Shit happens! (φωτογραφίες μόνο)

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Και σε μένα φαίνεται από σταθερό υπολογιστή.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
-Βλέπω μονοπατάκι εδώ χωνόμαστε?
-Να χωθούμε αλλά θα βγαίνει?
-Έλα μωρέ γιατί να μη βγαίνει?

10 λεπτά μετά.. :roflmao::roflmao:



Νομίζω πως μπήκατε σε παρακλάδι του "Βιετνάμ" Μεγάρων αν κρίνω από το χρώμα της λάσπης. Αν έχει βρέξει πολύ, γίνεται κόλαση εκεί μέσα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
-Βλέπω μονοπατάκι εδώ χωνόμαστε?
-Να χωθούμε αλλά θα βγαίνει?
-Έλα μωρέ γιατί να μη βγαίνει?

10 λεπτά μετά..





Αφού δε σας φάγανε οι σκολοπένδρες

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Όταν συνδυάζεις Adventure riding με ζεμπεκιά του Σφακιανάκη, "για τη μπουτ@ν@ τη ζωή που μου χρεώσανε"

(και bowling επίσης )
Ε HAWK_46 καλά τα λέω;





Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Νομίζω πως μπήκατε σε παρακλάδι του "Βιετνάμ" Μεγάρων αν κρίνω από το χρώμα της λάσπης. Αν έχει βρέξει πολύ, γίνεται κόλαση εκεί μέσα.
Ναι ρε γάτε το κατάλαβες! Και αυτό γινόταν στο παρακλάδι του Βιετνάμ! Κομμάτι απο Enduro meeting Μεγάρων αλλά ακαθάριστο και καταλαβαίνεις. Μέσα στο ίδιο το Βιετνάμ ήταν απλά απροσπέλαστο, κάναμε να μπούμε και στα πρώτα 20 μέτρα γυρίσαμε πίσω, βάλτος..!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Όταν συνδυάζεις Adventure riding με ζεμπεκιά του Σφακιανάκη, "για τη μπουτ@ν@ τη ζωή που μου χρεώσανε"

(και bowling επίσης
)
Ε HAWK_46 καλά τα λέω;





Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν σταματαγες την εικονα μετα απο 1'', θα γονατιζα να σου χτυπαω παλαμακια καθως χορευεις το ζειμπεκικο!! :laugh:
Ποσο μαλλον ο XLGeorge που πληρωσε και 80ευρω για τα λουλουδια .........ε καθρεπτη!!
:ha
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ναι ρε γάτε το κατάλαβες! Και αυτό γινόταν στο παρακλάδι του Βιετνάμ! Κομμάτι απο Enduro meeting Μεγάρων αλλά ακαθάριστο και καταλαβαίνεις. Μέσα στο ίδιο το Βιετνάμ ήταν απλά απροσπέλαστο, κάναμε να μπούμε και στα πρώτα 20 μέτρα γυρίσαμε πίσω, βάλτος..!
Σε κάποιο από τα enduro meeting της ΜΟΛΕΤ κάποιες μηχανές πέρασαν το βράδυ κολλημένες στο λασπουριο εκεί μέσα και κάποιοι αναβάτες είχαν έρθει στα όρια τους μη ξέροντας τι να κάνουν.

Ήμουν από τους τυχερούς που περάσαμε πρώτοι από το Βιετνάμ. Μετά είχε γίνει κόλαση. Επίσης έπλενα με το πιεστικό 2 ώρες την μηχανή και δεν ξεκολαγε αυτό το πράμα.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Σε κάποιο από τα enduro meeting της ΜΟΛΕΤ κάποιες μηχανές πέρασαν το βράδυ κολλημένες στο λασπουριο εκεί μέσα και κάποιοι αναβάτες είχαν έρθει στα όρια τους μη ξέροντας τι να κάνουν.

Ήμουν από τους τυχερούς που περάσαμε πρώτοι από το Βιετνάμ. Μετά είχε γίνει κόλαση. Επίσης έπλενα με το πιεστικό 2 ώρες την μηχανή και δεν ξεκολαγε αυτό το πράμα.
Ρε Κώστα τί είναι αυτός ο διάολος!!! Αμέσως μόλις γυρίσαμε πήγα labiko να το πλύνω γιατί λέω άμα το αφήσω μέρες επάνω θα γίνει σαν γλυπτό σε μουσειο απο πυλό!

Ρε έφαγα 6-7€ κάνα 20λεπτο με το ζεστό νερό που βγάζει εκεί με το πιεστικό να μπορέσω να ξεκολλήσω αυτό το πράμα απο πάνω! Άμα είχα κάνει καμιά μαλακία και το είχα αφήσει άπλυτο θα ήθελα σβουράκι και γωνιακό τροχό να το ξανακάνω μηχανάκι!

Φαντάζομαι τί πανικός θα έγινε εκει μέσα, εκεί είναι η πατάτα, περνάνε οι πρώτοι και μετά σκάβεται το μονοπάτι και γίνεται μακελιό η φάση, ειδικά σε τόσο απαιτητικό μέρος.
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Όταν συνδυάζεις Adventure riding με ζεμπεκιά του Σφακιανάκη, "για τη μπουτ@ν@ τη ζωή που μου χρεώσανε"

(και bowling επίσης )
Ε HAWK_46 καλά τα λέω;





Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
...Ήμουν από πίσω και το είχα δει ζωντανά το στραϊκ που είχες κάνει τότε...Ακόμα θυμάμαι και το μπερδεμένο ύφος του XLGeorge που προσπαθούσε να καταλάβει πως το κατάφερες...Στην εορταστική εντουραδα...Μπαϊ δε γουεϊ φετος θα εχει εορταστικη???
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
...Ήμουν από πίσω και το είχα δει ζωντανά το στραϊκ που είχες κάνει τότε...Ακόμα θυμάμαι και το μπερδεμένο ύφος του XLGeorge που προσπαθούσε να καταλάβει πως το κατάφερες...Στην εορταστική εντουραδα...Μπαϊ δε γουεϊ φετος θα εχει εορταστικη???
Ναι ναι παρακαλώ να έχει, διεύθυνση ακούει?? Εδώ είμαστε ότι χρειαστείτε! Χώμα θέλει ο λαός!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λύσσαξα στην τούμπα εκείνη την ημέρα. Μέχρι και από την καρέκλα έπεσα


Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δικός μας είσαι...
 
Top Bottom