Shit!!!!!!

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τρομακτικό...:eek:
Τι ζημιά έπαθε εν τέλει...?
 

Ioannis G.

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
Honda Nx 650 dominator 98
Χθες το είδα και μπήκα σήμερα να σας το δείξω.

Αρχικά δε διάβασα τίποτα και νόμιζα ότι απλά δείχνει το μερος, εν τέλει τρόμαξα.

Καλά να είναι ο άνθρωπος. Αλλά και το μέρος είναι τέλειο.
 

Alex990

Μέλος
Περιοχή
Βέροια
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM 990
Τι λες τώρα!!!!!!! :oops:
Το στομαχι μου εσφυξε!!!!!
Αυτος δεν ηξερε οτι εχει γκρεμο προς τα εκει και τραβαει γκαζι να κανει αλμα;;
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
τί μου θύμισε τώρα..!

Πριν 3 ή 4 χρόνια περίπου φίλος που πηγαίναμε με κάποια παρεούλα βουνό με τα enduro έπαθε το ίδιο ακριβώς!!

Είχανε μπει σε ένα λατομείο και δεν πήρε χαμπάρι πως τελείωνει ο δρόμος και έφυγε στο κενό!! Έπεσε ουσιαστικά απο ένα ύψος κάπου 12-15 μέτρα! Είχε Άγιο προφανώς, αφού έσπασε κάποια κόκκαλα, το πόδι του θυμάμαι σίγουρα και το κεφάλι του είχε γίνει διπλό ακόμα και με το κράνος, πέρασε περίπου 2 βδομάδες στο νοσοκομείο και βγήκε σώος!! Θυμάμαι που είχαμε πάει στο νοσοκομείο να τον δούμε και μου έκανε τρομερή εντύπωση το κεφάλι του που είχε πρηστεί απίστευτα, και λέω έγινε έτσι και με το κράνος, σκέψου τί χτύπημε έφαγε!!

Παιδιά έτσι είναι.. σε άγνωστο περιβάλλον διπλή προσοχή γιατί κρύβονται εκπλήξεις...
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Υπάρχουν και χειρότερα, διάσημος αγώνας dh. Αυτοί ξέρουν τα γκρέμια αλλά τρέχουν, κι οχι μόνο τρέχουν αλλά προσπαθούν να κάνουν και καλό χρόνο.Όποιος κάνει το λάθος... νοσοκομείο κατευθείαν. Οι τούμπες πονάνε, ΠΟΛΥ ! :omg2::wht:

 
Top Bottom