Royal Enfield Himalayan

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Θα χαρώ πάρα πολύ να βρεθούμε και απο κοντά! Ο Θοδωρής είναι πρώτης τάξης παλικάρι, γενικά όλη η βολιώτικη παρέα που γνωρίζω εγώ είναι ωραίοι τύποι, ακόμα και αν ζηλέψει λίγο δεν πειράζει, θα βγάλει τα συμπεράσματα του και θα πάρει και τις αποφάσεις του. Ίσα ισα καλό θα του κάνει για να μην του μείνουν και απωθειμένα. :friend:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Να του πάρετε και ένα κατσαριδοκτόνο.


Ξέρει ο μουτζαχεντίν.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
η ομορφιά είναι στην απλότητα, αλλά που να το καταλάβετε εσείς οι τρεισκιεξηντακονταίοι με τα 30 μηχανάκια στο γκαράζ και τα χρηματοκιβώτια με ρόδες που καβαλάτε

We love Himalyan ρε αφούδες :p
 

nikk

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Kle 500
η ομορφιά είναι στην απλότητα, αλλά που να το καταλάβετε εσείς οι τρεισκιεξηντακονταίοι με τα 30 μηχανάκια στο γκαράζ και τα χρηματοκιβώτια με ρόδες που καβαλάτε

We love Himalyan ρε αφούδες :p
Πάλι σκατεμ θα πάρεις εσύ....
Άστο.....o_O
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
η ομορφιά είναι στην απλότητα, αλλά που να το καταλάβετε εσείς οι τρεισκιεξηντακονταίοι με τα 30 μηχανάκια στο γκαράζ και τα χρηματοκιβώτια με ρόδες που καβαλάτε

We love Himalyan ρε αφούδες :p
Σκληρός
 

nikk

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Kle 500
Καλα μέχρι να αποφασίσει, αστον μην τον πιέζεις μπας και βγάλουμε κανα 2 χειμώνες :p
Ο μόνος τρόπος να επιστρέψει στην αναποφασιστικότητα ο αγαπητός φιλος είναι να εξαφανιστεί το 990 από προσώπου γης.....
Δύσκολο...
Οι χειμώνες είναι καταδικασμένοι...:Watching:
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Ο μόνος τρόπος να επιστρέψει στην αναποφασιστικότητα ο αγαπητός φιλος είναι να εξαφανιστεί το 990 από προσώπου γης.....
Δύσκολο...
Οι χειμώνες είναι καταδικασμένοι...:Watching:
το 990/950 ήταν και είναι όνειρο (και όποιος πει ότι δεν έχει τέτοια όνειρα ξεπερνάει και τους έλληνες πολητικούς)
επίσης, δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα και δεν μπορούμε όλοι να κάνουμε πραγματικότητα τα απωθυμένα μας...
ο λευκός μου Αστραχάν μια χαρά είναι, μια χαρά θα είναι και μια χαρά (υπερ)καλύπτει τις ανάγκες μου ;)
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
το 990/950 ήταν και είναι όνειρο (και όποιος πει ότι δεν έχει τέτοια όνειρα ξεπερνάει και τους έλληνες πολητικούς)
επίσης, δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα και δεν μπορούμε όλοι να κάνουμε πραγματικότητα τα απωθυμένα μας...
ο λευκός μου Αστραχάν μια χαρά είναι, μια χαρά θα είναι και μια χαρά (υπερ)καλύπτει τις ανάγκες μου ;)
Να πάρεις ένα interceptor 650,να ηρεμήσεις, να μου το δίνεις και μενα βόλτα αμα ειναι που μου αρέσει και πολύ μάλιστα
Και αμα το βαρεθείς, σε δίνω τον μαύρο πύραυλο και το δίνεις σε μένα
Θα σε κάνω δώρο και προβολάκια :p
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Να πάρεις ένα interceptor 650,να ηρεμήσεις, να μου το δίνεις και μενα βόλτα αμα ειναι που μου αρέσει και πολύ μάλιστα
Και αμα το βαρεθείς, σε δίνω τον μαύρο πύραυλο και το δίνεις σε μένα
Θα σε κάνω δώρο και προβολάκια :p
ετοιμάζω τα πράγματα να πάω αύριο κι όλας να το πάρω!!!!
v-strom με προβολάκια????? που θα ξανά βρω τέτοια ευκαιρία??????
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Χαλάνε πολύ ή λίγο αυτά ωρε παιδιά?Σαν το ΚεφΤέΜ ενα πράμα ή περσσότερο?
Με τρώει κάτι να δω ενα απο κοντά.
 
Top Bottom