Scramblers...

a.sfakiotakis

Μέλος
Όνομα
Αντώνιος
Μοτό
R1200GS 2007, R1100GS 1995, R1100GS 1997
Όπως βλέπεις δημιουργήθηκε μια κατηγορία για τα scrabler στα on/off. Αν δεις τα θέματα στην ενότητα "Γενικά" είναι αυτό που λέει....., γενικά. Για όλες τις μοτό.
Ίσως θα έπρεπε να είναι
Forums > Μοτοσυκλέτα > Scramblers
και όχι υποκατηγορία των on/off
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Ioannis G.

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
Honda Nx 650 dominator 98
Ειπα και γω θέμα με scrambler έχω πράμα να ανεβάσω.

Το κατάλαβα, μόνο νέα μοντέλα.

:stm:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ειπα και γω θέμα με scrambler έχω πράμα να ανεβάσω.

Το κατάλαβα, μόνο νέα μοντέλα.

:stm:
Δε νομίζω να ισχύει αυτό... Το θέμα είναι σαφές: Scramblers (και μάλιστα στον πλυθηντικό). Δε γράφει "μόνο νέα μοντέλα Scramblers".

Περιμένουμε να ανεβάσεις πράμα, εκτός αν εννοείς πως έχεις να ανεβάσεις φωτό και ιστορίες από διάφορες κατασκευές σε Scramblers οπότε αξίζει να ανοίξεις νέο θέμα. Περιμένουμε να ανεβάσεις ΠΡΑΜΑ.
 

Ioannis G.

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
Honda Nx 650 dominator 98
Προς το παρών μόνο ότι βρήκα στο ίντερνετ. Μετά το καλοκαίρι θα αρχίσει το πρότζεκτ.
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Τις έβαλα τις φωτογραφίες, τι εννοείς :)
Πανέμορφη!

Το τελικό αποτέλεσμα είναι πολύ καλό...Μπράβο! :ok:

Έχεις τραβήξει φωτογραφίες κατά τη διάρκεια των εργασιών; Δώσε μας περισσότερες πληροφορίες...
Ίσως, μια πληρέστερη παρουσίαση σε ένα ξεχωριστό θέμα;
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Τα αρχικά scrambler ήταν μηχανές δρόμου με μετατροπές για να πηγαίνουν χώμα...δηλαδή και on και off...σήμερα οντως οταν πεις on off το μυαλό δεν πάει σε scrambler. οπότε αν θέλετε μπορείτε να το μετακινήσετε το θέμα σε αλλη κατηγορία και όχι στα on off...

Πιστεύω ότι αν φτιάξει κάποιος ένα project scrambler θα αδικήσει το προτζεκτ του αν απλώς το βάλει εδώ. του αξίζει το δικό του θέμα. εδώ σίγουρα μπορουν να μπουν καποιες φωτο αλλά θα αδικηθεί αν μπει μονο εδώ...
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Και για όποιους τυχόν ενδιαφέρονται... Triumph Ultimate Ride , Λαύριο, 21 Απριλίου(παρακαλώ να μη γίνουν απρεπείς συνειρμοί:p ).
Διαθέσιμες μοτοσυκλέτες: Scrambler 1200 XE, Scrambler 1200 XC, Speed Twin, Street Scrambler, Street Twin, Tiger 800 XCX, Tiger 800 XRX, Tiger 1200 XCX, Tiger Sport, Street Triple S, Bonneville T100, Bobber, Speedmaster.
 

a.sfakiotakis

Μέλος
Όνομα
Αντώνιος
Μοτό
R1200GS 2007, R1100GS 1995, R1100GS 1997
Πανέμορφη!

Το τελικό αποτέλεσμα είναι πολύ καλό...Μπράβο! :ok:

Έχεις τραβήξει φωτογραφίες κατά τη διάρκεια των εργασιών; Δώσε μας περισσότερες πληροφορίες...
Ίσως, μια πληρέστερη παρουσίαση σε ένα ξεχωριστό θέμα;
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Έχω τραβήξει ελάχιστες φωτογραφίες κατά τη διάρκεια των εργασιών καθόσον δουλεύω περισσότερο με σχεδιαγράμματα και σημειώσεις. Ίσως στο μέλλον να ανεβάσω ένα video στο youtube.
Το επόμενο R1100GS που θα φτιάξω (ξεκινάω σύντομα) θα έχει και μία σύντομη παρουσίαση κατά την κατασκευή. Αν θέλεις να ρωτήσεις κάποιο τεχνικό θέμα θα χαρώ να σε βοηθήσω.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Και για όποιους τυχόν ενδιαφέρονται... Triumph Ultimate Ride , Λαύριο, 21 Απριλίου(παρακαλώ να μη γίνουν απρεπείς συνειρμοί:p ).
Διαθέσιμες μοτοσυκλέτες: Scrambler 1200 XE, Scrambler 1200 XC, Speed Twin, Street Scrambler, Street Twin, Tiger 800 XCX, Tiger 800 XRX, Tiger 1200 XCX, Tiger Sport, Street Triple S, Bonneville T100, Bobber, Speedmaster.
Έχω δηλώσει συμμετοχή για το Scrambler 1200 XE και τη Speed Twin (η δεύτερη "μιλημένα" γιατί δέχονται μόνο ένα αίτημα). Θα πάω αυτοκινητάδικα για να έχω και την οικογένεια μαζί.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ειπατε κατι...
Ωραίος... Ιδίως αν υπάρχουν χορηγοί που παρέχουν τα πάντα, γίνεσαι ακόμα πιο ωραίος.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Ωραίος... Ιδίως αν υπάρχουν χορηγοί που παρέχουν τα πάντα, γίνεσαι ακόμα πιο ωραίος.
Εννοειται...παντως το ντουκατι μια χαρα ..γι αυτό το εβαλα περισσοτερο
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εννοειται...παντως το ντουκατι μια χαρα ..γι αυτό το εβαλα περισσοτερο
Ε ναι.... Αν και πιστεύω ότι με ότι και να ξεκινήσεις θα το κάνεις.
Ωραίο μηχανακι το scrabler.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Top Bottom