Sidi adventure 2

maddog

Μέλος
Περιοχή
ΞΑΝΘΗ
Όνομα
κωνσταντινος
Μοτό
BMW gs1250 HP
Ερώτηση προς κατόχους μπότας sidi adventure 2.Εδω που ζω δεν έχω την δυνατότητα να δοκιμάσω τις μπότες αυτές σαν νούμερο.σε αθλητικά παπούτσια φοράω 43.Τι νούμερο προτείνετε να πάρω τις μπότες αυτές;;43 ή 44;

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Spiros 00

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Σπυρος
Μοτό
ktm 640 adventure 1997
ktm 990 adventure s 2007
honda z50r 1984
και εγω 45 φοραω και στις sidi και στα αθλητικα!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Και εγώ 47.
Θα μπορούσα να πάρω 48, ίσως χρειαζόταν λιγότερο "στρώσιμο" και θα είχε περιθώριο για διπλή κάλτσα όπως λένε αρκετοί που τις φοράνε χειμώνα σε βόλτες, όπως έχει πάντως δεν ενοχλεί ακόμα και ολοήμερη χρήση.
 

b2bstam

Μέλος
Όνομα
matis
Μοτό
???
xt600e
εγω τις δοκιμασα προχθες 46 νουμερο (φοραω 46) και μου ητανε πολυ καλες και ανετες
 

gior-gos

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
gsa 1150
Κι εγώ 43 φοράω σε αθλητικό. Δοκίμασα το 43 στη sidi adventure 2 και μπήκε με πολύ δυσκολία και με έσφιγγε. Κατάλαβα από εμπειρία με άλλες μπότες ότι θα είχα πρόβλημα με το 43 κι έτσι δοκίμασα το 44. Μπήκαν κανονικά και δεν με ενοχλούσαν πουθενά. Μέχρι τώρα κανένα πρόβλημα.
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Τις εχω και εγω.
Φοράω σχεδόν 43 σε αθλητικό κλπ και τις εχω πάρει 43 και είμαι ΟΚ.
Το σκεπτικό μου ηταν οτι θα τις φοράω σε ταξίδια απο Ελλάδα καλοκαίρι, οπότε να είμαι με κανονική-λεπτή κάλτσα και μου βγήκε μια χαρά.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εγώ σε SIDI CROSFIRE 3 ήθελα σίγουρα ένα νούμερο μεγαλύτερο. Σε SIDI ADVENTURE δε ξέρω, ίσως έχουν άλλη φόρμα.
Ένα άλλο παράδειγμα είναι πως σε SIDI CROSFIRE 3 με τη σόλα την SRS ήθελα δυο νούμερα πάνω.
Γνώμη μου, μπότες δεν αγοράζουμε ιντερνετικά εκτός αν έχεις τη δυνατότητα να τις δοκιμάσεις πριν παραγγείλεις.
 
Top Bottom