Royal Enfield Super Meteor 650

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Κουκλί το μηχανακι, και μοιάζει να έχει σελαρα για τον αναβάτη.skynyrd στο Bluetooth και καλές βόλτες
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Τα βρήκατε... τα συμφωνήσατε... είναι ώρα να φάμε κουφέτα...
Όμορφο μηχανάκι.. παντρεύει άριστα τό παλιό με το νέο..!!!!!
Θα σε καλέσουμε στα στέφανα Πέτρο όταν γίνουν
:D:D:D:friendship:
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος και όταν υπάρχει κάτι τέτοιο, δεν έχει νόημα να αναλύσουμε το εργαλείο.

Καλούς απογόνους.
Όντως Κώστα τα νούμερα και οι αναλύσεις περιττεύουν, δεν το παίρνεις επειδή είναι καλύτερο από αυτό που έχεις πχ ...
:friendship:
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Κουκλί το μηχανακι, και μοιάζει να έχει σελαρα για τον αναβάτη.skynyrd στο Bluetooth και καλές βόλτες
Δεν είναι κακή η σέλα του αν και του 350 μετεορ ήταν αρκετά καλύτερη ...
Αλλά αυτό είναι το νόημα Δημήτρη
:friendship:
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Καλά κλμ Πάνο. Τώρα διάβαζα και για το gt650 που είχες γράψει.
΄Όμορφα μοτο φίλε.
 

skritikos

Μέλος
Περιοχή
Dark side of the Moon
Όνομα
Stam
Μοτό
Honda CB500X '17
Παναγιώτη R.E.H για κάποιον ελάχιστα κάτω από τα 2m πως το κόβεις;
Μου έχει τραβήξει την προσοχή και το ψάχνω για test-ride.
Έχεις κάποια ειδική σχέση με την αντιπροσωπεία και στο δώσανε για ΣΚ; Τους μίλησα λέγοντας την ιδιαιτερότητα μου και δεν πρότειναν κάτι. Βέβαια τα έχουν σε test-rides τώρα, ίσως για αυτό.

Είναι το μοναδικό στυλ που δεν είχα ποτέ (27 μοτοσυκλέτες σύνολο).
Δοκίμασα Rebel 500 που μου άρεσε αλλά η mid θέση των μαρσπιέ είναι πολύ δύσκολη για τα τεράστια πόδια μου :cautious:
Θα χρειαστεί αρκετές μετατροπές και δεν ξέρω αν θέλω να ξεκινήσω έτσι, αν και αγαπώ το 500αρι μοτέρ του.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος και όταν υπάρχει κάτι τέτοιο, δεν έχει νόημα να αναλύσουμε το εργαλείο.

Καλούς απογόνους.
Τι ακριβώς κάνεις με τις μηχανές σου??
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Παναγιώτη R.E.H για κάποιον ελάχιστα κάτω από τα 2m πως το κόβεις;
Μου έχει τραβήξει την προσοχή και το ψάχνω για test-ride.
Έχεις κάποια ειδική σχέση με την αντιπροσωπεία και στο δώσανε για ΣΚ; Τους μίλησα λέγοντας την ιδιαιτερότητα μου και δεν πρότειναν κάτι. Βέβαια τα έχουν σε test-rides τώρα, ίσως για αυτό.

Είναι το μοναδικό στυλ που δεν είχα ποτέ (27 μοτοσυκλέτες σύνολο).
Δοκίμασα Rebel 500 που μου άρεσε αλλά η mid θέση των μαρσπιέ είναι πολύ δύσκολη για τα τεράστια πόδια μου :cautious:
Θα χρειαστεί αρκετές μετατροπές και δεν ξέρω αν θέλω να ξεκινήσω έτσι, αν και αγαπώ το 500αρι μοτέρ του.
Από αυτό που είδα είναι ότι όσο πιο μεγαλόσωμος είσαι τόσο πιο καλά βολεύεσαι σε αυτές τις μηχανές ...
Και εμένα ήταν η πρώτη φορά σε αυτό το είδος μηχανής ...

Με την αντιπροσωπεία έχουμε μια πολύ καλή σχέση που τείνει να γίνει φιλική, αν πάρω τελικά το μετεορ θα είναι το τρίτο μηχανάκι που θα παίρνω από αυτούς και μου έχουν αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις ...
Τώρα για το αν το δίνουν και σε άλλους για πολυήμερες δοκιμές αυτό δεν το ξέρω ...
Πάντως και εγώ περίμενα πάνω από μήνα για να το βρω διαθέσιμο για να το δοκιμάσω ...
 

skritikos

Μέλος
Περιοχή
Dark side of the Moon
Όνομα
Stam
Μοτό
Honda CB500X '17
Από αυτό που είδα είναι ότι όσο πιο μεγαλόσωμος είσαι τόσο πιο καλά βολεύεσαι σε αυτές τις μηχανές ...
Και εμένα ήταν η πρώτη φορά σε αυτό το είδος μηχανής ...

Με την αντιπροσωπεία έχουμε μια πολύ καλή σχέση που τείνει να γίνει φιλική, αν πάρω τελικά το μετεορ θα είναι το τρίτο μηχανάκι που θα παίρνω από αυτούς και μου έχουν αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις ...
Τώρα για το αν το δίνουν και σε άλλους για πολυήμερες δοκιμές αυτό δεν το ξέρω ...
Πάντως και εγώ περίμενα πάνω από μήνα για να το βρω διαθέσιμο για να το δοκιμάσω ...
Ξέρεις αν είναι ποτέ Σάββατο ανοικτά; Πρέπει να τους κάνω μια επίσκεψη.

Για το ύψος, τι να σου πω, μακάρι.
Νομίζω πως οι περισσότερες μοτοσυκλέτες πια είναι για μέχρι 185cm με το ζόρι. Οι 2μετροι δεν υπάρχουμε στα πλάνα τους :rolleyes:
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Ξέρεις αν είναι ποτέ Σάββατο ανοικτά; Πρέπει να τους κάνω μια επίσκεψη.

Για το ύψος, τι να σου πω, μακάρι.
Νομίζω πως οι περισσότερες μοτοσυκλέτες πια είναι για μέχρι 185cm με το ζόρι. Οι 2μετροι δεν υπάρχουμε στα πλάνα τους :rolleyes:
Συνήθως είναι ανοιχτά τα Σάββατα αλλά πάρε ένα τηλέφωνο για να είσαι σίγουρος ότι υπάρχει εκεί και το μηχανάκι που θες να δείς η να δοκιμάσεις ...
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Πάνο, σήμερα είδα πολλές enfield στα μέρη μου, υπάρχει πανελλήνια ή Ευρωπαϊκή μάζωξη, θα σε δούμε?
 
Top Bottom