Romantiacs 2016 on the road

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
Δεν ξέρω τι κέρδισε ο Μάρκος με την απόφαση που πήρε να συνεχίσει μόνος του...

Μάρκο χάρηκα για την γνωριμία και που συνταξιδεψαμε έστω και για λιγο, έχασες τα καλύτερα φιλε :(


Sent from my iPhone using Tapatalk
μαλλον..κερδισα.
κ εγω χαρηκα που συνταξιδεψαμε
 

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
Μάλλον ο Μάρκος το έχει σύστημα αυτό μόλις φτάσει στην πηγή να φεύγει χωρίς να πιει νερό

husqvarna 125
παω κ σε ....αλλη πηγη
 
Τελευταία επεξεργασία:

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
μαλλον..κερδισα.
κ εγω χαρηκα που συνταξιδεψαμε
Χαίρομαι φιλε, θα ήθελα πολυ να μοιραστείς τις εμπειρίες σου σε ενα road story ώστε να χουμε τροφή για την επόμενη εξόρμηση.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ο παραξενος κυκλος των Romantiacs κλεινει σημερα το βραδυ με μια μαζωξη καλων φιλων στην φιλοξενη Μολα Καλυβα.

Οι 2 απο τους 4 Romantiacs που φθασαμε ως εδω χθες κλεινουμε το thread με τη βοηθεια του ξαδερφου που στο ρολο του βαρκαρη καταφερε να μας βγαλει σωους στην ακτη. Σωζοντας μας απο μια θαλασσα βοτκας με πορτοκαλι που απειλουσε να μας καταπιει και οδηγωντας μας με ασφαλεια στο δασακι της βιλας Μυλωνα!

Ευχες για απολαυστικες παρακαμψεις σε ολη την παρεα!



adv phone
 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Ευχαριστούμε παίδες για τις εικόνες που μας δώσατε με την πανέμορφη βόλτα σας!Εικονες τοσο διαφορετικές απ´αυτες που συνηθίσαμε να βλέπουμε.Με υγεία και στα επόμενα εύχομαι!:friendship:

Ps:εαν με αυτο το κυματακι μπήκατε και βγήκατε με κουπί,η Χρηστινα πρέπει να ειναι πολυ adve!
 
Τελευταία επεξεργασία:

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ευχαριστούμε παίδες για τις εικόνες που μας δώσατε με την πανέμορφη βόλτα σας!Εικονες τοσο διαφορετικές απ´αυτες που συνηθίσαμε να βλέπουμε.Με υγεία και στα επόμενα εύχομαι!:friendship:

Ps:εαν με αυτο το κυματακι μπήκαμε και βγήκατε με κουπί,η Χρηστινα πρέπει να ειναι πολυ adve!
Απροβλεπτα Βαλκανια Πανο,η χαρα του αχορταγου ματιου.
Στο road story οι εικονες θα ειναι ακομα καλυτερες κυριως ποιοτικα αλλα -ολιγον δυστυχως- αφορουν τις ιδιες πανω κατω στιγμες.
Βλεποντας τις με τον Στεφανο συμφωνησαμε πως για αλλη μια φορα αυτες που δεν προλαβαμε να κλικαρουμε αποτελουν απο μονες τους ενα δευτερο κ πολυ μοναδικο photo roadstoryΕκει θα το παλεψουμε με το κειμενο κι οτι βγει!

:)

Η Χριστινα ειναι κατασκευης 1970 κ ολιγον λιμνισια απο γαστρα οποτε με το νοτια φατσα και την κοιλια ταρατσα δεν μπαινεις .......στο νερο κι απο κει στις ειδησεις :)

adv phone
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Ο παραξενος κυκλος των Romantiacs κλεινει σημερα το βραδυ με μια μαζωξη καλων φιλων στην φιλοξενη Μολα Καλυβα.

Οι 2 απο τους 4 Romantiacs που φθασαμε ως εδω χθες κλεινουμε το thread με τη βοηθεια του ξαδερφου που στο ρολο του βαρκαρη καταφερε να μας βγαλει σωους στην ακτη. Σωζοντας μας απο μια θαλασσα βοτκας με πορτοκαλι που απειλουσε να μας καταπιει και οδηγωντας μας με ασφαλεια στο δασακι της βιλας Μυλωνα!

