πολύ ενώ του αρέσει πολύ το 390. Και είναι καλοπροαίρετος ανθρώπος. Ευτυχώς δεν έχει ακινητοποιηθεί η μοτό.

Τώρα τι θα γίνει στο μελλον κανείς δεν ξέρει. Και σίγουρα ένα μεγάλο όνομα δίνει στον αγοραστή μεγαλύτερη σιγουριά αλλά στην ελληνική αγορά έχουν δει πολλά τα μάτια μας. Ευτυχώς που υπάρχει το internet.
Συμφωνώ με όλα αυτά που λες απλά με προβληματίζει αν φύγει απο την ελλάδα η εταιρία, σίγουρα ο άνθρωπος έχεις χρόνια στην αγορά δεν θα φταίει αυτός. Η ΚΤΜ χρόνια τρομπάρει για έμενα ανταλλακτικά μόνο απο Versand.de και έρχεται στην πόρτα σου σε 3 μέρες.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Συμφωνώ με όλα αυτά που λες απλά με προβληματίζει αν φύγει απο την ελλάδα η εταιρία, σίγουρα ο άνθρωπος έχεις χρόνια στην αγορά δεν θα φταίει αυτός. Η ΚΤΜ χρόνια τρομπάρει για έμενα ανταλλακτικά μόνο απο Versand.de και έρχεται στην πόρτα σου σε 3 μέρες.
Και σε τιμή πολύ καλή. Πχ, κοιτούσα για διπλό σταντ για το 890 και... 100 ευρώ κάτω πριν την έκπτωση του newsletter.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Συμφωνώ με όλα αυτά που λες απλά με προβληματίζει αν φύγει απο την ελλάδα η εταιρία, σίγουρα ο άνθρωπος έχεις χρόνια στην αγορά δεν θα φταίει αυτός. Η ΚΤΜ χρόνια τρομπάρει για έμενα ανταλλακτικά μόνο απο Versand.de και έρχεται στην πόρτα σου σε 3 μέρες.
Με όλες αυτές τις νέες εταιρείες σαφώς και υπάρχει ρίσκο και για το κάθε μοντέλο αλλά και με την αντιπροσώπευση. Άλλο να σχολιάζει κανείς και άλλο να είσαι έτοιμος να δώσεις 8.000 . Έχει μεγάλη διαφορά .

Θα δείξει σε μερικά χρόνια το θα γίνει με την επέλαση των κινεζικών, ιταλοκινεζικών, ινδικών κτλ μοντέλων. Σαφώς θα υπάρχουν νικητές και νικημένοι στην αγορά.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Ο αντιπρόσωπος είναι γνωστή φάτσα στο χώρο του εντούρο και τα Rieju πάνε καλά αφού κάποιοι επιλέγουν τέτοια αφού δεν υπάρχουν πια τα παλιά gasgas αλλά ΚΤΜ σε κόκκινο χρώμα.
Επίσης καλύπτει με ανταλλακτικά και κόσμο με τα παλιότερα gasgas γιατί ταιριάζουν αρκετά περιφερειακά. Και ο Σπύρος είναι σπαθί που λέμε, ότι έχουμε χρειαστεί μας έχει βοηθήσει.
Έτσι ξεκίνησε και η αντιπροσωπεία των Βeta πριν καμμιά δεκαριά χρόνια και συνεχίζει μια χαρά απ όσο ξέρω.

Τέλος να γράψω πως φίλος με 390 adv περιμένει ανταλλακτικό από την ελληνική αντιπροσωπεία πάνω από 6 μήνες. Και έχει ξενερώσει πολύ ενώ του αρέσει πολύ το 390. Και είναι καλοπροαίρετος ανθρώπος. Ευτυχώς δεν έχει ακινητοποιηθεί η μοτό.

Τώρα τι θα γίνει στο μελλον κανείς δεν ξέρει. Και σίγουρα ένα μεγάλο όνομα δίνει στον αγοραστή μεγαλύτερη σιγουριά αλλά στην ελληνική αγορά έχουν δει πολλά τα μάτια μας. Ευτυχώς που υπάρχει το internet.
Σπυράκος εγγύηση φίλος καλός!!!
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Συμφωνώ με όλα αυτά που λες απλά με προβληματίζει αν φύγει απο την ελλάδα η εταιρία, σίγουρα ο άνθρωπος έχεις χρόνια στην αγορά δεν θα φταίει αυτός. Η ΚΤΜ χρόνια τρομπάρει για έμενα ανταλλακτικά μόνο απο Versand.de και έρχεται στην πόρτα σου σε 3 μέρες.
Μήπως τώρα με την αλλαγή χεριών της ktm θα βελτιωθεί η κατάσταση?
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Μήπως τώρα με την αλλαγή χεριών της ktm θα βελτιωθεί η κατάσταση?
Η Πετρόπουλος α.ε στο χώρο των εξωλέμβιων ειναι σοβαρη εταιρεία, έχει σοβαρή υποστήριξη,σέρβις κ ανταλλακτικά. Δεν βλέπω το λόγω γιατί να μην βελτιωθεί κ η κτμ σιγά σιγα
 
Top Bottom