SHOEI GT Air Primal TC-2 (XL)

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Βάζω για πώληση το κράνος μου, που πήρα πριν λίγους μήνες για να πάω σε Gt Air 2. Σε πάρα πολύ καλή κατάσταση, έχει ένα σημαδάκι στο πίσω μέρος (πάνω από το λογότυπο) από μια πτώση από το χέρι μου, φορεμένο λίγες φορές.
Μέγεθος ΧL, με την υφασμάτινη τσάντα του, δεν υπάρχει όμως το κουτί (πρέπει να δω αν έχω το Pinlock και το επιρύνιο).
Τιμή 200 ευρώ.






 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Μάζι με το κράνος, θα δώσω και ένα σπρέι της Motul (MC Care M2) για τον καθαρισμό και την απολύμανση του εσωτερικού του κράνους :)
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Ημερομηνία παραγωγής?
Συγγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση, η ημερομηνία παραγωγής είναι JUN/30 2016.

Tο κράνος έχει κρατηθεί για ένα παιδί από άλλο φόρουμ, αν αλλάξει κάτι θα ενημερώσω κι εδώ.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Το κράνος είναι και πάλι διαθέσιμο ενώ υπάρχουν όλα τα αξεσουάρ του (εκτός από το κουτί του).
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Καλημέρα!
Το κράνος είναι ακόμα διαθέσιμο, η τιμή όμως είναι συζητήσιμη μιας και ανακάλυψα μια φθορά (ένα μικρό χτύπημα/γδάρσιμο στο εμπρός μέρος του κράνους). Θεωρώ ότι δεν επηρρεάζει την ασφάλεια του κράνους (γι'αυτο και συνεχίζω την πώληση του) αλλά μιας και δεν είναι άριστο, η τιμή θα πρέπει να διαμορφωθεί ανάλογα.
Να σημειώσω επίσης ότι το κράνος δεν χρησιμοποιείται από την στιγμή που μπήκε αγγελία, το έβγαλα χθες και σήμερα για χρήση και έλεγχο (όπου και διαπιστώθηκε η φθορά).






 
Top Bottom