Scramblers...

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Δε μπορει να τα βαλει με το τουονο η χοντα, φοβαται.

Το Τουονο.
Δεν ξέρω αν φοβάται,αλλα εκεί εξω το χορνετ 1000 και cb 1000 αγνοείται,ενώ το τουονο ζει και βασιλεύει ..οπότε μάλλον και που τα έβαλε,μια τρύπα στο νερό έκανε.... αυτά και κλείνω παρένθεση..το θέμα εδώ είναι τα scrambler
 

mousitsas

Μέλος
Όνομα
Αγις
Μοτό
KTM 950SE
2005 HAYABUSA
XR400R
CRF1100
Δεν ξέρω αν φοβάται,αλλα εκεί εξω το χορνετ 1000 και cb 1000 αγνοείται,ενώ το τουονο ζει και βασιλεύει ..οπότε μάλλον και που τα έβαλε,μια τρύπα στο νερό έκανε.... αυτά και κλείνω παρένθεση..το θέμα εδώ είναι τα scrambler
Κατι μου λεει πως για καθε τουονο που πουλαει η απριλια, η χοντα πουλαει 100 cb.

Ποιανουνου ο μπαμπας ειναι δυνατοτερος τωρα?
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Δεν έρχονται στην Ελλάδα, καθότι δεν υπάρχει εισαγωγέας-αντιπρόσωπος...ομως ποτέ δεν ξέρεις τι επιφυλάσσει το μέλλον. Αυτη είναι η εκδοση razorback που ειναι η αγαπημενη μου...εχουν κινητηρες μονο 125 και 250...και ειναι made in the UK...



 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτή την mutt την βλέπουμε στις εκθέσεις στην Αγγλία. Έχει ωραία "ρετρό" μηχανάκια, έχει και τα "ρούχα κουλ ξυλοκόπου" που αρέσουν στα σκληρά αγόρια. Εχει φέρει ο καμικάζι ένα για πελάτη από ότι θυμάμαι από φωτογραφίες στο φβ. Η τιμή τρώγεται... Το συζητούσαμε κάποια στιγμή, μετά είδα cb1300 και ρέστα το ταξίδι για Ελλάδα (τώρα έχουν ακριβυνει και αυτά).

Να το συζητήσουμε Αλ, έχει δύο εκθέσεις μπροστά μας και το ABR festival, ευκαιρίες υπάρχουν...
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Η τιμή νομίζω είναι καπως αλμυρη...ολα αυτα τα μηχανακια λογω του ρετρο κτλ...τσιμπανε 1000+ στην τιμή είτε μιλάμε για ευρώ δολάρια ή λίρες αγγλίες...στη Γερμανία το 250 κοστίζει 5140...βαλε ενα 7% τελος ταξινόμησης στην τιμή προ φόρων...συν 24% φπα στο συνολο, για να πάρεις από το Γερμανό έμπορο το 19% πίσω αφου πάρεις πιστοποιητικό ότι πλήρωσες το ελληνικό φπα...σε λίγο θα φτάσουμε τιμή KOVE 800X...
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Υπάρχει και η οικολογική εκδοχή, έτσι για να σε αγαπήσει η Γκρέτα... Ή αν δεν σου βγαίνουν τα ψιλά για κανονικό

.


Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν το βλέπω να είναι πολύ φθηνότερο από το κανονικό, πόσο να έχει το ποδήλατο, 6000;



Edit αυτό ρε είναι το παιδικό, 1800
 
Τελευταία επεξεργασία:

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Δεν το βλέπω να είναι πολύ φθηνότερο από το κανονικό, πόσο να έχει το ποδήλατο, 6000;



Edit αυτό ρε είναι το παιδικό, 1800
Για αυτό ρε μου έμπαινε η σέλα στο κ@#&
Λέω και εγώ πως το φτιαξαν έτσι οι κερατάδες :laugh::roflmao::roflmao:
 

mousitsas

Μέλος
Όνομα
Αγις
Μοτό
KTM 950SE
2005 HAYABUSA
XR400R
CRF1100
Πανεμορφο το bsa και με πολυ καλο μοτερ οπως ειδα απο τεστ αλλης μηχανης της ιδιας εταιρειας!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τιναφτο;
Δεν θα αφήσουμε τα μικρά παιδιά να παίξουν μόνα τους;




 
Top Bottom