Siima MotoWear---Sibirsky Super Adventure Pants

XRτημένος

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
v strom 650
Eνδιαφέρουσα πρόταση. Έχει ένα μπουφάν σε προσφορά στα 100 αλλά όχι σε xl δυστυχώς. Κι άλλο ένα στα 289, αλλά οκ με 289 δεν.
 

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Αυτο με τα 289 φαινεται πολυ ενδιαφερον αλλα μου φαινεται οτι εχουν προσπαθησει να χωρεσουν τα παντα σε ενα μπουφαν και αυτο δεν εχει ποτε καλο αποτελεσμα. Οσο για την εξωτερικη αδιαβροχοποιηση ουτε εμενα μ αρεσει. Ουσιαστικα σου πουλανε ενα μη αδιαβροχο παντελονι/μπουφαν και ενα σετ αδιαβροχα στα ιδια χρωματα.
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
[quote="rock n rolla_990, post: 243338, member: Οσο για την εξωτερικη αδιαβροχοποιηση ουτε εμενα μ αρεσει. Ουσιαστικα σου πουλανε ενα μη αδιαβροχο παντελονι/μπουφαν και ενα σετ αδιαβροχα στα ιδια χρωματα.[/quote]
Ίσα ίσα αυτό είναι καλό γιατί δεν βαραίνει ποτέ η κορντουρα , δεν βρωμίζει από λάσπες κτλ



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

vagio

Μέλος
Περιοχή
Καρδίτσα
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW R 1200 GSA 2014
KTM LC4 640 adv
BETE 200RR 2020
Γενικά πολύ τίμια ρούχα και εγώ θεωρώ ότι καλύτερα από πάνω το αδιάβροχο σε κανένα μου ταξίδι δεν έκανα την σκέψη άααα δεν παίρνω αδιάβροχα γιατί είναι αδιάβροχη η στολη. Τα κουβαλάω συνέχεια άρα το να μου τα δίνει η στολή είναι ακόμα πιο ωραίο!! Είναι η επόμενη μου αγορά πάνω κάτω!!!
 
Top Bottom