Shoei Kagayama replica

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Αγορασμένο το 2005 από Τζωρτζόπουλο, τότε που είχαμε λεφτά :laugh: και τα σκορπάγαμε...
Φορέθηκε ως το 2011 μέχρι που ο εξαποδώ σταόρησταγριαβουνά μου έκοψε τη μοτοσυκλέτα:(

Προφανώς δεν είναι για να φορεθεί σήμερα, το εσωτερικό του είχε αρχίσει να διαλύεται
από τότε, αλλά θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί για ντεκόρ σε κάποιο γκαράζ ή σε κάποιο δωμάτιο.
Το δίνω γιατί δεν θέλω να το βλέπω και να μου θυμίζει εκείνα τα ωραία χρόνια.

Όποιος το θέλει ας μου πει :)


 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Αγορασμένο το 2005 από Τζωρτζόπουλο, τότε που είχαμε λεφτά :laugh: και τα σκορπάγαμε...
Φορέθηκε ως το 2011 μέχρι που ο εξαποδώ σταόρησταγριαβουνά μου έκοψε τη μοτοσυκλέτα:(
Προφανώς δεν είναι για να φορεθεί σήμερα, το εσωτερικό του είχε αρχίσει να διαλύεται
από τότε, αλλά θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί για ντεκόρ σε κάποιο γκαράζ ή σε κάποιο δωμάτιο.
Το δίνω γιατί δεν θέλω να το βλέπω και να μου θυμίζει εκείνα τα ωραία χρόνια.
Όποιος το θέλει ας μου πει :)
δεν βρισκω κανενα μα κανενα λογω να τα ξεχασεις....ή εστω να μην τα θυμασε...
παρολαυτα...
:brv::yrk::hlb::friendship::friendship::friendship:
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
δεν βρισκω κανενα μα κανενα λογω να τα ξεχασεις....ή εστω να μην τα θυμασε...
παρολαυτα...
:brv::yrk::hlb::friendship::friendship::friendship:
Εχω τις φωτογραφίες...πάμε γι' άλλα, προχωράμε μπροστά, ζούμε μέρα τη μέρα :)
 
Περιοχή
Νικήτη- Χαλκιδικη
Όνομα
στεργιοςςςςς
Μοτό
ktm lc4 640 adv.
Αγορασμένο το 2005 από Τζωρτζόπουλο, τότε που είχαμε λεφτά :laugh: και τα σκορπάγαμε...
Φορέθηκε ως το 2011 μέχρι που ο εξαποδώ σταόρησταγριαβουνά μου έκοψε τη μοτοσυκλέτα:(

Προφανώς δεν είναι για να φορεθεί σήμερα, το εσωτερικό του είχε αρχίσει να διαλύεται
από τότε, αλλά θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί για ντεκόρ σε κάποιο γκαράζ ή σε κάποιο δωμάτιο.
Το δίνω γιατί δεν θέλω να το βλέπω και να μου θυμίζει εκείνα τα ωραία χρόνια.

Όποιος το θέλει ας μου πει :)


μακραν απο τα αγαπημενα μου σχεδια σε Shoei... Μπραβο Νικολα... ευχομαι αυτος που θα το παρει να το χαρει... :l2:
 
Top Bottom