Shit happens! (φωτογραφίες μόνο)

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ
Οι φωτογραφιες πρεπει να ΜΗΝ ειναι τραβηγμενες απο εμας!!
χαχαχα :D
Ωραιοι :ok:
 

chaosm

Μέλος


Η αλήθεια ειναι οτι βούλιαξε και το ρίξαμε αναγκαστικά για να βγει ;)



Το 640 του πουλιού πτώση στην Ευβοια



Το 640 το δικό μου πτώση στην ευβοια ! Τι να κανω έπεσα και εγω απο πισω του για συμπαράσταση !



Του φίλου μου του Τάκη πτώση σε βόλτα στον Παρνωνα ! Τα βρήκε σκούρα με τις κοτρώνες


Sent from my iPhone using Tapatalk
Καινούργιο μηχανάκι δε το λυπάσαι; αλήθεια τώρα...
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Καινούργιο μηχανάκι δε το λυπάσαι; αλήθεια τώρα...
χαχαχχα για να σου πω την αληθεια όχι γιατι σου μιλάω ειλικρινά δεν έπαθε το παραμικρό !! αλλά γενικά το χώμα με μεγάλα μηχανάκια είτε αυτό είναι κτμ είτε bmw είτε οποιαδήποτε άλλη μάρκα έχει φθορά στο όχημα !! αν είσαι δλδ ο ψήρας ο τζιτζίς που θες συνέχεια να λάμπει και να έιναι αγρατσούνιστη η μηχανή σου δεν την βάζεις ! Η άποψη μου εμένα είναι να μπορείς να χαρείς ότι έχεις, όσο περισσότερο μπορείς ΠΑΝΤΟΥ . Σίδερα και πλαστικά είναι αδερφέ καλά να μάστε να τα χαιρόμαστε όλοι .;)
 

chaosm

Μέλος
χαχαχχα για να σου πω την αληθεια όχι γιατι σου μιλάω ειλικρινά δεν έπαθε το παραμικρό !! αλλά γενικά το χώμα με μεγάλα μηχανάκια είτε αυτό είναι κτμ είτε bmw είτε οποιαδήποτε άλλη μάρκα έχει φθορά στο όχημα !! αν είσαι δλδ ο ψήρας ο τζιτζίς που θες συνέχεια να λάμπει και να έιναι αγρατσούνιστη η μηχανή σου δεν την βάζεις ! Η άποψη μου εμένα είναι να μπορείς να χαρείς ότι έχεις, όσο περισσότερο μπορείς ΠΑΝΤΟΥ . Σίδερα και πλαστικά είναι αδερφέ καλά να μάστε να τα χαιρόμαστε όλοι .;)
Συμφωνώ αλλά έλα που άλλαξαν οι εποχές και λες (λέω) θα μπορέσω να έχω ξανά τέτοια μηχανή; Εγώ είμαι άρρωστος. Μηχανάκι του 03 και θα πεις ότι είναι του 16. Να σαι καλά
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Συμφωνώ αλλά έλα που άλλαξαν οι εποχές και λες (λέω) θα μπορέσω να έχω ξανά τέτοια μηχανή; Εγώ είμαι άρρωστος. Μηχανάκι του 03 και θα πεις ότι είναι του 16. Να σαι καλά
ετσι είναι και καλά κάνεις !! και εγώ στα μηχανάκια είμαι "τζιτζίς'' γενικά πέφτει πολύ φροντίδα σε όλα αλλά τι να κάνω που με κόλλησαν τα ρεμάλια εδώ μέσα να πηγαίνουμε στο χώμα με τα θηρία και τα έχω πουλήσει όλα τα μικρά !:D
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Όπως τα λες είναι Ηλία...
Αν δεν τα χαίρεσαι όπως θες, τι τα έχεις!! :drt::stm:
Ε και καμιά γρατζουνιά δεν πειράζει..:D
μωρέ οι γρατσουνιές που σβήνουν εύκολα ας είναι και παραπάνω από μία :p το θέμα είναι να εκμεταλευόμαστε τις δυνατότητες της μότο μας στο έπακρο και να περνάμε καλά με αυτό που κάνουμε ;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τroffy 2015......απο την χαρτογραφηση ειχα δει ενα σημειο, που ημουν σιγουρος οτι θα πεσουν τουμπιδια:drcl:

Ο πετρος @trelos......οδηγαρα και μεγαλος χαβαλες



Και ο @adam.....αλλο οργιο

 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Στο ορος Καντηλι της Ευβοιας
Τεσσερις τουμπες μαζεψα εκεινη την μερα:pce:
Ακομα εχω απ'το Καντηλι, το βουλιαγματακι στην εξατμιση απο πτωση! Ολοι εχουμε τα αναμνηστικα μας απο καπου....:D:D:D
 

Simitis

Μέλος
Όνομα
Πέτρος
Μοτό
Ducati Multistrada Enduro

Να πέφτεις δεξιά και να μην βρίσκεις ούτε γρατσουνιά κυριολεκτικά. Να μην πέφτεις αριστερά και να σπάει ο λεβιές από την σιδερόβεργα o_O
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Τσαααα ;)

Το μηχανακι ειναι αδουλευτο,δεν το χει δει ακτινα ηλιου,δεν εχει πατησει χωμα,δεν εχει πεσει πανω του βροχινο νερο κλπ κλπ.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...μακαρι να ειναι τοσο ανωδυνες οι πτωσεις μας και να τις αντιμετωπιζουμε σαν να μη συμβαινει τιποτα!






 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Τσαααα ;)

Το μηχανακι ειναι αδουλευτο,δεν το χει δει ακτινα ηλιου,δεν εχει πατησει χωμα,δεν εχει πεσει πανω του βροχινο νερο κλπ κλπ.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...μακαρι να ειναι τοσο ανωδυνες οι πτωσεις μας και να τις αντιμετωπιζουμε σαν να μη συμβαινει τιποτα!






Και ειναι και φρεσκια η τουμπα ετσι;
 
Top Bottom