Ευχες για απολαυστικες παρακαμψεις σε ολη την παρεα!



adv phone
Κατά τη γνώμη μου είναι σίγουρα μία από τις 10 καλύτερες φωτογραφίες που έχουν δημοσιευθεί στο Φόρουμ ...
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Εν αναμονή του Road Story, τα συγχαρητήριά μου και εις άλλες παρακάμψεις σύντομα!
Και... πείτε του βαρκάρη πως αν τραβάει έτσι κουτί δεν πρόκειται να φτάσει ποτέ! Εκτός κι αν είναι αυτό το ζητούμενο και πρόκειται για αλληγορική φωτογραφία... "Σημασία έχει το ταξίδι κι όχι ο προορισμός" κτλ :)

Σεντ φρομ Ντακάρετε - φον
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Κατά τη γνώμη μου είναι σίγουρα μία από τις 10 καλύτερες φωτογραφίες που έχουν δημοσιευθεί στο Φόρουμ ...
Σιγουρα ειναι μια απο τις 10 (το πολυ) φορες που αλκοολ και μοτοσυκλετα δεν σκοτωνουν!

adv phone
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Εν αναμονή του Road Story, τα συγχαρητήριά μου και εις άλλες παρακάμψεις σύντομα!
Και... πείτε του βαρκάρη πως αν τραβάει έτσι κουτί δεν πρόκειται να φτάσει ποτέ! Εκτός κι αν είναι αυτό το ζητούμενο και πρόκειται για αλληγορική φωτογραφία... "Σημασία έχει το ταξίδι κι όχι ο προορισμός" κτλ :)

Σεντ φρομ Ντακάρετε - φον
Ο βαρκαρης ειναι.... ΠΑΟΚ και το συστημα πισω μοτερ κ κινηση προς τα εμπρος υβριδικο,ετσι εξηγειται και το τερραιν που γινεται η ολη φαση :cool:

adv phone
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Ο προορισμος δεν ηταν ποτε το ζητουμενο...και οχι μονο σε αυτο το ροαντ τριπ...η παρεα...? Μη δεσει το γλυκο και τα περιεργα μυαλλα..

Το μονο σιγουρο ειναι πως παντα κατι θα δωσεις και κατι θα παρεις...απ ολους!!!

Αυτη τη φορα πηραμε πολλα...απο αναμνησεις, γελια και φιλία που μονο καποιος που πατα μιζα μπορει να κατσει και να ακουσει....

Εν αναμονη του ride report λοιπον και καλο υπολοιπο καλοκαιριου και διακοπων...

Και μην ξεχναμε....

Ταξιδεψτε φιλοι μου...
 
Last edited by a moderator:

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
οσο μπορουμε να σηκωνουμε το δεξι ποδι, θα ταξιδευουμε, γιατι σε λιγο θα πηγαινουμε ...κονσερβα μεχρι το λουτρακι κ πολυ θα μας ειναι!!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
οσο μπορουμε να σηκωνουμε το δεξι ποδι, θα ταξιδευουμε, γιατι σε λιγο θα πηγαινουμε ...κονσερβα μεχρι το λουτρακι κ πολυ θα μας ειναι!!!
Γραψε που και αν κοιμηθηκες το βραδυ γιατι εχουν πεσει στοιχηματα οτι δεν καταφερες το Ουκρανια-Αθηνα ημερησιο!!!!!!!!

adv phone
 

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
Γραψε που και αν κοιμηθηκες το βραδυ γιατι εχουν πεσει στοιχηματα οτι δεν καταφερες το Ουκρανια-Αθηνα ημερησιο!!!!!!!!

adv phone
ημερησιο= μονοκοπανια;
κ ποσο της % θα ειναι το μεριδιο μου;
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
ημερησιο= μονοκοπανια;
κ ποσο της % θα ειναι το μεριδιο μου;
Δεν στοιχηματισα γιατι δεν παιρνουμε λεφτα απο φιλους!!!!!

adv phone
 

Italos

Μέλος
Περιοχή
Gerakas
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GSadv
Κλασικο ταξιδιωτικο μοτοσυκλετας....τα λεει ολα μοτοσυκλετισμος!!!

Στα επομενα ταξιδιαριδες!!
 
Top Bottom