Royal Enfield Himalayan

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αλλαγή τακάκια θέλει και γίνεται αρκετά καλύτερο ...
ρε συ Παναγιώτη επειδή δεν έχω παρακολουθήσει όλο το θέμα, έχεις δώσει άλογα στο μοτέρ?! Πότε θα μου το δώσεις για βόλτα?!!
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
dtz +5 άλογα αν βάλεις την πινακίδα στο φτερό. Αλλά 5 από το εκεντροφορακι της Tec motors, sintered break pads για τα φρένα, dna φίλτρο αέρα και κάνα τελικό αν είσαι large και καθάρισες. Με 300-350 ευρα πιανεις αυτά που λέει ο Βαγγέλης.
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Δεν έχεις γνωρίσει το Πουλί ακόμα και σου φαινόμαστε εμείς γνώστες..!


Κάνε ένα δώρο στον εαυτό σου, μια καλή αρχή λέγεται!
Αυτό δεν πολύ χρειάζεται στα καινουρια μοντέλα, ελάχιστη διαφορά στην δύναμη, το βάζαν πιο πολύ λόγο πολύ αραιου μείγματος, δεν κρατούσε ρελαντί κυρίως στα κρύα κλίματα. Εμείς εδώ είμαστε οκ
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Δεν έχεις γνωρίσει το Πουλί ακόμα και σου φαινόμαστε εμείς γνώστες..!
Τον Στεργιο τον γνώρισα στην ασφαλτινη που κάναμε πρόσφατα, θα χαρώ να πάρω συμβουλές και στα χώματα μαζί του.
Όσο για το γνωστές… ποσά χρόνια οδηγάς Βαγγέλη; Ρητορική η ερώτηση. Εγώ τους ακούω όλους και βλέπω τον καθένα πως φέρει τον εαυτό του. Όποτε η γνώμη σου μετράει. Λίγο για το TKC80 με αγχωσες αλλά το ξεπεράσαμε αυτό στην πράξη! Χαχα
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
ρε συ Παναγιώτη επειδή δεν έχω παρακολουθήσει όλο το θέμα, έχεις δώσει άλογα στο μοτέρ?! Πότε θα μου το δώσεις για βόλτα?!!
Αυτό κανονίζεται, εχω κάνει διάφορες μετατροπές ....
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
R.E.H Παναγιώτη έχω σκοπό σε κάνα 2000 Χμ να κατεβω κερατεα για το σέρβις,θα ήθελα να σε γνωρίσω από κοντά να αλλάξουμε εμπειριες αν μπορείς και θες.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
R.E.H Παναγιώτη έχω σκοπό σε κάνα 2000 Χμ να κατεβω κερατεα για το σέρβις,θα ήθελα να σε γνωρίσω από κοντά να αλλάξουμε εμπειριες αν μπορείς και θες.
Πλυντήριο να φέρεις, το brokeback mountain χρειάζεται props.
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Πλυντήριο να φέρεις, το brokeback mountain χρειάζεται props.
Χαχα οι παλιοί κάτι ξέρανε και μιλούσαν για πάγκους Amirou. Το μαθα το μάθημα μου!
Η πλάκα είναι ότι ούτε οι πάγκοι μας κρατάνε όπως αποδείχτηκε στην Ελάτη…
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
R.E.H Παναγιώτη έχω σκοπό σε κάνα 2000 Χμ να κατεβω κερατεα για το σέρβις,θα ήθελα να σε γνωρίσω από κοντά να αλλάξουμε εμπειριες αν μπορείς και θες.
Ξεκάθαρο πέσιμο.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
ότι γίνεται στο παγκάκι στο βουνό, μένει στο παγκάκι στο βουνό.

Δείχνω στο κορίτσι τις φωτογραφίες "ααααα τι ωραία χρώματα, ήθελες να πας ε;"
Τι να πεις, θα μεγαλώσει το παιδί κάποτε και θα θυμάται ότι το παρατούσες και πήγαινες για πουρνάρια, κυριολεκτικά, γίνεται δεν γίνεται. Που να μάθει κιόλας ότι ήταν οι μισοί εκεί πέρα Μπρους δηλαδή Κέιτλιν Τζένερ...
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
ότι γίνεται στο παγκάκι στο βουνό, μένει στο παγκάκι στο βουνό.

Δείχνω στο κορίτσι τις φωτογραφίες "ααααα τι ωραία χρώματα, ήθελες να πας ε;"
Τι να πεις, θα μεγαλώσει το παιδί κάποτε και θα θυμάται ότι το παρατούσες και πήγαινες για πουρνάρια, κυριολεκτικά, γίνεται δεν γίνεται. Που να μάθει κιόλας ότι ήταν οι μισοί εκεί πέρα Μπρους δηλαδή Κέιτλιν Τζένερ...
Που να βρίσκαμε και τα μανιτάρια του παπά Στρουμφ που μας έταξε ο thenos , στην επόμενη οπωσδήποτε Amirou, θέλω να σε γνωρίσω και σένα! Χαχα
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
R.E.H Παναγιώτη έχω σκοπό σε κάνα 2000 Χμ να κατεβω κερατεα για το σέρβις,θα ήθελα να σε γνωρίσω από κοντά να αλλάξουμε εμπειριες αν μπορείς και θες.
Αν μπορώ γιατί όχι

Και μην ακούς τους ζουλιάρηδες :D
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
R.E.H Παναγιώτη έχω σκοπό σε κάνα 2000 Χμ να κατεβω κερατεα για το σέρβις,θα ήθελα να σε γνωρίσω από κοντά να αλλάξουμε εμπειριες αν μπορείς και θες.
Get a room

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ότι γίνεται στο παγκάκι στο βουνό, μένει στο παγκάκι στο βουνό.

Δείχνω στο κορίτσι τις φωτογραφίες "ααααα τι ωραία χρώματα, ήθελες να πας ε;"
Τι να πεις, θα μεγαλώσει το παιδί κάποτε και θα θυμάται ότι το παρατούσες και πήγαινες για πουρνάρια, κυριολεκτικά, γίνεται δεν γίνεται. Που να μάθει κιόλας ότι ήταν οι μισοί εκεί πέρα Μπρους δηλαδή Κέιτλιν Τζένερ...
Κάθε φορά που σου φέρνει εμπόδια για βόλτα... Διάβαζε αυτο



Advphone
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ειπα και γω,μόνο εμένα μου φάνηκε έτσι;;;; αλλα ειπα να μη μιλήσω λόγω κακής διαγωγής :p:p:p
Σωτήρη μου πλέον και καλημέρα που λες το μυαλό πάει στο μπλου όυστερ
 
Top Bottom